Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

Ja ne izbijam iz EPL pre 63 nikada volim q po WPL/EPL obavezno uradim one chain q ali bre ono je bio raid q za 10-15 ljudi ne secam se zadnji deo chain questa za darowshire :)

Cak se razmiljam da odem do silitusa ali onda ce hellfire da mi bude previse zelen :) JBGA giff server with vanila WoW only

To sam ja radio sa pet ljudi, nije to raid q. To je bilo pre TBC, sada verujem da može poneko da solira. Ako se ne varam, jedini outdoor raid q u EPL-u je bio Order Must Be Restored za alije.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel ovo neko organizovano gankovanje na mene posto vec par dana za redom dolaze neki retardi koji me campuju po 20min lvl 80 naravno

pocinjem da mislim da je neka teorija zavere da neko odavde organizuje nesto

poceo sam cak da pravim i listu kretena koji me ubijaju kako bi im se osvetio na bilo koji nacin kasnije

cudno sta sve ljudi rade za 20 e :)

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

pola alijanse je migriralo jer je server u totalnom raspadu, ne samo naxx da laguje nego ceo server kad krene wintergrasp, po 10 sekundi delay.

mada blizz je rekao da to ispravlja sad u ovom patchu.

ma i ja bi migrirao samo eto ostajem zbog primevilke :P

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Najvise Srba ima na Frostmane serveru, cenim vise nego na Sylvanas. Kada je WoW tek trebao da izadje, pre kolko vec, 4-5 godina, dosta ljudi se skupilo i napravilo WSG (Warcraft Serbian Guild) sa ciljem da okupe sve igrace sa naseg podneblja i organizuju ih u jedan dobar, jak gild. Izabrali su Dragonmaw server, za igrace koji ce pikati alijansu, i Sylvanas, za one druge, odnosno hordase. Nazalost, gild se raspao posle nekog vremena i igraci su se rasturili po najjacim gildovima.

Kada je pre, cini mi se 2 ili 3 godine, otvorena migracija sa Dragonmawa na Frostmane, SVI su pobegli, svi tada najjaci gildovi, Resonance, SECURITY, La Onda, Elf Preservation Society, itd. itd. i sa njima i svi Srbi. Tako da je danas Frostmane, dom najvecem broju srpskih igraca u WoW-u.

I da, Svedjana ima pun kurac, nekoliko gildova koji su only swe, su medju jacim na serveru kao sto je Memento Mori, koji je bio najjaci do dolaska Securitya. A sto se tice toga da Horde ima vise i da pwnunje alijansu, ne bih rekao, po dosadasnjem raidingu u WOTLK-u, prvi 5 guildova su iz alijanse, dok je tek na 6. mestu In Excelsis, koji postoji vec ooodavno. Tako da, cini mi se da je alijansa za sada malkice jaca. :)

Osecam se bibliotekar.

 

 

Link to comment
Share on other sites

To "pola" okaci macku o rep. Otisao samo Secu od bitnijih gildova. Otislo je i nesto horde pa je primetno manji lag sto u instancama sto outdoor, a i quee za login se smanjio bitno. /me happy now

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Najvise Srba ima na Frostmane serveru, cenim vise nego na Sylvanas. Kada je WoW tek trebao da izadje, pre kolko vec, 4-5 godina, dosta ljudi se skupilo i napravilo WSG (Warcraft Serbian Guild) sa ciljem da okupe sve igrace sa naseg podneblja i organizuju ih u jedan dobar, jak gild. Izabrali su Dragonmaw server, za igrace koji ce pikati alijansu, i Sylvanas, za one druge, odnosno hordase. Nazalost, gild se raspao posle nekog vremena i igraci su se rasturili po najjacim gildovima.

Kada je pre, cini mi se 2 ili 3 godine, otvorena migracija sa Dragonmawa na Frostmane, SVI su pobegli, svi tada najjaci gildovi, Resonance, SECURITY, La Onda, Elf Preservation Society, itd. itd. i sa njima i svi Srbi. Tako da je danas Frostmane, dom najvecem broju srpskih igraca u WoW-u.

