Jump to content

Pomoć oko kostima za maskenbal


Recommended Posts

Dragi rurovci,

da li mi možete pomoći oko par stavki u vezi kostima za predstojeći KST maskenbal. Na zajam mi treba

game boy

10347-gameboy_large.jpg

neki urbani ili retro šešir, cool retro tregere i preporuku mesta za štampanje majica, jpg slika nemam bolje. Ja ću se cimati oko ovoga, ali nije na odmet i topic, možda neko već ima nešto od stvarčica.

DOPUNA

ovakve cvidže bez dioptrije :D

131a.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vizioshop dot com, za 7 dana ti stize na gajbu majica! sve uradis preko sajta!

kori, imam za tebe predlog jedan :)

mogao bi da nabavis neki kaput (ponjavu) crne boje, shal (moze isto crni),

konopche oko struka, sijalica u ruci, malo nasminkas lice u belo, oko ociju crno i budes isti >klik< :)

Edited by dMan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Mogu ti ja uzajmiti GameBoy, s tim što šljaka, pa moraš u hq da ostaviš sva dokumenta o vanzemaljcima i masonima, a dobiješ ih nazad kad vratiš funkcionalni GameBoy.

Za štampu majica juri Vrabac zaista, svakako će biti brže nego Visio, jer su ovde i ne čekaš da stigne a treba ti već za 25.

A šešir i tregere idi zaista do kineza, kao što je predložio Cali. Čak možda nađeš i naočare, jer kad se prodaju te za vid one obično imaju onu plastiku bez dioptrije.

A i proći ćeš najjeftinije.

Link to comment
Share on other sites

Visio su neozbiljni do jaja. Jednom sam naručivao, trebalo mi za neki rođendan, i to je bilo jedno nedelju dana fore, taman da stigne. Šesti dan šaljem mejl da vidim šta se koji kurac dešava, "oh pa imali smo problema sa mašinama, evo poslaćemo od ponedeljka :tf2: " PA ŠTO NISTE POSLALI OBAVEŠTENJE JEBEM VAM MATER FFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUu Na kraju sam uzeo, sam nacrtao sliku u OpenOffice Draw (nemam Corel, poz), naštampao u nekoj kopirnici blizu ETF-a i završio posao.

Elem, neozbiljni su klošari, to je poenta ove anegdote.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...