Jump to content

WoW Accounts

Prodaja/Kupovina

Pravila postovanja u WoW oglasima

Da biste čitali oglase u ovom delu foruma morate biti registrovani član foruma (Validating i Guest grupe NE MOGU videti topice u ovom forumu). 

Da biste mogli da postujete svoje oglase u ovom delu foruma morate biti članovi grupe "Level 2" i više (Level 3, Level 4...) ili član neke od legacy grupa (Members, Moderators, Admin...). 

Registracijom na forum korisnici postaju "Level 1". Članovi Level 1 grupe NE MOGU postovati u okviru ovog foruma ali mogu bez ograničenja čitati topice. Članovi Level 1 grupe su svi novoregistrovani članovi foruma i oni automatski postaju članovi Level 2 grupe kada skupe 20 postova.

Ako krenete da spamujete i na drugi način zloupotrebljavate postovanje da biste u kratkom roku nakupili broj postova za potrebe kačenja oglasa, bićete suspendovani.

Za ostala pravila foruma pročitajte sticky topic(e).

5,713 topics in this forum

1. PRAVILA FORUMA

• 0 replies
    • 2,280 views
    • 0 replies
    • 315 views
    • 0 replies
    • 115 views
    • 0 replies
    • 147 views
    • 0 replies
    • 139 views
    • 2 replies
    • 380 views
    • 1 reply
    • 420 views
  2. 60 orc warr na prodaju

• 0 replies
    • 252 views
    • 0 replies
    • 183 views
  3. prodat

• 1 reply
    • 493 views
    • 0 replies
    • 246 views
    • 0 replies
    • 255 views
  4. 60 ud lock na prodaju

• 1 reply
    • 346 views
  5. WTS Retail + Classic

• 0 replies
    • 308 views
    • 3 replies
    • 843 views
    • 1 reply
    • 348 views
  6. WTB BFA acc

• 3 replies
    • 625 views
    • 0 replies
    • 494 views
  7. Wow nalog

• 4 replies
    • 844 views
    • 3 replies
    • 709 views
  8. WTS BFA account

• 0 replies
    • 436 views
    • 0 replies
    • 434 views
    • 0 replies
    • 367 views
  9. BRISITE POST.HVALA

• 8 replies
    • 1,023 views
  10. PRODATO,BRISITE POST

• 5 replies
    • 911 views

• Topics

• Mene je fasciniralo koliko lice jedni na druge - osoba iz proslosti, sadasnjost i buducnosti.  Vrhunski odradjen kasting.
    • ja sam pocinjao dark i kad je tek izasao, i sad kad su zavrsili, posto vidim da svi hvale kraj trece sez, sve kao objasnjeno, ludnica u oba slucaja sam odustajao nakon prvih par epizoda, ne sto je losa serija, nego me bas nesto ne vuce da dalje gledam
    • Nisam gledao Dark ni 2. sezonu jer kada se pojavila shvatio sam da treba ili da ponovo gledam prvu, ili da provedem previse vremena guglajuci sta se zapravo desilo 😛 pa da to sve posle ponavljam za buduce sezone Ako je 3. sezona finalna mozda pogledam sve u cugu 🙂
    • kada pomislis da Bethesda ne moze epskije sranje da spremi za Fallout licencu od onog 76 fijaska, ugledas ovako nesto... da mi je neko rekao da cu ovak osmoren doziveti Fallout seriju   .... :[    
    • +1 za BC Group, naručio za firmu nekoliko HP Probuka 450 G6, par Lenovo brend desktopa. - Samo 15k din doplata za WIn 10 pro licencu - Za 3 Probuka 450 G6 sa i3 8gen i svetlećom tastaturom su okasnili koji dan, pa mi poslali u istoj ceni Probook 450 G7 sa i3 10gen. bez svetleće - Za Lenovo brend desktope mi uključili 8GB DDR4 po ceni po kojoj su navedeni bili na sajtu sa 4GB   Tako da bih ih i ja preporučio, samo pod uslovom da ne "gori za odma'", već da sačekaš da poruče i stigne.
  • Create New...