Jump to content

PALADIN 120 LVL Alliance - Prodajem BC old - elite grinder account - dosta dobrih stvari za onog ko se razume u igru


DSiege

Recommended Posts

Main paladin

22-23k ach, 86 FoS, 331 Legacy

366 mountova - po armory-ju, usable on single character - 295 ja mislim

Svi legendary + glaivovi na paladinu i jos jedan set za Thunderfury + Glaivovi na Warrioru, i mogovani na Demon Huntera - uradjen FOS BT, 

itemi na njemu: par unobtainable stvari (nista preterano noteable) ali PREPUN je vanity itema - 250 dana PLAYED ingame cirke. Svaki char skoro, ima Thori'Dal, iz sprdnje jer sam grinder

 

 

Bitno pomenuti:

Ja sam bio transmog freak, ovaj acc ima PUNO transmog itema (imam FULL rare Deathbone recolour lookalike plate set na paladinu)

Full Dread Gladiator's set, Rival u prosloj sezoni. Tier 3 Redemption full, Dreadnaught warrior tier 3 full, Frostfire shoulderi tier 3 - za mage-a. Tabardovi: Frost, Defender, Fury, Fire, + ARCanite RIPPER - Karazhan ++ jos par BMAH itema

 

Titule - Undying, The Chosen, The Undaunted etc i jos brdo, ali vecina je casual, osim par iz FoS-eva

 

The Undying, The Chosen, Tribute to mad skill, i Algalon fos, Cutting Edge - mythic HFC i curve gluposti + rare Murkimus pet FOS (garantujem da cete JAKO tesko naci akaunt koji ima ovog peta  - 2011 arena tournament pet)

 

Od mountova, vecina ako ne i svi, dungeon i raid mountovi do Warlods of Draenor, gde imam iz BRF-a, moze se videti sve, ima solidnu kolekciju mountova ali nikakvo predrkavanje, nista bas notable rare.

 

Ugl Ashes, Mimiron, Deathcharger i ceo eshalon tih mountova iz instanci

85000 honorable kills

 

paladin je na outlandu EU i ima na njemu 250k golda - aktivan sub jos 2 nedelje

mogu poslati armory link nije frka

 

na akauntu pored toga, Warrrior, DH, Mage, Priest (samo priest nije 120 ostali jesu)

 

Pitajte sta zelite - Baci mi PM ili DM ovde - predlozi sa cenama

 

Acc je bombona za nekog ko hoce da ima all rounder acc sa mainom paladinom

Edited by DSiege
adding info
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...