Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krenuh sinoc kuci sa ortakovog rodjendana , i na pola puta chopor prokletih lutalica zajuri se na mene :S

besni , vidi se da su serious business pa sam stoga morao da se dohvatim bilo cega da bi se odbranio

pronashao poprilicno zaostren kamen koji sam u besu i strahu zario prvoj dzukeli koja me je napala u lobanju

nije se digao ker cak se nije vise ni pomerao

drugo ogavno stvorenje koje je bilo uz ovog samo je lajao ali jedan precizan shut u rebra naterao ga je da se povuche dok su ostale dzukele drzale instancu i cekale da u bilo kom momentu im okrenem ledja ...

uvukao sam se u prvu zgradu u koju sam mogao i sacekao da se smire ili odu

posle 10tak minuta kucici su se oladili i otisli

onaj ker sto sam ga castio kamenom ostao je da lezi bez bilo kakve reakcije ...

proklete dzukele ,od sada nosim machetu sa sobom pa i ako me policija uhvati jbg

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

nemoj samo da nam se premoris lesko, ipak, 2 dana pisati seminarske nije sala :))))

a jbg,smaranje je stvarno...nekako bi mi lakse bilo da imam nesto da naucim,nego da pisem ovo...

dobio danas rezultate iz engleskog,maximum:). I iz vizuelnih komunikacija,isto max:).Dobro je krenulo :)))).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

a jbg,smaranje je stvarno...nekako bi mi lakse bilo da imam nesto da naucim,nego da pisem ovo...

dobio danas rezultate iz engleskog,maximum:). I iz vizuelnih komunikacija,isto max:).Dobro je krenulo :)))).

Zajeban je Singidunum... :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

jebote u ovom stanu lik koji je supervizor zgrade bukvalno radi ovako. napolju je minus, i tipa ukljuci grejanje ujutru 6am-9am. i uvece 8pm-11pm. i to je to. ostatak se smrzavamo. i onda procitam da je vlasnik zgrade koji nam izdaje stan jevrej, i da on placa za nase grejanje. i eto objasnjenja shto se smrzavamo. ali realno jebacu im mater raspalu necu da placam rentu za ovo smrzavanje

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

aj na stranu sto sam izdrkao i ja na nikitinu signu,ali 700kb,dajte jebote,hocu onda i ja nesto tako jebitachno:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ubio si kucu :(

sad-dog_resized.jpg

sad ozbiljno, i mene smara kad ih ima milion, pa se nakurce. pre godinu dve, dok sam trcao krug oko kose, koji ukljucuje i prolazak pored cigan male, povijalo me njih jedno 10. ja reko ostavice me kad vide da se ne obazirem, ali jedan mali nadrkani krenuo da me ugrize, promasio i iscepao mi trenerku. ziv sam se iseko, toliko sam ga zavalio u glavu, i danas mi je bas bedak kad se setim koji je cvil ispustio :(

hm ma lutalice su uglavnom bezopasne samo laju jer znaju zakon ulice :P

mene juche ujeo pitbul :s

izveo ja ujutru svog kera da prosetam i naletimo na vlasnika koji je pustio pitbula i on cim je video mog psa zaleteo se da ga zakolje, ja tu pokusao da odbranim svog kera al ne lezi vraze ujede me debil za shaku do koske ( sve sam zvezde vido kolko me zabolelo u tom trenutku :), a mog kera ujeo za nogu ( nista strasno, ali vet rece da ga je jache ujeo smrskao bi mu kost ) ... i tako, i ja i ker primili brdo vakcina ... smor :s

Link to comment
Share on other sites

je l ker koji ujede čoveka mora biti uspavan ili sam istripovao?

znam da se vlasnik usrao da cu da ga tuzhim pa mi je davao onu knjizhicu gde pise da je ker vakcinisan i to, posto doktori kao to traze ( a meni nisu trazili ) tako da mozda to vazi ka dker nije vakcinisan ili sta vec ( plus ker nije imao nameru mene da ujede vec da zakolje mog kera ... ako je to bitno )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...