Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uh, takao je u osinje gnezdo :D

haha... jedva cekam da procitam odgovore... sigurno ga je neko iznapusavao jako, a ovaj je cistio bwl dok su oni skupljali za mounta :D

nije mi krivo nego je glupo da se svi isto nagradjuju

sto bi neko radio posao na kome se radi 10h dnevno i neko dobijao istu platu za 2h

jel to uredu ?

samo nemoj da poredis posao i wow PLS... ne treba... ti sto im je wow posao su ocistili pre noobova i dobijaju pare za to, ostali dobijaju 11001001001010010101010101010101010000111100 koje su priceless...

barcas

pozdravio te moj retard friendly zmaj

heryq0.th.jpg

kad budes mogo pola achivment da uradis koji trebaju za njega ces moci da dignes 2 prsta da mi se obratis

[roflmao]

ahaahahahahah

(a ja te branim sto radis achievement-e... mislim se to je zajebancija...)

sad ce barcas sigurno: kad ti zabodes 12delicate-a 2 stacka titnaium barova stack eternal fire-a... ... ... za manje od 1 silver ja cu jahati podmornicu :))) joj jedva cekam... srafite se!

Link to comment
Share on other sites

PS- E da ne zaboravim, kad budes imao reputaciju odlicnog igraca kao ja (i budes pozvan u gildu kao zeleno plavi rogue pravo u BWL i uradis server 2nd Nefarian kill) ili kad kao zeleno plavi rogue sa Gutripper i Shadowblade nozevima lvl 58 dobijes u duelu full tier 1 warrior-a sa sulfuras-om onda mozes da se ponosis kako si igracina. Do tada si samo jos jedan random nolajfer sa 3000 achievement poena.

sto se hvalis jebem mu mater... (kole ovo je poredjenje kara a to je ban :D) jos reci da si prvi solovao chess event i daj link za youtube i pushi ga :D

Link to comment
Share on other sites

Mogo = Mogao

Achivment = Achievement

Struktura recenica ti isto nije bas najbolja, SEDI JEDAN.

Igra je sada casual friendly, svi mogu da vide sve, a "difficulty" level dobijas ispunjavanjem achievementa. Neko se cima, nekoga zabole, a neko ih dobije samo jer odigra dobro. Na kraju velika vecina ljudi je zadovoljna (=$$$$$$ za blizzard) i svako ima po nesto.

Taj drake dobiti je realno lako, samo da napravis setup i da gruvas, samo ti treba vreme. Mene iskreno mrzi, najmanji problem kada budem imao neku zelju da se kurchim da i to odradim sa odabranom ekipicom, vec sam se iscimao dosta za neke rep grindove i loremastera.

Takodje Killy, mozda bi zeleo da resocketujes opremu, smrde ti gemovi na jeftino, pa jebeni miner si pobogu, a provereno znas i nekog JCera koji moze da ti prospecta za dzhaba. Takodje Def cap je 540, tako da imas dosta ratinga koji mozes da convertujes u nesto drugo. Trece, enchantovi i gemovi koje si stavio apsolutno su nepovezani sa prot "zahtevima" trenutno. Spec necu da ti diram, iako moze bolje da se uradi od toga.

I nad glavatim bajom ima jos glavatiji baja, l2p.

ahahahaha

KRV KRV KRV!!!

Link to comment
Share on other sites

ole vratio sam se nekako 3v3 na 1800, prokleti svi paladini ovoga sveta, konacno uspevam da ih outlast, smrdljivi shaman ne moze da prezivi dok ovaj gubavac buble i kaze omg im so imba... uglavno navasmo i nekog retri palu za 5v5 znaci jebeni izi mod, da mi bop i gg no re.

