Jump to content

Urbani osvetnik na Bulevaru


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas bih voleo da vam hitno treba nesto iz apoteke i morate da stanete tako negde i vratite se kad ono ima i sta da se vidi.

Al hvala bogu pa od od svake budale postoji jos veca, tako da ce se neko i ovim kretenima najebati majke.

To znaci da podrzavate kad vam neko eto i svog nekog bunta kljucem izgrebe kola?

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

Bas bih voleo da vam hitno treba nesto iz apoteke i morate da stanete tako negde i vratite se kad ono ima i sta da se vidi.

Al hvala bogu pa od od svake budale postoji jos veca, tako da ce se neko i ovim kretenima najebati majke.

To znaci da podrzavate kad vam neko eto i svog nekog bunta kljucem izgrebe kola?

matori sta ti seres bre ?:D da su svi oni tamo jer kupuju nesto u apoteci ?:D od onih 200automobila je mozda 10 iz tih kao JAO JAO HITNIH slucajeva :D da je 10 autobmobila niko ne bi srao jer svugde automobili stanu na 5 sekundi ali tamo staju na 5 sat

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Hvala Bogu pa zivimo u civilizovanom drustvu gde ljudi ne treba da dele pravdu vec imaju organi zaduzeni za to. Ako ne vrse svoj posao, promeni vlast, odrzi protest, uradi nesto.

Ako ti neko razbije prozor od kola i ukrade radio, ti navatas lika, imas li pravo da mu bejzbolkom razbijes glavu? Icices u tvorza.

Ako ti se neko probusi gume, jel legalno da ti njemu unistis kola? Da li ces platiti stetu?

I golima slicnih primera... Jebem mu mater, ne zivimo u plemenima pa da se "svetimo" jedni drugima. Zato postoji vlast, drzava i legalne poluge.

Link to comment
Share on other sites

Bas bih voleo da vam hitno treba nesto iz apoteke i morate da stanete tako negde i vratite se kad ono ima i sta da se vidi.

Al hvala bogu pa od od svake budale postoji jos veca, tako da ce se neko i ovim kretenima najebati majke.

To znaci da podrzavate kad vam neko eto i svog nekog bunta kljucem izgrebe kola?

kolateralna steta ? :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala Bogu pa zivimo u civilizovanom drustvu gde ljudi ne treba da dele pravdu vec imaju organi zaduzeni za to. Ako ne vrse svoj posao, promeni vlast, odrzi protest, uradi nesto.

Ako ti neko razbije prozor od kola i ukrade radio, ti navatas lika, imas li pravo da mu bejzbolkom razbijes glavu? Icices u tvorza.

Ako ti se neko probusi gume, jel legalno da ti njemu unistis kola? Da li ces platiti stetu?

I golima slicnih primera... Jebem mu mater, ne zivimo u plemenima pa da se "svetimo" jedni drugima. Zato postoji vlast, drzava i legalne poluge.

e daki nemoj sad da generalizujes :D mi ovo podrzavamo jer traje vec godinu dana sigurno :D a mozda i duze :D jbg :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

naravno da retko ko tamo ima hitan slucaj pa parkira onako kola... ali i ako ti se desi da moras da stanes ne pise na kolima ''e blejim u kaficu 5 sati'' ili ''u apoteci sam na 2 min, nemoj da me farbas''

takodje mrzim te sto se tako parkiraju, kao i u vojvode stepe... ali desi se svakome da mora da stane na koji minut jer nema parkinga normalnog nigde. Takve postupke treba kazniti, ali nisi ni ti kalimero, niti bilo ko drugi zaduzen za to vec policija. To sto oni ne rade svoj posao ne znaci da ti trebas...

Ti kalimero seres, da je tebi neko isarao kola pre nego sto je to bilo na bg hronici i postalo ''popularno'' poludeo bi i zeleo da se nekom najebes mile majke.

edit: podrzavas jer verovatno ne vozis kola pa te boli dupe da li ce neka budala da te cukne, izgrebe ili ofarba.

