Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

  • Replies 853
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e ljudi, a sta mislite, jel znaju oni likovi da voze reli? ja mislim da ne znaju jer u krivini zablokiraju prednje tockove, pa ne mogu da kontrolisu kola, a mozda im i ne daju da vide stazu pre trke?

sta vi mislite?

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

xexexe :))) paaa xwalaaa loodaq :**

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

da si pazljivije odgledao ceo klip,video bi da su samo cetvorici u celom klipu zablokirale kocnice usred krivine. za njih mozemo reci da su postupili amaterski li kako god... ostali vozaci su uleteli prebrzo u krivinu i ono sto se njima desilo jeste podupravljanje,odnosno,kad auto kliza preko nosa... jedino sto mozes tu da uradis jeste da pustis gas i da pokusas da kontriras volanom. dalje, par njih je preupravljalo,odnosno zadnji deo je izgubio kontrolu,i jedino sto tu mozes da uradis jeste da pokusas gasom da izvuces auto,uz kontrianje naravno... i sve je to lepo kad se napise,ali bas me zanima kako bi se ti snasao u toj situaciji kad mozes tako ladno da pricas da likovi nemaju pojma.

mozemo da odemo kod tebe na poligon,ali kao sto si rekao,da se zezamo pri malim brzinama.. tad mozes da smotas volan i iskontriras jer su male brzine i mozes jer to zelis da uradis. a drugo je kad vozis auto na granici i iznenadi te krivina koja je dosta ostrija nego sto si mislio,pa onda da iskontriras pri brzinama od 80+... kapiram da nikad nisi ni probao da iscimas volan pri toj brzini pa pricas napamet samo.

i jos nesto,ako nisi zakocio pre krivine koliko treba,mozes da nastavis da kocis u krivini ali blagim pustanjem kocnice.. naravno,sve ovo pod uslovom da nisi uleteo ko konj i precenio i auto i svoje mogucnosti.. morao sam da se ubacim, jer ne mogu da gledam kako samouvereno pricas, da likovi nemaju pojma sa voznjom a pritom raspolazes sa nekih 20% informacija.. zasto ne prodas taj motor i ne uzmes neku olupinu da im pokazes kako se kontrira u krivini? jebiga,ipak finci nemaju pojma kako se vozi.

Aj redom. Rekao sam kao sto mozes videti da je njih 5 otprilike zabolo kochnicu ko nubovi najgori. Reli na kome ucestvuju takvi likovi sa olupinama starim 15-20 godina je amaterski reli ili u ovom slucaju destruction derbi, a klip je nazvan "najgora reli krivina EVAH" na sta sam ja inace bacio komentar i cime je pocelo sve ovo. Isto sam u nekom postu rekao da su neki od njih prebrzo uleteli ali to ne menja chinjenicu da je ono amaterski reli sa vikend entuzijastima od kojih verovatno neki znaju da voze dobro.

Kolko je meni poznato kod "podupravljanja" iliti ti skreces a auto ide pravo, dodajes gas da prednji tochkovi izvuku nos auta u pravcu krivine i onda najcesce dolazi do toga da dupe prokliza i onda nastupa kontriranje i to sve sa gasom naravno.

Ja ne vozim reli niti se lozhim da ga vozim te ne vezhbam ulazenje u krivine vetj odem ponekad iz zajebancije da oprobam ono malo teorijskog znanja koje imam + je korisno imati neki osecaj za to kad se nadjes u realnoj situaciji u saobracaju da ti se to desi. Isto kao sto ne treniram aktivno kosarku ali mogu da kazhem kad je neko glup i zajebao je stvar i sto je najbitnije mogu da prepoznam razliku izmedju nba-a i nase pete lige.

Ako se vratis na moj post o kocenju u krivini primetices da sam pricao o situaciji gde uleces u krivinu da je prodjes najbrze sto mozes, a u toj situaciji noga nema sta da trazi na kocnici od trenutka kada si okrenuo volan. Naravno da nisam prichao o bakici u renou 4 koja skrece 20 na sat ...

Sto bih ja prodavao bilo sta i pokazivao/dokazivao bilo sta? Poenta rasprave je bila da ono nije najgora reli krivina ikada. Ti mislis da ovi likovi do jaja voze? Mozda i voze ali klip govori suprotno, a ti ako te to bash tolko smara nadji klipove nekih do jaja poteza na tom takmicenju posto mene zabole k da ih trazim jerbo mi je ovaj dovoljan za moju tvrdnju da ono prismrdelo "najgoroj reli krivini ikada" nije.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kolko je meni poznato kod "podupravljanja" iliti ti skreces a auto ide pravo, dodajes gas da prednji tochkovi izvuku nos auta u pravcu krivine i onda najcesce dolazi do toga da dupe prokliza i onda nastupa kontriranje i to sve sa gasom naravno.

ok,da ne govnamo topic dalje,slazem sa tvojim misljenjem,samo sto nije tako izlgedalo pre ovog poslednjeg posta...

jos nesto,cisto da napomenem... podupravljanje jeste kada ti oces da skrenes a prednji tockovi idu pravo,samo u toj sitaciji dodavanje gasa moze samo da pogorsa situaciju,jedino sto mozes je da pustis gas ili eventualno blagim pritiskanjem kocnice da vratis auto na zadatu putanju. naravno,opet kazem,sve to treba uraditi u praksi,lako je ovako pisati.

POZ SVIMA [8D]

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

DO NOT WANT [roflmao] [roflmao] [roflmao]

donotwantcat.jpg

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...