Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam morao da skinem addon da imam beskonacnu igrnore listu zbog toga

svako ko je sjebo nesto tako samo ga dodam, dosta je bilo da gledam kretenizam u igri

ako sa tom listom smanjim za 10% tako nesto uspeo sam u misiji !

Ček, ček, je l' to isti onaj killy koji je na forumu whineovao svaki put kad je radio neki pve, a poslednji put je bilo kada je za drugog bossa u hc mgt-u (5 man instanca dakle) u capsu pisao da je nemoguće ubiti ga? Je l' isti killy ili je neko hackovao acc?

Link to comment
Share on other sites

oces da kazes nisam bio upravu za tog bosa?

pa to je i dalje najtezi heroic boss iz bca i nije postoja teorija da se ubije sa pugom i bez odgovaracujem setupa

jel poenta da ti oces da dokazes sad kako je pve tezak jer sam ja wajnovo zbog nekog bosa ili sta

pricas sa conquerom of naxxramasa licno bre znas ti sta to znaci ocisecn 25 men sa zelenim gearom posle 3 dana igre

Link to comment
Share on other sites

oces da kazes nisam bio upravu za tog bosa?

pa to je i dalje najtezi heroic boss iz bca i nije postoja teorija da se ubije sa pugom i bez odgovaracujem setupa

jel poenta da ti oces da dokazes sad kako je pve tezak jer sam ja wajnovo zbog nekog bosa ili sta

pricas sa conquerom of naxxramasa licno bre znas ti sta to znaci ocisecn 25 men sa zelenim gearom posle 3 dana igre

Da, hoću da kažem da nisi u pravu za tog bosa. A da li je bio najteži iz BC-a - bogami, kad se setim onih prvih heroica, 360 stepeni cleave, dmg spikeova i endless wipova. Elem, jeste bio teži od ostalih, ali je mogao da se radi u pugu ako imaš normalne igrače, dakle one koji znaju klasu i znaju osnove pve mehanike wow-a. Dakle, nije mogao da se radi sa retardima, bez obzira na gear.

A ono što sam hteo da kažem je da si ti isti pve igrač kao što si bio, samo je pve retardizovan do besmisla i da je glupo što ti sada prozivaš najnoviju generaciju retarada, pošto si ti većini pvera pre tard-patcha bio isto ono što su oni sad tebi. Er tako?

Link to comment
Share on other sites

jbg ja sam i wajnovo u vremu kad je ta instanca ubacena u igru a tad je vec 300 puta nerfovan svaki drugi heroic

i da 90% "random" ljudi ( definicija bi bila oni koje ne znas ili koji su po levim guildovima) niti zna svoju klasu niti sta sta bosovi rade

tako da prilicno je bilo ne moguce narocito na serveru gde sam tad igrao tada neptuon gde su svi bili 12godisnji bugari koji nisu znali engleski

kako ti znas kakav sam ja igrac sada, to sto ja mogu da vodim pug sad u da cistim sve instanace nije nesto sto apsolutno svaki igrac moze da uradi zar ne

i imam svako pravo da nazivam koga god ocu jer kad uzmem i napisem wall of text u grupi u kojoj sam sta treba svako da radi i pitam lepo da kaze neko ko ne zna sta da radi i onda isti taj koji je cutao nas wajpuje jer nit je procitao nit je pitao naravno da je takva osoba retard

a ja sam takav bio u prvom wowu jer nisam apsolutno nista znao o igri i svako treba da prizna da je retard kad izvodi progrese koje sam iznad naveo ali svako nauci vremenom ako oce tu je razlika a neko ostajae kreten ceo zivot

Link to comment
Share on other sites

@naxx25 - tezhina te instance je skupiti 25ljudi sa mozgom. u instanci nema nishta neizvodivo... ni priblizhno neizvodivo... bez obzira na gear...

