Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ti jebeni shield od hc maly nazivas end game shieldom?

Koji to shild na hc? :P (pada samo na 10man)

Kad izadje SC2 nece se brisati wow al ce se napraviti jedna malo duza pauza :D

Vec su najavili da ce sledeci raid biti malo tezi od naxxa ali da ko ima naxx gear nece biti nikakav problem.

Verovatno ce i sledece biti isti fazon, ko ima Ulduar gear nece biti problem itd itd. I na kraju end game boss ce biti tezak mesec dana i onda ce da popije nerf kao i svaki do sad pa ce ga opet cisti sve gilde.

Jedina razlika ce biti u tome ko ce odraditi sve achievemnte i za koje vreme.

Link to comment
Share on other sites

Koji to shild na hc? :P (pada samo na 10man)

Kad izadje SC2 nece se brisati wow al ce se napraviti jedna malo duza pauza :D

Vec su najavili da ce sledeci raid biti malo tezi od naxxa ali da ko ima naxx gear nece biti nikakav problem.

Verovatno ce i sledece biti isti fazon, ko ima Ulduar gear nece biti problem itd itd. I na kraju end game boss ce biti tezak mesec dana i onda ce da popije nerf kao i svaki do sad pa ce ga opet cisti sve gilde.

Jedina razlika ce biti u tome ko ce odraditi sve achievemnte i za koje vreme.

Meni se licno taj koncept nerfovanja bosseva vishe svidja. Kad izadje novi content stari se nerfuje da bi bio pristupan vecini igraca. A novi bi trebao da je kolko tolko tezak i ne dostupan vecini. Ovi sto sabijaju ce da furaju novi tier i pricaju kako su stari dungeaon cistili pre 6 meseci, ovi sto smrde ce da ubijaju stare bosseve i loze se da su pro i svi srecni. Videcemo kako ce Ulduar raid da naprave, valjda nece zasrati.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Pa realno Blizz je samo pomerio fokus igre na drugu ciljnu grupu. Samo udovoljavaju majority populaciji koji su u ovom sluchaju (na zalost) sastavljena od retosa koji misle da su dobri zato shto svoj main attack imaju izvuchen na hotkey.

Biznis je biznis, reko bih da nije nishta lichno prema hc/pro populaciji, ali retardski kesh je ipak bolji, iz prostog razloga zato shto ga ima vishe.

Da se ogradim, nisam ja sretjan shto je stanje takvo. Ovaj boza limunada content je stvarno bezveze, nisam nikad sebe smatrao nekim zajebanim igrachem, ali ipak volim da u igru morash odredjeni trud da ulozish. Ovo sranje se sad svodi maltene na to da dodjesh do bossa, a on kaze "e momci ajde da ne gubimo vreme, evo vam loot, a ja tju da se pravim mrtav do reseta i svi sretjni i zadovoljni"

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Bolje da ubacuju vise kontenta nego sto ubacuju glupe achievemente za xyz bosa. Isti k drugo pakovanje. Imo raznovrsnost je i dalje bitna, koje za sada i nema. Neka ozive world boseve, neka tjunuju zmajeve za 80, ili sta ja znam.

Bilo je cool pre kad 35-40 ljudi ubija nekog zmaja, dodje druga strana i wajpuje ih, onda debuff i smaranje. Toga vise nema sto je velika greska. :(

Link to comment
Share on other sites

geek(grasak), ti imas toliko zatovren pogled na sve stvari kao konj tacnije da ti godinama istu pricu pricas na forumu

i uopste nemas razumevanja da neko ne igra iz te neke casual zajebancije ja i dalje igram 15h dnevno mislis da uzivam da me neko ubija iz udarca?

a strategija i mmo mogu inace da se porede to je jako logicno

TO MATORI! :)

A sto se zanrova tice dobra igra je dobra igra, igrao bih i igru sa barbi lutkama ako je do jaja...

a sto se tice ovog zanra, ne znam zasto igras wow ako ima boljih igara... whine je za sisice...

Link to comment
Share on other sites

ja prosto obozavam kada me neki tek dingovani death knight pita da udje u grupu da radi svoj imba 700 dps

ja sa ovim gearom 1400 kad slekujem, 1600 optimalno

Dok sam josh igrao WoW omiljena stvar su mi bili heroici,a i pre TBCa 5man instance i 10man UBRS.Nekom to deluje glupo pored svog sadrzaja , ali sticajem mnogih okolnosti jedino sam heroice mogao da igram koliko god sam hteo i kad god sam hteo.Svaki put sam pokusavao nesto novo,ili brze da ocistim ili da solujem sto vishe elita (ako je moguce) , nadjem najbolji put itd.. I ako mi je iko isao na zivce , to su LFG tardovi koji inspektuju ljude i prigovaraju za gear.Kakav jbn gear za heroic?? Pa kao nece da ide ako ne nadjes drugog dps-ara, pa drugog tenka , pa drugog healera ..Pa kad sam isao sa altovima , nece niko da te zove.Cirkus.Sa 1g mozga ljudi bez ijednog itema mogu da ciste heroic.

