Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je treca vrh, fantastichno crtash!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa i nemam trenutno, posto jos nisam nabavio tablu, pa nemam didzitalnih (osim par), a tradicionalne nisam fotkao u nedostatku aparata, a nemam ih on me, tako da kacim ovo trenutno sto radim...bice ovo fino kad se zavrsi, svasta cu da nagomilam tu:)

kacio sam ovaj avtoportret ranije recimo:

slika1ew4.jpg

al od tada sam skilliji, samo sto ovo nije zavrseno

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je treca vrh, fantastichno crtash!

danke, it's been krv suze i znoj, ali je rewarding, nadam se da cu kroz tipa 5 da slikam ko pravi:)

to nije sik brate :) chak shtavishe je chizi (shto se tiche koncepta)

znam, nego mi pade na pamet pa okacih:)

chizi je mnogo, al dobro, to sam radio u fazonu technical boosta, nema tripa nikakvog.

a sta ti znaci sick, kao dobro uradjeno ili kao blesav fazon?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa mislio sam da nije ono kad tipa kazes 'kupio sam novu graficku i radi mi farkraj na milion fps' i onda ti lik kaze 'uuu sick dude':)

nemam te tripove, imam ponekad neke cudne kompozicije i tripove, ali idem na neki realizam u samoj tehnici.

hide:

danke, okacicu i kad finisiram

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

treca je izrazito dobra,

ovaj zarez indikuje da josh trazish pravu rech? :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

hvala hvala:)

pa onda kacicu jos kad vec nije proslo nezapazeno:)

vi sto ne znate sneska belica da nacrtate:

95% je tehnika koja se stice praksom, 5% je talenat, u prevodu, svako na planeti potencijalno moze da uradi pet puta bolje od ovoga.

treca slika dule ti je odlicna, mene podseca na nesto sto bi radili impresionisti (uz svecu sam naucio o umetsnosti lol), a oni me fasciniraju do jaja

u, hvala:) iako nisam preterani ljubitelj impresionizma licno, cinjenica je da je jako zajebano raditi tako (i pritom mislim na cistu tehniku) iako ne deluje tako na prvi pogled:) realizam je recimo lakse raditi ako imas neku solidnu podlogu, jer mozes da postignes kakav-takav rezultat sistemom pokusaja i pogresaka dok ne ispadne kako treba, kod impresionizma nema toga, ako ne znas (u nedostatku adekvatnijeg izraza) stihijski da postignes ono sto treba, dzaba ti beskonacno majmuna i pisacih masina:) da ne pominjem skill sa bojama i potezima...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa bre, neko je putovao po Francuskoj, a neko bezao od pandura :)

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...