Edited by Protagonist

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

Ajde onda da napravimo agenciju osvetnika i naplacujemo 'osvetu' onima koji prave sranja. Nosimo kante boje i prosipamo po nepropisno parkiranim kolima, ubijamo lopove, korumpirane sluzbenike i politicare, gradjevinsku mafiju, mlavimo one koji prelaze na crveno jer, boze, oni krse zakon i nerviraju nas!

jednostavno nemas pravo na to.

I da, motoristima koji se provlace izmedju kola vadimo oci zardjalim srafcigerom jer em sto krse zakon, em sto me do BESKONACNOSTI nerviraju! Imam li pravo da na semaforu izadjem iz kola i nalupam ga!?

Link to comment
Share on other sites

@kali:

traje i vise,ali i dalje ne podrzavam... mentola po kaficima ima svuda,samo sto je ovde problem zato sto je to jedna od najprometnijih ulica u gradu i onda nastaje sranje.

jos nesto,deo od raskrisnice sa kneza milosa je u stvari problematican,jer tu ima najvise saobracaja dok npr deo posle vukovog spomenika je ok,iako su kola parkirana sa strane. bar su se navikli ljudi i tu ne smeta toliko. mene samo nervira kad stanu na autobusku stanicu na sred i onda bus ne moze da stane normalno. ali to je sve nekultura osnovna i nece se promeniti dok se ne promene neke osnovnije i bitnije stvari u samom drustvu/drzavi, kako god.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ja sam nekako naviknut na tu guzvu u bulevaru, i desavalo mi se da istrcim iz kola na par minuta, tako da ne bih voleo da na njima nadjem nesto sto mi se ne bi svidelo. jbg, ima majmuna koji parkiraju na duze vreme, ali to nije opravdanje da nekome unistis kola. tako je kako je, nece taj lik nista promeniti.

Link to comment
Share on other sites

kapiram zašto govorite da isterivanje pravde treba ostaviti sudstvu i policiji, i znam da ste u pravu, ali neki primalni deo mene još uvek veruje u "oko za oko" i osvetništvo, bar tamo gde može da se primeni, a imbecilima koji se osete svemoćno kad sednu u auto nema veće kazne od oštećivanja izvora svemoćnosti.

Link to comment
Share on other sites

kapiram zašto govorite da isterivanje pravde treba ostaviti sudstvu i policiji, i znam da ste u pravu, ali neki primalni deo mene još uvek veruje u "oko za oko" i osvetništvo, bar tamo gde može da se primeni, a imbecilima koji se osete svemoćno kad sednu u auto nema veće kazne od oštećivanja izvora svemoćnosti.

sto se mene tice, talion keva, to sam vise puta rekao, ali talion je lican, a ne opsti. druga stvar, ko sto neko rece, npr ja sad odem i stanem, upalim sva cetiri i odem na pet minuta nesto da uvrsim i vratim se i lik se posro po mom autu. i ja sad tu ispadnem kolateralna steta sto neki tamo petnesti majmun stoji tu pet sati i smara saobracaj i zato sto je liku lakse da se posere na svih 20 automobila nego da eventualno gleda ko kolko stoji (max je valjda 15min, ako nisam zaboravio). e, onda lepo JA kazem oko za oko i uzmem onu kuku sto se blokira volan s njom i slomim mu casice na kolenima onako bas fino, pa nek sara onda tudje stvari iz svojih kolica sa ce gevara nalepnicama. a nikad nisam stajao sa sva cetiri duze nego sto mogu i nikad nisam parkirao gde je zabranjeno.

ja licno necu najebati od tog lika jer izbegavam da se drndam po gradu kad je kurcslus, ali brate, koja je to razmazenost, pitam se kako ja tako popizdim na gomilu stvari, isto znam da nadlezni organi nece reagovati, mogu da sjebem tog nekog x lika bez opasnosti po mene, pa opet ne pravim gluposti. mora da sam zen majstor.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mala ispravka

ako stoji

536530.JPG

onda ne smeš da stojiš ni tih 15 minuta; ako stoji

575836.JPG

onda smeš 15.

na bulevaru su svuda ovi prvi.

to je jedan od onih parova znakova koje ljudi mešaju ili uopšte ne primećuju razliku, kao recimo i oni za voz, sa nacrtanom lokomotivom ili prugom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...