Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/12/2013 in all areas

  1. 7 points
  2. alane, kontaktiraj na pm clana sa nikom majebeni-marko. on ti sigurno moze pomoci
    7 points
  3. a i kad imamo to je zato što su nam kurčevi preveliki.
    7 points
  4. TRPAJ ODVRATNE MONGOLOIDNE PLODOVE INCESTA VECERAS!!!!
    6 points
  5. Veliki deo proizvodnje italijanske pršute "Proscuitto di Parma" se obavlja u mestu Langhirano, blizu Parme. Netaknuta voda u bazenu tokom poplava u Nemačkoj Golden Gate Bridge, San Francisco Banksy Helikopter nosi vodu za gašenje požara tokom letnjih požara u Rusiji 2010. godine.
    6 points
  6. najveći problem ovde sa alkoholom, nažalost ima dule smor. nikad ga nema dovoljno
    6 points
  7. Napredujemo u kompjuterskom patriotizmu. Imamo čak i srpske smajlije! Σ:)
    5 points
  8. Nismo zasluzili da osvojimo i to je to. Po meni je najveci krivac ova govnogorska polutrenercina, ne samo veceras vec inace. Cestitam, grobari.
    4 points
  9. Nemam devojku, ne da mi zena :|
    4 points
  10. мени је највећи проблем кад неке добре клинке закључају профил и онда не могу да видим њихове профил фотке и поделим радост са осталим колегама форумашима
    4 points
  11. Ja se ne sećam moje devojke :c
    3 points
  12. Ja mislim da Alan ima curu, da je vec rekao svim ortacima, ali i dalje misli da nedovoljno ljudi to zna!
    3 points
  13. Posto sam prelistao ovaj deo foruma,primetio sam da nema ove teme,sto mi je iskren da budem jako cudno.sad da li je to,jer je ranije otvarana ova tema pa je brisana ili ne stvarno ne znam,ali nadam se da mi nece zameriti puno admini s obzirom da pise da je ovaj deo foruma za diskusiju o svemu! :) Dakle pisite probleme,price o devojkama,zenama.
    2 points
  14. jebi bre cigane prljave sa floride!
    2 points
  15. Мало срао, мало апстипирао.
    2 points
  16. Pa da, nikad cuo da akademski gradjani imaju problem sa alkoholom. To cim zavrsis faks postanes imun na alkohol, poznati srpski feat. 90% nasih profesora na falkutetima su alkoholicari, a de ces uzornijeg gradjanina od profesora sa univerziteta. Aj razmisli malo pls.
    2 points
  17. 2 points
  18. Izbor za najbolje podvodne fotografije, ovo je pobednik Photograph courtesy Kyle McBurnie, RSMAS Underwater Photography Contest Spotted at Cortes Bank near San Diego, California, a harbor seal (Phoco vitulina) swims through an underwater kelp forest. A evo i ostalih fotografija koje su osvojile neke od plasmana http://www.rsmas.miami.edu/outreach/underwater-photography/2013-winners#!facebox[uw]/1/
    2 points
  19. Ladno niste otvorili temu za PES cc niste drugari :D Kreativni producent Pro Evolution Soccera 14, Kei Masuda, objasnio je kako se nada da će novi FOX grafički endžin učiniti jako mnogo za ovu igru. Govoreći za OPM, Masuda je o PES 14 rekao: “Naš glavni cilj jeste da vam dopustimo da pobedite s timom koji volite. Ukoliko u našoj igri bude moguće da sa slabim timom pobedite jak, to će biti velika razlika u odnosu na FIFA.” On ipak priznaje da je PES serijal svih ovih godina bio u krizi jer prelazak sa prošle na sadašnju generaciju konzole nije tekao glatko. “Najviše smo se mučili sa onlajnom. Dok smo prelazili na PS3, EA je promenio endžin, ali naš je ostao baziran na onome za PS2. Samo smo doterali animacije i neke stvari kod AI rutine.” Potvrdjen je i PC demo. Demo izlazi krajem avgusta. 20/09/2013 Datum izlaska igre. PES 2014 will be released in 2013 on PlayStation®3, Xbox 360®, Windows PC and PSP®(PlayStation®Portable). PES2014 nece biti napravljen za konzole buducnosti PS4/XBoxOne PC verzija ce imati posebne dodatke. Okvirne cene: Kako budu izlazile nove vesti ja cu vas obavestavati :) Takodje ako imate neka pitanja pitajte,a ja cu pokusati da odgovorim koliko znam :D Jos jedan klip vezan za gameplay
    1 point
  20. Poz svima, kao sto znate formirali smo tim WLT (Winter Light) i juce smo primljeni u dosta jaku ligu, OMGL, u kojoj se nalaze dobri timovi sa EU i NA servera, kao i dva prilicno jaka prOp i FXO-NA. Link - www.omgl.net Ako zelite da gledate Srpski tim u akciji konacno, stream ce biti obezbedjen, ali vise informacija cu napisati veceras kad se bude znalo tacno vreme CW-a. Nasu postavu za sad predstavljaju VladoicA, RMH, Sharky, Assassin i FooFighter (koji je jos neaktivan u HotSu). Henesi i ja smo administracija tima. Navijajte za nas tamo i pruzite nam podrsku na streamu, ocekujemo Vas! :)
    1 point
  21. Jel bila kovrdzava?
    1 point
  22. da nastrada suzbenica opstine posaljite sms na 1108 da nastrada sluzbenica poreske uprave posaljite sms na 1109 da prijavite lekara posaljite poruku na 1-800-bourbon
    1 point
  23. Ja mislim da će svejedno prodati beskonačno Xboxova u Americi jer se masa loži na domaće patriotske proizvode a Japanci su neprijatelji koji su napali Perl Harbur
    1 point
  24. lopove narkomane kradeš da bi apstitiroo
    1 point
  25. ma IDEMO!!!!!! morao sam ovde!!! http://www.youtube.com/watch?v=W_qga7_4kRg veliki poz za rebija i vitju, diega!
    1 point
  26. Lale, ne idu na Srbu, nego na jednog njegovog bliskog rođaka, ali tako radi pandurski model, ostavi ovo profesionalcima da rešavaju. Alane, kako Broj Jedan, šta radi, kako je drug Armagedon, ide nekako, a?
    1 point
  27. Evo ovde ko je i šta je bio pre http://acidcow.com/pics/46985-the-game-of-thrones-actors-before-49-pics.html#o2FDkr5MkmOXVqJo.01 Jebote, nikad mi ne bi palo na pamet da je Toros onaj lik što je glumio Frenki Vajlda :o
    1 point
  28. Hodor DJ http://doandroidsdance.com/news/hodor-is-a-dj/
    1 point
  29. Da je stvarno drug, sredio bi i vi da jebete, ne samo da gledate!
    1 point
  30. ovaj turnir ce biti odrzan isto kao kad ti dolazis na 'prijavljene' lanove?
    1 point
  31. Umro Stiv pa se raspištoljili
    1 point
  32. citiraću jedan od top komentara - PC or GTFO
    1 point
  33. koliko ja znam ne kaze se nsa,nego nasa
    1 point
  34. rses r red vilts r blu reby pls i luv u
    1 point
This leaderboard is set to Belgrade/GMT+01:00
×
×
  • Create New...