Dozvoli da ubacim za 10 man - "tezina te instance je skupiti jednog i po coveka sa trecinom mozga vilinog konjica....bez obzira na gear..."

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

lakshi bre 25man od 10man...

ja sam sve pugovao osim malygosa,kojeg nisam ni probao

opushteno sa pvp specom samo pici

josh sam sinoc bio jedini rogue u 25man raidu ali sam se smorio i zapalio kad sam uzeo webbed death :D

10man sa ortacima ftw

Link to comment
Share on other sites

@naxx25 - tezhina te instance je skupiti 25ljudi sa mozgom. u instanci nema nishta neizvodivo... ni priblizhno neizvodivo... bez obzira na gear...

+ net da nabavis a ne da mi se DC u kljucnom trenutku

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

nemoj da kakite po kiliju... ma koliko on bio retardiran... mi ga i dalje volimo... ali manje vishe to... decko je objasnio u arena rejtingu sto iziskuje skill (jer nije igrao s druidom) a pve su i ovako svi pochistili :)

E, bre...ja sam isto to pričao pre nego što si se ti registrovao na forum, pa sam ga čak branio od zlog mohicana, zbog koga je ovaj hteo da ode sa foruma, tako da /shoo ;)

jbg ja sam i wajnovo u vremu kad je ta instanca ubacena u igru a tad je vec 300 puta nerfovan svaki drugi heroic

i da 90% "random" ljudi ( definicija bi bila oni koje ne znas ili koji su po levim guildovima) niti zna svoju klasu niti sta sta bosovi rade

tako da prilicno je bilo ne moguce narocito na serveru gde sam tad igrao tada neptuon gde su svi bili 12godisnji bugari koji nisu znali engleski

kako ti znas kakav sam ja igrac sada, to sto ja mogu da vodim pug sad u da cistim sve instanace nije nesto sto apsolutno svaki igrac moze da uradi zar ne

i imam svako pravo da nazivam koga god ocu jer kad uzmem i napisem wall of text u grupi u kojoj sam sta treba svako da radi i pitam lepo da kaze neko ko ne zna sta da radi i onda isti taj koji je cutao nas wajpuje jer nit je procitao nit je pitao naravno da je takva osoba retard

a ja sam takav bio u prvom wowu jer nisam apsolutno nista znao o igri i svako treba da prizna da je retard kad izvodi progrese koje sam iznad naveo ali svako nauci vremenom ako oce tu je razlika a neko ostajae kreten ceo zivot

Killy, dakle 90% ljudi koji igraju ovu igru jesu retardi, dakle da ne znaju šta klikću i zašto to rade. Samo što je to do pre godinu i po dana bilo sve na višem nivou, jer: ako nisi imao bar osnovnu ideju šta klikćeš i zašto klikćeš nisi mogao baš, ali baš ništa da uradiš. Sada je sasvim normalno imaš ljude koji su "but if i turn on mouse how do i click rend?" i koji su "full epic" i imaju 25 man epice.

Do pre godinu dana si sa rogom na primer morao da racionaliozuješ blind i vanish zbog matsa, morao si da brojiš stunove ili da koristiš addonove; sa huntom si morao da tempiraš shotove da ne pokvariš autoshoot rotaciju. Sada jebeni special moves ne resetuju swing timer...

A ti ne shvataš da su dve različite stvari da nekog nazivaš retardom što te slaže u raid chatu nije isto što i nazivanje retardom nekog ko ne zna da igra.

I ne pričam ja o tvojoj retardaciji na početku wowa, svi smo to bili. Pričam o tvojoj retardaciji u pveu tokom vremena, kako o legendarnom ginjenju u lvl60 naxxu jer nisi imao first aid, tako i o drugom bossu u 5 man instanci. Da, normalno je bilo raditi tog bossa sa nepoznatim ljudima ako su znali klasu.

Uglavnom, poenta priče je da piši ti šta hoćeš, ali pve je sada retardizovan do besmisla i glupo je izigravati baju zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...