Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

Pa sve je smesno atm, cak je Sarth sa 3 zmaja na 25 man posle par kilova postao izi mode.

Malo nas muci 10man sa 3 zmaja ali radimo na tome, super je fight.

Jel neko uspeo da ga ubije? Zanima me setup i koja je klasa tenkovala zmajeve, nemamo feral druida pa nam DK tenkuje bosa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel neko uspeo da ga ubije? Zanima me setup i koja je klasa tenkovala zmajeve, nemamo feral druida pa nam DK tenkuje bosa.

Mi smo probali pre neki dan, DK je tenkovao addove, warrior dragone, feral druid sarthariona. Ubijemo Tenebrona ~5-10 sekundi nakon sto se Shadron spusti, Shadrona spustimo na 30-40% pre nego sto pocnemo da ubijamo addove/ulazimo u portal, ali nam onda Sarth breathom instagibbuje tenka (~43hp ima tenk). Doduse, samo smo jedno vece probali taj encounter, kontam da nesto nismo dobro radili.

Link to comment
Share on other sites

Nego jeste čuli za onu Intesinu Internet Visa karticu, otvaraju na ličnu kartu i ne treba držanje nikakvog depozita. Svemsečini da je ovo do jaja bolja solucija nego plaćati 3 hiljade našim pljačkašima za dopune.

Koristim Raiffeisenovu Visu Virtuon karticu, deposit je 20e koji stoji jos od otvaranja kartice od 2006. godine a odrzavanje je 100din godisnje. Kad dobijem novu tad im platim to odrzavanje.

Jedino sto moras da uplacujes po 5, 10, 15, 20...

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Danas odradio prvi put CoT: The Culling of Stratholme, toplo se iznenadio kad sam video opet pricu iz Reign of Chaosa, svadju izmedju Arthasa i Uthera, i Mal'Ganisa, i poslednja recenica kad kaze da ode u Northrend, stvarno super.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Još jedno pitanje oko plaćanja preko kartice - moj acc se vodi na burazovo ime (a njegov na moje lol), oćel' biti nekog cimanja (prezimena i adrese su nam iste, ofc)? Znam da ne daju da se plaća sa iste kartice ortacima, al ovo je ipak "kućevna" kartica.

Link to comment
Share on other sites

Još jedno pitanje oko plaćanja preko kartice - moj acc se vodi na burazovo ime (a njegov na moje lol), oćel' biti nekog cimanja (prezimena i adrese su nam iste, ofc)? Znam da ne daju da se plaća sa iste kartice ortacima, al ovo je ipak "kućevna" kartica.

Ne znam da li će ti pomoći, ali znam da je recimo transfer likova sa acca na acc dozvoljen "within same household". Dakle, znamo da Blizz priznaje tu instituciju kod finansijskih transakcija, ali ne i da li se odnosi na to. :)

Mada, meni drugar već tri godine plaća sa svojom karticom ako ostanem bez game carda i nikad nijedan od nas nije imao probleme, pupupu.

Link to comment
Share on other sites

vidi vudu... da bi izbegao probleme... posle svake uplaet cancelujes akaunt... i kad ti istekne... opet uredno dodash subscribshn... i nemas problema... tako mozes da placas vishe od 2 acca... a ne samo tvoj i burazerov... i nema nikakvih problema (dokle god placas akaunt s karticom koja je iz iste zemlje kao akaunt)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...