Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ni ja ne mogu sajt da otvorim.

Network timeout :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

:D :D

salim se, nemam pojma di se pribavljaju karte.. a sajt ne mogu da im otvorim? lol

pa znam nece ni meni pa reko neko mozda zna :D

sreca tvoja sto si reko da se salis ! :D vec sam spremio ekipu da potrosimo VASE novce :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ženio bih je i bez pupka tbfh

nego, ja se uvek javim satanu kad naletim na njega, i baš mislim da je fin momak. to što vi podležete ovom njegovom sekira-šrafciger marketingu na netu je vaš problem. :)

Link to comment
Share on other sites

kako ne - tapkarosi. razmisljam se da uzmem 200 evra i da kupim 4 karte, jer cu pred festival moci da ih prodam za 400.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jutros u 9 kako sam se spremio da krenem na posao zove me sefica i kaze "nisi u obavezi da dolazis na posao ikada vise :> "

I tako sam od danas samo lenji student koji nista ne radi po ceo dan , spava do 3 , smara se , blablabla ...

Nisam siguran da li da skacem od srece sto imam jednu obavezu manje ili da kukam sto necu imati kesha kao pre :S

Oh well barem sam se zakinuo od spavanja

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

koji je posao u pitanju ? :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...