Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

  • Replies 853
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da lik zapravo poredi original windows i neki linux, kao dve opcije koje prodavac može legalno da ti ponudi kad kupiš komp. pri tom su mu ideje o linuxu od pre 15 godina.

Link to comment
Share on other sites

^Auuu brutalan je ovaj ragbista :D

Btw, jbj.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jbg, razumite muchenika. ne mozhe da napishe da je piratski softver isto sranje kao i legalan, samo ne dajesh mesechnu platu za njega. odmah bi ga ovi soroshevci na krst razapeli

Nije topic za to, ali lik je inache dosta dugo u poslu i ima svoju skolu racunara a izdavao je i brojne knjige itd itd. Inache ovako je zajebant, mada ga ne znam nesto specijalno, a ovo sve sto je napisao je zbog toga sto se u vreme dolaska XP-a (a intenzivno u vreme dolaska Viste) ushemio sa Microsoft-om pa tako pishe ovakve "editorijale". I onaj broj tehnicke podrske je Microsoftova podrska, pa ga ne mozes kriviti, prod'o se za pare ... valjda su dobre dodushe :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...