Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3) da sam napisao "ja" pored oba "pazim", to bila pleonastichka upotreba zamenice, ali nisam, te stoga nemash razloga da kazhesh da sam napravio greshku. zamenice prave diferencijalnu distinkciju tamo gde ima potrebe za time - "mozhda si "TI" to tako odluchio, ali "JA" necu dozvoliti."

To je stilska greska. Tako pisu visoki funkcioneri, plemici, drzavnici kada donose bitne odluke, priznati umetnici kada dobijaju nagradu za zivotno delo, iskusni treneri koji smiruju omladince u timu. Ili budale. Tako je to u stilskim prirucnicima. Nije gramatika, ali jeste jezik.

Znas na sta me podseca ova rasprava?

Kao da smo nas trojica pristova (nisam napisao tri prista, a? pohvali me) u AV-u, recimo, i onaj treci pocne da se bandazira. Ti mu kazes 'budalo, sta se bandaziras, pa imas renewal i flash heal! nervira me kad neko ne zna klasu koju igra', a ja ti kazem 'aj sta seres, pa imamo i pom i holy nova i circle of healing i bubble i blabla'.

eto, da malo wowizujemo. :)

Sigh, ajde obojica na jedno pivo i polako, uz karirani kafanski stolnjak (aha, iskoristio sam stilsku figuru da bi istakao da ste u kafani!), po mogucnosti uz Iron maiden i/ili Pantheru, da u miru i ljubavi raspravite o tome kada ste poslednji put fapovali na Simicevu gramatiku i koliko vam je bilo lepo dok ste prskali korice [:D]

Karirani kafanski sto je cinjenicni opis. :D

Inace, ne rabim vise te gramatike, samo lektorku. :D

Link to comment
Share on other sites

Znaci upotrebljava se u govorima tipa "Hvala mami, tati, rodbini, Bogu, sestri, za ovu predivnu nagradu Najbolji analni sex godine"?

Edit:

Steta sto ne rabis vise Simica, mogli ste raspravljati u koju kockicu na korici najvise volis da gadjas [:D]

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Ding 2206 2v2 retri + discpriest ! :D malko pao atm al vraticemo se cim uskoci neki "imba" holypaly dk tim

gz trollac svaka cast, konacno neko da osvetla obraz sylvanas hordi xD Nikad nema nikog u prvih 50 u BG iz horde

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

jbg. ja smatram drugachije, ali shta da se radi. znam da to nije gramatika.

@popovi - pa najpravilnije bi bilo kada bi rekao "nas troje pristova", osim ako znash pouzdano da nijedan od igracha nije zhensko [:)] i to nije isto, poshto ti kazhesh isto shto i ja, samo na drugi nachin - poenta je da on gubi vreme na bandage.

Link to comment
Share on other sites

Znaci upotrebljava se u govorima tipa "Hvala mami, tati, rodbini, Bogu, sestri, za ovu predivnu nagradu Najbolji analni sex godine"?

Edit:

Steta sto ne rabis vise Simica, mogli ste raspravljati u koju kockicu na korici najvise volis da gadjas [:D]

JA tebi sad da objasnjavam? JA kada sam ucio to, morao sam debelo da se pomucim da iscupam to. JA da se nesto pitam, ja bih proterao autobus ovuda.

Daj da lupim nesto chitchat:

Pickpocketovao sam worn troll dice i do jaja mi je trip da stojim u sewersima, rolam i pijem pivo.

Link to comment
Share on other sites

JA tebi sad da objasnjavam? JA kada sam ucio to, morao sam debelo da se pomucim da iscupam to. JA da se nesto pitam, ja bih proterao autobus ovuda.

Daj da lupim nesto chitchat:

Pickpocketovao sam worn troll dice i do jaja mi je trip da stojim u sewersima, rolam i pijem pivo.

dice je keva... imam trip da mi proc plavih gemova iz prospecta rapidno raste kada rolam :P

Link to comment
Share on other sites

jel ovo neko organizovano gankovanje na mene posto vec par dana za redom dolaze neki retardi koji me campuju po 20min lvl 80 naravno

pocinjem da mislim da je neka teorija zavere da neko odavde organizuje nesto

poceo sam cak da pravim i listu kretena koji me ubijaju kako bi im se osvetio na bilo koji nacin kasnije

Link to comment
Share on other sites

Aj sad moderatori da vas vidim na delu, da pocistite ovaj gramaticki offtopic :D

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Killy tip za shamana, siring totem rank 4 radi isti dmg kao rank 10 ako koristis to uopste dok lvlujes

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

DK starting gear (plavi koji skupis) je preterano prenabudzen. Igram Blooda, i po hellfire agrujem po 3,4,5 mobova koji su level ili 2 iznad mene i sve pada. Tek kad agrujem preko 5,6 i od toga par kastera umirem.

I sta ces FFS u EPL na 61? XP od kvestova je mozda uporediv za poneki kvest, ali je ouland qest reward toliko iznad svega u starim zonama da je smeh.

Link to comment
Share on other sites

DK starting gear (plavi koji skupis) je preterano prenabudzen. Igram Blooda, i po hellfire agrujem po 3,4,5 mobova koji su level ili 2 iznad mene i sve pada. Tek kad agrujem preko 5,6 i od toga par kastera umirem.

I sta ces FFS u EPL na 61? XP od kvestova je mozda uporediv za poneki kvest, ali je ouland qest reward toliko iznad svega u starim zonama da je smeh.

Ja ne izbijam iz EPL pre 63 nikada volim q po WPL/EPL obavezno uradim one chain q ali bre ono je bio raid q za 10-15 ljudi ne secam se zadnji deo chain questa za darowshire :)

Cak se razmiljam da odem do silitusa ali onda ce hellfire da mi bude previse zelen :) JBGA giff server with vanila WoW only

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...