Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

ffs ja sam hteo da budem prvi ....salim se ;p ma ja sam se oladio od battlemastera kad sam uzo Conqurera. A ovaj je provereno izwintradovao neke SOTA achivmente jer ima par njih koje je nemoguce uraditi u normalnim uslovima. Al svaka mu cast nema sta.

Btw ovaj je verovatno i prvi u svetu i po ach poenima verovatno

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koj hunter se pokazao bolji za pvp sada MM ili surv ?

Ni jedan, ni drugi.

Atm, fura se 50/21/0, beast within + readiness...Ali i to ce biti nerfovano u sledecem patchu.

Nije da ce ti beast within pomoci, opet ce ti doci paladin, udarice te 2-3 puta i umrecesh.Ili ce ti doci rogue koji ce ti shibnuti dismantle, pa skakuci okolo bez melee i ranged weapona par sekundi dok on tebi skache po lobanji.

Link to comment
Share on other sites

Ni jedan, ni drugi.

Atm, fura se 50/21/0, beast within + readiness...Ali i to ce biti nerfovano u sledecem patchu.

Nije da ce ti beast within pomoci, opet ce ti doci paladin, udarice te 2-3 puta i umrecesh.Ili ce ti doci rogue koji ce ti shibnuti dismantle, pa skakuci okolo bez melee i ranged weapona par sekundi dok on tebi skache po lobanji.

Posle citavih 3 sata izigravanja mlevenog mesa no more pvp for me beffore some nerf :( ono je jezivo bukvalno te svako 2-3 shotuje imam oko 500 rez ali ne pomaze :( svako moze da ti se bukvalno uvuce u bulju i skace po lobanji a ti ne mozes nikako da se odaljis ... trap pointless, diseng 5 min CD gz blizz

Link to comment
Share on other sites

Posle citavih 3 sata izigravanja mlevenog mesa no more pvp for me beffore some nerf :( ono je jezivo bukvalno te svako 2-3 shotuje imam oko 500 rez ali ne pomaze :( svako moze da ti se bukvalno uvuce u bulju i skace po lobanji a ti ne mozes nikako da se odaljis ... trap pointless, diseng 5 min CD gz blizz

Ne igram trenutno al ovo gore zvuci kao poziv za l2p prozivku ...

Inace ja sam zbudzio dok sam jos igrao na mom hanti ovaj spek al nisam stigao da ga isprobam mada kontam da ima potencijala.

http://eu.wowarmory.com/character-talents....iss&n=Kyree

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Zapravo nacin da izlecis frustracije jer ti je neko cornuo item ili sta vec... a i lepo je kada znas da je lik popizdeo jer mu sat vremena nedas da odradi daily q da bi platio repair ili mogao da kupi epick shield ^^

Bas korisno ulozeno vreme ,a ti od toga bas nemas nista , ustvari ima blizard ,a da znas nesto imao bi velik arena rejting a ovo ti ni ne bi padalo na pamet .

Sto znaci da si stvarno cool.Stvarno je imba gankovati nekog 10 nivoa manjeg jadnog i gadnog dok radi zadatak.

Link to comment
Share on other sites

Bas korisno ulozeno vreme ,a ti od toga bas nemas nista , ustvari ima blizard ,a da znas nesto imao bi velik arena rejting a ovo ti ni ne bi padalo na pamet .

Sto znaci da si stvarno cool.Stvarno je imba gankovati nekog 10 nivoa manjeg jadnog i gadnog dok radi zadatak.

Nemoj uciti svinju da peva, em gubis vreme, em nerviras svinju

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Bas korisno ulozeno vreme ,a ti od toga bas nemas nista , ustvari ima blizard ,a da znas nesto imao bi velik arena rejting a ovo ti ni ne bi padalo na pamet .

Sto znaci da si stvarno cool.Stvarno je imba gankovati nekog 10 nivoa manjeg jadnog i gadnog dok radi zadatak.

