Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neko je ženama rekao za razvod, uzimanje pola imovine i alimentaciju, ovo više ne ide tako lako.

Ali zato postoje institucije koje se zovu predbracni ugovor i imovina uneta u brak (koja je onoga ko je uneo)...

Dakle, ako ocete kupite stan, prvo ga kupite i knjizite na svoje ime, pa se ondak zenite, da ne bude posle kuku-lele...:(((

Ma, neko je zenama rekao da su muskarci, pa sad ispada da su svi gejevi...ne zna se vise ni ko nosi pantalone, ni ko koga jebe...nista...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Sad sam ustao ... kako je lepo posle nekog vremena imati sloboda dan u mrtvi ponedeljak koji nikad nisam gotivio :)

Odoh da klopam pa palim ... :)

OH WAIT, Entourage a Californication danas ... veceras ce da bude nonmnomnomn

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Leshko krajnje je vreme da se uozbiljish i pocnesh da uchish! :P

mislis a?:)

pa slazem se sa tobom,samo sto ja fakticki i nemam sta da ucim...ja imam da pisem glupe radove,a to me mega smara... :\

danas imao kao neki kolokvijum koji nosi 10bodova...otkud znam,valjda sam dobro uradio...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bah,smorio sam se gadno,zabo sam 7 iz engleskog na ispitu,moram da ponistim definitivno :/

You dont want to do that!:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Preko fejsbuka sam posle 10 godina, nashao drugaricu iz osnovne shkole i starog komshiluka, koja je sa 10 godina otishla u Kanadu.

Definitivno prelazim sa spejsa na fejs :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

vidim ovog sto potkopova sopstveni forum, ko te placa a ? ;)

dosla sad sa casa... ne znam da li da gledam "metropolis" ili da se bacim na nesto drugo .. verovatno nesto drugo ..

danas mi nesto sporije radi net ..

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ivan potkopava sopstveni kredibilitet,a ne forum ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jaojjj ajde i ja da malo prichamm ovde, chisto da vidimo chemu char ovog forumblogovanja...

Pokushaj broj 1.

Evo upravo sam jeoo cuftice sa paradajzom i senfomm i nisam vishe gladan. Jelo mi se slatkoo pa sam zabo neshto iz frizidera, zatim sam seooo i odluchio da se malo prokenjam ovde, zato shto mi je toalet zauzet.

Nadam se da ce ga ubrzo osloboditi....

U SVAKOM sluchaju idem da radim, treba klientu neko sranje da proverim a smara me do bolaa, posle toga treba da pishem raspored za moje dronove, kad i ko radi za bozicne i novogodishnje praznike.

----

Jel ovo ok?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...