Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WORLD FIRST to 2150 shoulders

au holy pala i hunter , to je pro. Popisali se u oci svim retri paladinima i dk-ovima . Jes da je battlegrupa djura i mornari ;p Eto dokaza da uvek ide skill > sve ostalo. I pored ovog totalnog imbalanca u areni uz malo prepravki bice opet kao pre. Ko je znao da igra ranije, prilagodice se i na ovakvo stanje i imace high rating. Ko je smrdeo ranije, bice uvek challenger i ostace challenger bez obzira sto ce imamti za nijansu losiji ressiliance gear od ovog sto sabija. Taj gear ce naravno da uzme od Archavona i od emblema.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, nisam igrao wow u opste za vreme s4, kad su menjali arena rating i arena point pravila, moze neko samo da mi kaze naj osnovnije i bitnije stvari, i koliko treba min % da ima odigranih do bi dobio poene nedeljno?

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

ole vratio sam se nekako 3v3 na 1800, prokleti svi paladini ovoga sveta, konacno uspevam da ih outlast, smrdljivi shaman ne moze da prezivi dok ovaj gubavac buble i kaze omg im so imba... uglavno navasmo i nekog retri palu za 5v5 znaci jebeni izi mod, da mi bop i gg no re.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

jebote koja slika samo sto se nisam udavio dok sam jeo sad :D

inace nije to to da se sad nastavi rasprava posle 15h

jebe mi se sad da pisem nesto sinoc sam uvatio talas i to je sto je :D

konverzacija cuda cini :)

spaja nesastavljivo

i hvala mom drugu primu:)

hehe

Edited by kiBo

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...