NA Ostrvo ne mozes ako nisi 70 lvl .... Ajd ne odvaljuj vise gluposti na forumu... A sto se tice highratinga niti sam neki pro igrac niti ocu da budem niti me zanima... 1800-1900 mi je bio max zbog dudu/warr kombinacije... Sto se tice gankovanja... Kada te neko bukvalno 5-15 puta gankuje dok nesto radis tj pokusavas da radis zar polovini ne dodje da polomi tastaturu ili prvo sto je pri ruci... Sta da radim kada volim da nerviram ljude :D

Imam po 10ak kilova ali nije to to, jednostavno kada di se likovi zavuku u bulju nemozes ama bas nista da uradis... TJ enrage i molis se da ga pet pojede pre nego sto te on iskasapi ...

Link to comment
Share on other sites

Moze se na ostrvo ako nisi 70 level, al dobro ko ne zna naucice.

Isto kao sto sa likom level 1 mogu u shattrah ili dalaran.

I koliko si njih non lvl 70 video na ostrvu mozda jednog na njih 1000 ali nevazno nije to poenta

Da stavimo tacku na sve ako nisi paladin/dk/rogue pvp je samo gubljenje zivaca ^^

Link to comment
Share on other sites

Poceo sam da redje dolazim na rur , jer je kolicina idiotizma pogotovu na WOW subforumu drasticno skocila u poslednje vreme i sansa da se nesta pametno procita ili zapocne iole normalna rasprava svedena na minimum.

Sto se tiche stanja igre napisacu par stvari posto vidim da neki ovde kenjaju i guse se u sopstvenim govnima.

1. Unholy i Frost DK , Mutilate Rogue = Ogroman neopisivi OP

2. Beastmaster hunter , Retri pala , Arcane / Frost Mage , Moonkin Druid = Velik OP

3. Feral Druid , Warrior = Standardan OP

4. Ele/enha Shaman , Shadow Priest , Warlock = ¬ Balanced

Odnos snaga priblizno : Ogroman OP >> Velik OP > OP > Balanced

U principu prvu grupu treba nerfovati na svim poljima ukljucujuci DMG ( 50% ) , Survivability ( 20-30% ) , Utility ( dismantle , imunity na stuns sa shield wall ).

Drugu grupu uglavnom smanjiti dmg , za oko 35% , i ponegde Utility i survability za 5 10%.

Trecu grupu nerfovati dmg za 15-20%

Cetvrtu grupu samo menjati i tweakovati oko tog balansa gde jeste i kako treba da bude.

Sto se tiche healing klasa , Od holy paladina pa sve do Druida i PRiesta Mana regeneraciju treba smanjiti za od 50% do 75%. Jer ovo sto se sada desava je extramno retardirano , ako ja mogu da imam 26 27k mane i da spamujem holy light koji se kastuje 1.5 sec i healuje za 20k i NIKADA ne odem OOM a da cak ne moram da pijem potove to je jako dosadno i gadno i sjebano.

Igra je izgubila svaki smisao , i ono malo takmicharskog duha i zelje za igrom . Nista vise nije izazov , svi imaju sve svako je samo jedna budala u masi miliona , i ne moze da se izdvoji radom trudom kreativnoscu ili pamecu , dobiti epic je kao lootovati grey item .Cak i osnove igre kao sto su food i water su broken , zasto postoji food kada svi mogu da se healuju i svi imaju beskonacno mane ? U pvp pametan i takticki izbor spelova vise ne postoje , zasto bi ti sada radio neke skil vanish sap pravio kombo poene kada mozes da pritisnes mutilate dva puta i 1 shotujes.

Igra je atm u kurcu gadnom , a to potvrdjuje broj idiota. To je privremena dodatna kolicina para za blizard ali ukoliko se nesta drasticno ne promeni krenuce HC ljudi da odlaze igra ce da umre pa makar imali i 20miliona ovakvih kao sto je Manowar84.

