Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam uspeo da presretnem jedan od onih "osvojili ste besplatno zimovanje za dve osobe, samo morate da platite administrativne troškove od 800 evra" spamova pre nego što ga je keva izvukla iz sandučeta, pa smo opet imali raspravu kako "svi koji su na to otišli su se super proveli, samo mi nikad ne idemo"...

i nešto razmišljam, ta šema samu sebe održava, jer su ljudi takvi da nikad neće priznati da su se zajebali, nego svi koji se zajebu posle pričaju da je super i da svi treba da idu :)

Link to comment
Share on other sites

nisam uspeo da presretnem jedan od onih "osvojili ste besplatno zimovanje za dve osobe, samo morate da platite administrativne troškove od 800 evra" spamova pre nego što ga je keva izvukla iz sandučeta, pa smo opet imali raspravu kako "svi koji su na to otišli su se super proveli, samo mi nikad ne idemo"...

i nešto razmišljam, ta šema samu sebe održava, jer su ljudi takvi da nikad neće priznati da su se zajebali, nego svi koji se zajebu posle pričaju da je super i da svi treba da idu :)

Obe moje babe su nekako uspele da odu na one "osvojili ste besplatnu vecheru" varijante. I kao jedesh a oni ti prichaju o proizvodima, i onda neshto uvale. Jedna je kupila tjebe a druga neki grejach za kichmu. Genijalan koncept tih "besplatnih vecera" :)

Link to comment
Share on other sites

Jao da, i baba je dobila jastuk, ali je to cebe naravno kupila.

A ova druga je dobila i od nekog JOKER-a kao nagradna igra, dobijesh kola ako je tvoj broj izvuchen ali morash da kupish neki nakit da bi dobio nagradu. A napravili su tako da tvoj broj ispada da je zaista izvuchen (dve tabele pa su brojevi levo a nagrade desno i tako ispada) ali naravno kad procitas lepo vidish da pishe da redosled nagrada nije povezan sa brojevima i njihovim redosledom.

Link to comment
Share on other sites

bio u opštini da sredim nešto u radnoj knjižici, došao u 14:30, oni rade do 15, baba neka što radi mi rekla "Koleginica je otišla danas ranije, a ja već imam posla, dođi sutra"

rula nam država

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nisam uspeo da presretnem jedan od onih "osvojili ste besplatno zimovanje za dve osobe, samo morate da platite administrativne troškove od 800 evra" spamova pre nego što ga je keva izvukla iz sandučeta, pa smo opet imali raspravu kako "svi koji su na to otišli su se super proveli, samo mi nikad ne idemo"...

i nešto razmišljam, ta šema samu sebe održava, jer su ljudi takvi da nikad neće priznati da su se zajebali, nego svi koji se zajebu posle pričaju da je super i da svi treba da idu :)

cmc?

zajebi te kombinacije, lepo dodji kod mene u firmu da ti zavrsimo neki mauricius ili sejsele. cijena? prava sitnica :)))

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...