I da, Svedjana ima pun kurac, nekoliko gildova koji su only swe, su medju jacim na serveru kao sto je Memento Mori, koji je bio najjaci do dolaska Securitya. A sto se tice toga da Horde ima vise i da pwnunje alijansu, ne bih rekao, po dosadasnjem raidingu u WOTLK-u, prvi 5 guildova su iz alijanse, dok je tek na 6. mestu In Excelsis, koji postoji vec ooodavno. Tako da, cini mi se da je alijansa za sada malkice jaca. :)

Osecam se bibliotekar.

? Los si ti neki bibliotekar ....

Kad je wow izasao srpska aljiansa je isla na shadow moon, a horda na dunemaul ... To sa dragonmawom je posle bilo ili je bilo i tad ali ne na ruru nego neka leva ekipa ljudi ... Alijansa sa shadow moona je onda migrirala na novokreirani magtheridon i sad nedavno sa magtheridona na emeris, a ne znam sta je bilo sa hordom sa dunemaula neki su migrirali neki ne kolko znam ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

? Los si ti neki bibliotekar ....

Kad je wow izasao srpska aljiansa je isla na shadow moon, a horda na dunemaul ... To sa dragonmawom je posle bilo ili je bilo i tad ali ne na ruru nego neka leva ekipa ljudi ... Alijansa sa shadow moona je onda migrirala na novokreirani magtheridon i sad nedavno sa magtheridona na emeris, a ne znam sta je bilo sa hordom sa dunemaula neki su migrirali neki ne kolko znam ...

Druze, nisam ni rekao da je to masa sa RuRa, vec potpuno druga ekipa, u kojoj su bili Qzma, Anarion (class leader jednog od najjacih gildova na Frostmaneu), mozda cak i Gale, ne secam se vise. Uglavnom, da je ekipa ostala u istom sastavu, zijan bi pravili. :)

@Gankaloth

Brate ja imam neki drugaciji info :)

http://www.wowjutsu.com/eu/frostmane/

Sad ne znam sta je tacnije. :)

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

@ gank (sa 7k hk)

Samo se 5-6 guildova od alijanse transferovalo od kojih su 3 medju top 10 sa fmanea i 2 dobra, a od horde se transferovala 3+ gilda.

@koma

Nisam citao sta si sve pisao sem prvih 6 reci, ali na sylvanasu se prica srpski u tradeu cesto, sto je veoma retka pojava na fmaneu.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

@kalky

Ma znam, Qzma ce igrati dok je svijeta i vijeka. :)) A Anarion je valjda poceo huntera.

@Xzor

Mozda zato sto ljudi imaju pametnija posla nego da se na tradeu svadjaju oko Zvezde, Mladica, Kosova, psuju jedni drugima mater itd. :)

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

@ gank (sa 7k hk)

Svaka tebi cast ako ljude meris po HK. To sto sam ja odlucio na lvl 70 da cu ipak da tankujem i radim iskljucivo pve to je moj problem, a trenutno za pvp igram dotu jer ono sto je u wowu pvp je tuzno da tuznije ne moze biti.

Mada kad bih skupio sve HK sa altova eto me na 30k :P

EDIT: pa sto se tice progresa, wowprogress updatuje svaki dan sa armory-a i gleda preko achievementa

Edited by Gankaloth

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Druze, nisam ni rekao da je to masa sa RuRa, vec potpuno druga ekipa, u kojoj su bili Qzma, Anarion (class leader jednog od najjacih gildova na Frostmaneu), mozda cak i Gale, ne secam se vise. Uglavnom, da je ekipa ostala u istom sastavu, zijan bi pravili. :)

LOL qzma ... ko su ti ljudi, zasto postoje i koga boli k za njih?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...