Ovo ne govorim iz licnog iskustva vec iz iskustva svih ljudi koje znam od end game PVE i PVP guildova. Jer kada umiru ljudi sa 800 resiliance 25k hp( 950 resiliance je max sto trenutno moze da se postigne u igri a cap je 1200 ) u roku od tri sekunde od strane Tanking DK sa 35k HP koji ima shield wall na 1 min cd koji mu daje imunost na stunove + imunost na sve spelove i kada se END game puguje i cisti sa ljudima koji su wajpovali u Deadmines do pre mesec dana i koji ne shvataju osnovne mehanike igre , something is very very wrong and broken.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Poceo sam da redje dolazim na rur , jer je kolicina idiotizma pogotovu na WOW subforumu drasticno skocila u poslednje vreme i sansa da se nesta pametno procita ili zapocne iole normalna rasprava svedena na minimum.

Sto se tiche stanja igre napisacu par stvari posto vidim da neki ovde kenjaju i guse se u sopstvenim govnima.

1. Unholy i Frost DK , Mutilate Rogue = Ogroman neopisivi OP

2. Beastmaster hunter , Retri pala , Arcane / Frost Mage , Moonkin Druid = Velik OP

3. Feral Druid , Warrior = Standardan OP

4. Ele/enha Shaman , Shadow Priest , Warlock = ¬ Balanced

Odnos snaga priblizno : Ogroman OP >> Velik OP > OP > Balanced

U principu prvu grupu treba nerfovati na svim poljima ukljucujuci DMG ( 50% ) , Survivability ( 20-30% ) , Utility ( dismantle , imunity na stuns sa shield wall ).

Drugu grupu uglavnom smanjiti dmg , za oko 35% , i ponegde Utility i survability za 5 10%.

Trecu grupu nerfovati dmg za 15-20%

Cetvrtu grupu samo menjati i tweakovati oko tog balansa gde jeste i kako od prilike treba da bude.

Sto se tiche healing klasa , Od holy paladina pa sve do Druida i PRiesta Mana regeneraciju treba smanjiti za od 50% do 75%. Jer ovo sto se sada desava je extramno retardirano , ako ja mogu da imam 26 27k mane i da spamujem holy light koji se kastuje 1.5 sec i healuje za 20k i NIKADA ne odem OOM a da cak ne moram da pijem potove to je jako dosadno i gadno i sjebano.

Igra je izgubila svaki smisao , i ono malo takmicharskog duha i zelje za igrom , nista vise nije izazov , svi imaju sve svako je samo jedna budala u masi miliona , i ne moze da se izdvoji radom trudom kreativnoscu ili pamecu , dobiti epic je kao lootovati grey item .Cak i osnove igre kao sto su food i water su broken , zasto postoji food kada svi mogu da se healuju i svi imaju beskonacno mane ? U pvp pametan i takticki izbor spelova vise ne postoje , zasto bi ti sada radio neke skil vanish sap pravio kombo poene kada mozes da pritisnes mutilate dva puta i 1 shotujes.

Igra je atm u kurcu gadnom , a to potvrdjuje broj idiota. To je privremena dodatna kolicina para za blizard ali ukoliko se nesta drasticno ne promeni krenuce HC ljudi da odlaze igra ce da umre pa makar imali i 20miliona ovakvih kao sto je Manowar84.

Ovo ne govorim iz licnog iskustva vec iz iskustva svih ljudi koje znam od end game PVE i PVP guildova. Jer kada umiru ljudi sa 800 resiliance 25k hp( 950 resiliance je max sto trenutno moze da se postigne u igri a cap je 1200 ) u roku od tri sekunde od strane Tanking DK sa 35k Armora koji ima shield wall na 1 min cd koji mu daje imunost na stunove + imunost na sve spelove i kada se END game puguje i cisti sa ljudima koji su wajpovali u Deadmines do pre mesec dana i koji ne shvataju osnovne mehanike igre , something is very very wrong and broken.

i kao shlag na tortu svemu tome dolazi "blizardova velika kreativnist i mashtovitost" shto se tiche raid setova i s5... pa jbt moj brat koji ima 10god lepshe nacrta na papiru oruzja i razna govna od blizardovih dizajnera...

da je casa flasa, da je flasa bure, da je bure more, pio bih do zore...