Jel to bop nije vise dispelable magic efekat? Protiv koga vi to igrate kad taj bop stoji duze od gcd-a ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jel to bop nije vise dispelable magic efekat? Protiv koga vi to igrate kad taj bop stoji duze od gcd-a ...

na meni mage potrosi 80% mana poola pokusavajuci da skine Bof a sto se konkretno purga tice bop na magu samanu ret paladinu je skoro pa nemoguce dispelovati pogotovo ako to radi samo jedan covek i pogotovo ako je taj covek hiler sto uglavnom i jeste. Svaki put kad smo pokusali purge izgubili smo game

dobar ret paladin ce na samanu uvek drzati ss+ Hop/Hos + vrlo moguc hot od fol (ja licno koristim macro za cast na target=lolshaman,tako da ne gubim na dpsu) dodaj tu samanove heal/trash debufove es grounding i od lol bopa koji se koristio za skidanje blinda/ms debuffa,doduse efektivno koristio uz pain supression a u svakom drugom slucaju nestajao iste sekunde kad se iskastuje dobijas pro bop koji moras da ignorises :)

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

RUR(wow subforum), entertaining people since 2004.

ruuuurqm0.jpg

w773.png

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Jel to bop nije vise dispelable magic efekat? Protiv koga vi to igrate kad taj bop stoji duze od gcd-a ...

Mohi lepo je to zamisljeno ali ja bop purgam 10 sec i ne uspem da ispurgam ... istekne sam od sebe..vec sam uzeo sve iteme za hit ali ne vredi. Prosto je nemoguce skinuti ponekad. Da ne pominjem sto kao healer u 2v2/3v3 nemamm vremena da prdnem a kamoli nesto drugo da radim nego BL opener i spamuj heal ako oces da zivis 20 sec

T_T

Link to comment
Share on other sites

Mohi lepo je to zamisljeno ali ja bop purgam 10 sec i ne uspem da ispurgam ... istekne sam od sebe..vec sam uzeo sve iteme za hit ali ne vredi. Prosto je nemoguce skinuti ponekad. Da ne pominjem sto kao healer u 2v2/3v3 nemamm vremena da prdnem a kamoli nesto drugo da radim nego BL opener i spamuj heal ako oces da zivis 20 sec

ne prepisuj

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Bop ima od 30 do 60% shanse da se resistuje na dispel ... a partije u 5x5 se odlucuju u roku od 10 sec.

na meni mage potrosi 80% mana poola pokusavajuci da skine Bof a sto se konkretno purga tice bop na magu samanu ret paladinu je skoro pa nemoguce dispelovati pogotovo ako to radi samo jedan covek i pogotovo ako je taj covek hiler sto uglavnom i jeste. Svaki put kad smo pokusali purge izgubili smo game

dobar ret paladin ce na samanu uvek drzati ss+ Hop/Hos + vrlo moguc hot od fol (ja licno koristim macro za cast na target=lolshaman,tako da ne gubim na dpsu) dodaj tu samanove heal/trash debufove es grounding i od lol bopa koji se koristio za skidanje blinda/ms debuffa,doduse efektivno koristio uz pain supression a u svakom drugom slucaju nestajao iste sekunde kad se iskastuje dobijas pro bop koji moras da ignorises :)

Retri paladin uvek drzi Hand of sacrefice 30% reduction , pali bubble i daje tom liku jos 30% reduction ... dakle dok traje bubble suigrach jedan koga njukuju ima 60% manje dmg recived i nemoguce ga je ubiti ... kada swapuju na drugog clothera ( uglavnom kod mene shadow priest ) bacam hand of protection na njega i do tada je partija vec gotova.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Bop ima od 30 do 60% shanse da se resistuje na dispel ... a partije u 5x5 se odlucuju u roku od 10 sec.

Retri paladin uvek drzi Hand of sacrefice 30% reduction , pali bubble i daje tom liku jos 30% reduction ... dakle dok traje bubble suigrach jedan koga njukuju ima 60% manje dmg recived i nemoguce ga je ubiti ... kada swapuju na drugog clothera ( uglavnom kod mene shadow priest ) bacam hand of protection na njega i do tada je partija vec gotova.

ekzakli da point

edit : selling soul for Bandit's Insignia

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...