Jump to content

RUR retro skin is back!


Recommended Posts

Prosao je 1. Septembar, datum kada je forum pre ravno pet godina poceo sa radom, dodushe u zatvorenom beta testu odabranog broja ljudi. Polako se blizimo 1. Oktobru, datumu kada je forum i zvanicno bio otvoren za sve ljude dobre volje i stalne posetioce naseg sajta. Kako bismo vas obradovali za ovaj fini rodjendan, a i kako nije bilo u redu da nova verzija foruma nema vise skinova, tu smo da vam prezentujemo citavih osam razlicitih skinova za KlanRUR / RUR !ndustries forume.

Da odmah predjemo na stvar i ono sto vecinu vas najvise interesuje a to je :

- RUR retro dizajn odnosno skin!

Zbog povecanog broja zahteva za ovim skinom, Crusader, nas vrli dizajner (ajmo jedan klap klap za njega) proveo je besane noci kako bi uspeo da na konto mojih zelja, screenshotova tadasnjeg foruma, sacuvanih ikonica, webarhivera i slicnih stvari napravi RUR retro skin. Ovo sto vidite pred vama jeste otprilike najbolje sto se moglo uciniti da bi se Invision pretvorio u nekadasnji Snitz forum. Nadam se da vam se dopada!

Dalje, za one kojima RUR retro nije posebno zanimljiv jer nisu "odrasli" na tom skinu, tu su i neki drugi novi. Tu je prvenstveno RUR dark skin, koji ce uskoro postati default a koji predstavlja "new age" RUR dizajn kojem cemo se uskoro okrenuti. Za sve one koji vishe vole bele varijante, pored Plavog skina koji je do sada bio default (a koji ce ostati na forumu, doduse modifikovan novim slicicama i logom, kao sto ste mogli da primetite) tu je i RUR light, sivo-beli dizajn, takodje dobar i mislim da ce se dopasti mnogima.

Pored ova tri univerzalna skina, neracunajuci RUR retro, tu je i nekoliko tematskih skinova, za sve one koji vishe vole da kada dolaze na forum gledaju scene iz svojih omiljenih igara. Stoga su tu :

- Quake 3 skin,

- Warcraft III skin,

- MMO skin,

- HL/CS skin.

Pored teme kojom se bave ove skinove odlikuje i drugaciji set boja, te vam mozhda budu interesantni upravo zbog toga, iako vam WC3 na primer nije omiljena igra.

E sad nekoliko vaznih stvari:

1. SLOBODNO (sta vishe, POZELJNO JE) bacajte svoje komentare na svaki od ovih skinova koje budete isprobavali (a mozhete i sve da ih probate i komentarisete). Crusader i ja cemo motriti na ovaj topic i truditi se da sve sto je realno moguce ispraviti ili dodati uradimo, cisto kako bi skinovi bili sto bolji i kvalitetniji. Oni su sada u nekom, nazovi otvorenom beta testu, tako da sve sto primetite da nije u redu, nedostaje, trebalo bi da bude bolje ili slicno, javite.

2. RUR svetlo-plavi ostace default skin jos neko vreme, kada ce na njegovo mesto doci RUR dark, kao novi default skin. 1. Oktobra, kao sto sam vec naglasio default ce postati RUR retro, i bice tako sve do 1. Novembra. To cisto da se ne zbunite ako dodjete na forum a imate drugi skin. Svi skinovi su tu, nece biti brisani osim u slucaju neke vece havarije (pu pu pu) i mozhete ih odabrati. Inace, skinove najlakse birate putem padajuceg menija u donjem levom uglu ekrana:

skinovi.jpg

3. U narednom periodu cemo ubaciti i jos neke dodatne skinove, pa je prava prilika da sada napomenete koje biste teme, skinove ili setove boja voleli da vidite, kako bismo ih uzeli u razmatranje. Cini mi se da je to to.

Ajd' sad, udrite!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

retro keva!

josh da se vrate zvezdice, i prve custom titule :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Za zvezdice moram da vidim kakva je situacija, da li mogu da idu odvojeno slicice od skinova ili ne. Ako mogu mozhda je nekako i uguramo, ali opet ne znam da li ce moci da se menjaju boje ... videcu vec. Za titule, najmanji problem kao sto rekoh, samo da napravimo dogovor oko toga.

Link to comment
Share on other sites

Da nije slucajno kao od blata da smo ga pravili? :>

cek da nadjem original mail =)

<edit>ahahha jao boze, bolje da ih nisam ni otvarao [roflmao][:I] </edit>

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...