Link to comment
Share on other sites

Same models used multiple times on Northrend items

Try to remember back to the Burning Crusade when players looked like multi-colored rainbows. Their gear was entirely mix-matched and there were many complaints about the experience and leveling in such garb. With Lich King, this problem has been largely eliminated. As you level, you collect gear that fits nicely together and helps to create a more whole look

Blue post..Eto kako su retardirani :O

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

.....

Bravo, sve je tacno. Mehanika igranja, takmicenje i kreativnost vise ne postoje, ali je u isto vreme dizajn nikad bolji, muzika je sjajna, kvestovi su zanimljiviji i sareniji, ubaceno je mnogo stvari koje mogu da se rade bez mozga i bez truda i ja mislim da to sve Blizzard i hoce. Valjda je jasno da nema vise pre TBC wowa, sto i nije lose za casualce, ali stvarno ne znam u cemu bi bio problem da se da nesto nolife ljudima da rade.

Link to comment
Share on other sites

bravo storme

sazeto ovih mesec dana ove nove tuzne igre

nema sta vise da se kaze

super mario zahteva vise mozga atm

i onaj guild sa kungenom je na pocetku odma rekao zasto bi oni uopste igrali

kada ce za 2 nedelje svaki retard ocistiti iste bosove kao i oni i imati isti gear koji sigurno nisu zasluzili da imaju kao neko ko igra celo vreme i igra 20h dnevno

ova arena je tuga bozija jebale ih pare i konkurencija vise sjebavaju igru sve vise i vise da bi vise kretena igralo lakse a ne znaju ni oni sta ce sa parama vise, pohlepa je odvratna stvar

ako se nesto ne promeni nece biti smisla vise igrati uopste pvp samim tim sav skill iz igre odlazi

i i pre stormovog posta sam hteo da napisem na degenericnu raspravu iznad da promene forum doticni ljudi ali sam se iskulirao jer znam da ce samo poceti da pishu jos vise zbog toga ali ovo je stvarno tuzno

prenosi se nivo igre i na forum naravno

forum whine je uvek pomagao kao i uvek i oni zaista gledaju sta ljudi pisu tamo ali ako se naprave 2 topika to nece nista promeniti i nikad nece biti dovoljno ljudi kojima ustvari smeta retard situacija

samo ce jednog dana kolicina idiotizma progutati sve sto je ikad valjalo i onda od neceg sto je bilo dobro makar neko vreme ce biti veliko nista

blizz ce zaraditi svoje pare a ljudi ce preci na nesto drugo \o/

Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem ljudi o cemu vi pricate. Igra je bas izbalansirana. Na DPSu smo svi tu, procenat dva razlike. Ok smara sto sam naxx igrao i pre pa znam vecinu bosseva, naravno sad su 10 puta laksi, ali su taman za entry level instancu. U heroicima taman nema vise smarackog trasha, a encounteri su zanimljivi. Jedini problem koji vidim je sto je vecina obicnih gildi na premalo clanova da bi radili 25 man instance, pa mora da se kombinuju 2-3 gilde.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Working as intended.

+1

e da, i lol za ove sto kukaju kako je igra sranje, a online su jedno 10 sati dnevno :)

Ja batalio od kad mi istekla pretplata, i necu produziti bar do kraja januara - ako i tad budem, bice da bi se zajebavao sa devojcicom koja lvluje shamana <3

Inace furam Unholy DK-a sad, i kad sam sam ubio trojicu sam, smorio sam se i quitovao [:(] ( i to sa blue gearom i 3 epika, od kojih je jedan BS crafted helm, jedan famous axe is HOL i rukavice iz nexusa )

Sve je to lepo, ali nije to ono na sta sam navikao... /wave

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...