Back to the topic.Sta ja znam , nisam pratio sta se desava u novoj expanziji konkretno za ench.shamana ali mislim da je sustina ostala ista.Ench.shaman je uvek bio gear-zavistan vishe cak i od warrior-a , i jedini stat koji dominirao je bio strength.Nesto slicno kao sa retri palom sada.Neke osnovne stvari , kapuj hit u odnosu na lvl mobova koje sreces, i koliko ti gear dozvoljava dizi strength uz naravno ostale statove koliko je to moguce.

Uvek sam bio odusevljen likovima sa elitist jerks-a pa evo ako te interesuje:

http://elitistjerks.com/f47/t20765-shaman_enhancement/

http://elitistjerks.com/f47/t15809-shaman_windfury/

http://elitistjerks.com/f47/t15596-melee_combat_mechanics/ I na kraju , da se testiras :

http://theorycraft.narod.ru/

Cheers.

mene bre nightstalkersi sa ovim gearom zovu u raid na probu, a degeni iz lfga se tripuju.

pre se furao strength, sada ne. akcenat je na agiju, ali i int dobro dodje jer daje i ap i onda stamina

hit se naravno capuje, ali kasnije jer najvise ide sa socketa

za elitistjerkse znam odavno total geekz

- much enhansment specc

-pokupis sve mana rege talente i koristis water shild sto ti omogucava da uzimas leather iteme

- sto se tice statova raidwise: hit(367) > expertize(26) > ap (agi, kakav crni strenght) > crit > haste

- za heroike nadji drugare

- ne ocekuj da pravis neki ozbiljan dmg, bar gledaj da ne zajebes nesto u istanci pa da te ponovo pozovu.

- koristi wf/wf dok ne nabavis raid gear a kad to nabacis valjda ce ti neke stvari biti jasnije pa ces i sam moci da procenis.

- juri prvo chest mail sa hitom ne secam se koja je reputacija u pitanju, i trinket iz nexusa.

http://elitistjerks.com/f47/t20765-shaman_enhancement/

to ti je neka osnovica, mada po meni grese u mnogo stvari ali tebe to ne bi trebalo da zamara :)

thx, samo mi dajte konkretne linkove na loot pls, jer me stvarno smara da bauljam po atlaslootu

dok je hitcrit igrao str je davao 2ap , on ni ne zna da je agy sada bolji stat za enh shamana ;p

agi razbija

Mogao bi za pocetak da nabavis neki sporiji offhand ...

zadovoljan sam ja sa fast offhand+flametongue+lavalash

Link to comment
Share on other sites

a sto se tice ovog zanra, ne znam zasto igras wow ako ima boljih igara... whine je za sisice...

Ne pratis na casu :)

Rekao sam da po meni za sada nema bolje igre od wowa, pa ga zato igram (dobro, dota za pvp).

Ali se nadam da ce se stvari promeniti kad izadje SC2 :) Mada sto ja to tebi pricam kad ces se naloziti cim izadje prva beta :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Ne pratis na casu :)

Rekao sam da po meni za sada nema bolje igre od wowa, pa ga zato igram (dobro, dota za pvp).

Ali se nadam da ce se stvari promeniti kad izadje SC2 :) Mada sto ja to tebi pricam kad ces se naloziti cim izadje prva beta :)

meni je lekar zabranio da igram SC2... :D

ne poricem ja da je texas hold em poker imba skillzor omfg zajebana igra... ali necemo je porediti sa sahom... ;)

Link to comment
Share on other sites

Damn, roknemo Sarthariona na heroicu, dropuju dva puta t7 rukavice za druida, jednom rollujem pri sredini, drugi put 2. najbolji. I leader meni da slucajno umesto ovom prvom. Tu pocne smaracenje, cimaju me da se javim GMu, otvorili ticket, smaraju leadera kao da smo se dogovorili ovo...

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam pricao s njim, objasnio mu da nije scam, da sam slucajno dobio, sam sam se zacudio kad sam video "you recieve loot...". Shvatio je al i dalje ljut na leadera.

edit:

Posto me je pitao, moram da mu odgovorim, iako je malo kasno:

Kreatore koliko dpsa radis kao oomkin? Naravno mislim ako imas recount. I ostajes li bez mane?

Danas sam nabacio recount, radio sam 2.5k dps na prvom zmaju u OS.

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...