Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio u Domu Sindikata, opalio malo (malo vise :D) Guitar Hero, ovaj Spu nije normalan kako svira bubnjeve, pitam Lakija na kojim je on drogama :D Sve u svemu, super je bilo.

Pa, covek inace svira bubnjeve.

Bice da je to "droga". :)

Inace, idem da se konacno dogovorim za ng, dace bog srece i zdravlja...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pederske fore

mora da se registrujem na gaybook da bi video neku foru ocu sutra

dobro je, na fejsuku ima žena, al kilija nije tako lako prevariti! to su sve pesmini altovi!

Link to comment
Share on other sites

^^ Ubili panduri nekog klinca nakon sto je on sa ortacima kamenovao pandurski auto i hteo da baci dimnu bombu.

Inache, zanimljivo je danas bilo na Guitar Herou, posebno klinci od 2-3 godine koji peglaju, skroz ludo :) Neshto sam umoran, a moram da odem po neke diskove do grada.

A da, glavni hit je onaj pokretni bilbord sto seta gradom, kako se ljudi istripuju kad ga neko parkira, ne dira jedno 5 minuta, prolaze ljudi ili stanu da zagledaju a on krene da se pomera :))

Link to comment
Share on other sites

Nacirkao se solidno sa ortkom u njegovoj kafani, podsetilo me na stara dobra vremena,dok mi je josh tjale drzao kafanu na pijaci,pa kad bi mu tako uveche ukrao kljucheve i sa ekipom otishao u kafanu(u pitanju je pijachna kafana koja radi od 6 ujutru do 5-6 uveche).

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Na Kruka sa zalizanom dugom kosom i naocharima? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jel sad treba da pitamo,kakav?

Ne. Samo kažem.

Isuviše stvari se desilo da bih sad pisao...

Zato sam i samo kratko napisao "kakav vikend".

Ali opet kao da tebe boli kurac kakav je moj vikend bio?

I ovo je na kraju krajeva tema "pričajte".

P.S. Što je ovo '89 pomahnitalo lately. :)))

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Na Kruka sa zalizanom dugom kosom i naocharima? :D

mene podseća na madonu bez šiljatog brusa, sa crnom kosom, normalnim zubima, ćelom, naočarima, bez sisa, bez vagine, sa penisom, malo mlađu i u animiranom gifu sa još nekim čilagerom [8D] [8D] [8D]

Link to comment
Share on other sites

^OMG indirektno si mi pomogao da shvatim da mi ne rade gifovi :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...