Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

me beats y00, sneg, kisa, sta oces, samo nema hodanja po klizavom necemu jer onda cao zivote [:D]

SR10bx.jpg

lolz da te vidim u tome na siparu pri vrhu durmitora :P fora je sto ovo mozesh gde hocesh sta hoces, cak i po klizavom sneg kisha led kamen voda vatra vazduh ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pazi, jedino sto se klizaju po ledu, ali kontam da su za vatru, vodu i te stvari bolje od tvojih:) i kontam da duze traju...

ako nista, ove su mosh pit pwnage [:D]

jes vala, ali gde to kod nas i po kojoj ceni

a i nesto mi ne deluju da su za planinu i trekking :P

dobro, te stvari me ne interesuju:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kupio danas kartu za kralja i jako sam jako srecan! :D

Bolje bi mu bilo da napravi dobar shou :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

svirace i stare, tako ej barem nele rekao, ali na zalosty kontam da ce biti mnogo vishe novih.

ne treba ni napominjati s chime ce se verovatno otvoriti cert, dan republike i te fore:)

poshto su kove?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

je zavrsio sam blejanje u kancu, palim doma hiphiphooray

svirace i stare, tako ej barem nele rekao, ali na zalosty kontam da ce biti mnogo vishe novih.

ne treba ni napominjati s chime ce se verovatno otvoriti cert, dan republike i te fore:)

poshto su kove?

slushao sam ove godine ono "drugo" pushenje, i mogu ti reci da pwnuju nela & comp. ... ono je choveche prava evolucija rnr-a, svaka im dala, puni energije, svaku pesmu donekle su doradili ali u savremenom duhu, chist pwn... nele peva sve losije stare pesme, a nove necu ni da sopminjem kakvo su dno

@lesko

samo dovoljno jako pozeli beks i to je to ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

svirace i stare, tako ej barem nele rekao, ali na zalosty kontam da ce biti mnogo vishe novih.

ne treba ni napominjati s chime ce se verovatno otvoriti cert, dan republike i te fore:)

poshto su kove?

Ma znam da je rekao al' necu da bude k'o za koncert za 25 godina njih i Riblje Chorbe! Ako mislish na cenu karte, 1200 su za parter i 1500-1600 za tribine...

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...