Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

Startovao me GM juce zbog onog problema sa heroic t7 gloves i sto sam ih slucajno dobio. Pita standardno kao jel imam vremena da odvojim i ta sranja, a ja u tom trenutku radim sa guildijem ZG tiger bossa. I umesto da udarim enter i pisem u raid chatu, ja udarim R i napisem "ohh fuck, damn GM just whispered me...". Provalim, brzo udri "woops, sorry, wrong chat, u caught me in bad time", nista reko sam ko zna sta ce da uradi, on mi samo napise smajlija :D I tolika frka oko itema, reko mi samo da deletujem token i to je to.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zato sam i poceo ovog lika sa idejom, sacu da uzmem 2h sekiru da lupam sa wf-iem koji mi ne dostaje na warru

i uzivam svaki put kad procuje wf koliko god bio sporiji i slabiji dmg nego 2x 1h

Gledao sam ti armory, ako već hoćeš da 2handuješ, imp wf totem ti znatno bustuje dps.

Inače, ja kad sam igrao šamana, dugo sam enh furao sa 2handarom, ali posle sam probao dual w, i daleko je daleko veći dps sa dual wieldom.

edit: da ne ispadne da sam expert, rekreativno sam igrao šamana, to mi je neki drugi alt. nešto manje od 30 dana /played

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

konfuzija nastaje od starog wf totema koji je davao isti efekat kao sto sad daje buff pa se ta 2 nisu stakovala zato i dalje neki ljudi misle da ne rade zajedno ali ovaj haste i wf buff radi sasvim normalno da

nisam se ni trudio da citam skillove tbh dok sam levelovao niti sam koristio toteme realno sem kad bas treba a dmg boost nije nesto sto me interstuje kao sto rekoh igram iz zezanja ^^

Link to comment
Share on other sites

Lol kili gz na mod-u :D

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

konfuzija nastaje od starog wf totema koji je davao isti efekat kao sto sad daje buff pa se ta 2 nisu stakovala zato i dalje neki ljudi misle da ne rade zajedno ali ovaj haste i wf buff radi sasvim normalno da

nisam se ni trudio da citam skillove tbh dok sam levelovao niti sam koristio toteme realno sem kad bas treba a dmg boost nije nesto sto me interstuje kao sto rekoh igram iz zezanja ^^

Šta smo rekli? Adon pa veća ignor lista za ljude koji ne znaju klasu koju igraju, a? :)

Link to comment
Share on other sites

Kad bi se pojedini kilijevi tekstovi uporedjivali, ispalo bi da ih kucaju 11 osoba, a ne jedna.

jedna osoba kuca

dve - tri - cetiri osobe kucaju

pet - shest - ... - jedanaest - ... - dvadeset osoba kuca.

grammar patrol©

Edited by Italiano
Link to comment
Share on other sites

jedna osoba kuca

dve - tri - cetiri osobe kucaju

pet - shest - ... - jedanaest - ... - dvadeset osoba kuca.

grammar patrol©

Wtf vise sa pravopisom i gramatikom na forumu? A i ako to vec radis, sredi prvo svoj post.

A bas me zanima da li ce na kilija da radi japanski model - das mu zvanje i odgovornos' i on se sam sredi i postane normalan. Koji smor, normalan killy. Onda vise stvarno nece biti razloga da se dolazi na ovaj forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...