Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

meni svaki pusta, nesto pogresno radis :)

udjem npr bitku ovu

http://www.mmator.com/serious-mma-videos-f7/antonio-rogerio-nogueira-vs-jason-brilz-fight-vide-t22812.html
kliknem na play i izbaci mi
http://video.mmator.com/2010/05/nogueira-brilz-ufc-114.html

ovu stranu gde ima dosta video snimaka iste bitke.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

FEDOR EMILIJANENKO povlači se iz svijeta slobodne borbe nakon još dvije borbe za Strikeforce.

Izvor blizak Fjodoru kazao je kako će se poznati borac povući nakon što odradi još dvije borbe za koje ima ugovor s američkom organizacijom Strikeforce, piše portal Middleeasy.com.

Isti izvor tvrdi kako će se Fjodor nakon završetka karijere posvetiti politici, a u prilog toj tvrdnji ide i činjenica da je njegovo ime na popisu kandidata za rusku Dumu, koji je objavila stranka Ujedinjena Rusija.

HAHAHAHAHAHAHA sve im jebem rusko

inache ako neko ima snimak kako pele nokautira tompsona nek okachi leba vam.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

@Elle), sta bi sa utiscima iz Gornjeg Milanovca, jel si bio? : )

Elem dok se jos ceka disk, vidim da ima jedna borba na youtubu. Momak u plavom sorcu je iz mog grada (mislim da se trenutno ne bavi aktivno ni jednim borilackim sportom oO), ovde se bas i ne vidi ali je primio sigurno 10ak dobrih udaraca u glavu, cudo je da je i ostao na nogama, tehnicki ne narocito zanimljiva borba, obican brawl, ali oba momka imaju srca.

http://www.youtube.com/watch?v=7RPqRcKl0VQ

edit: in other news, sutra Liddell vs Franklin i cro cop vs Barry, dva meca vredna gledanja [;)]

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

nisam bio jer jedan ortak sto je trebao da se bori, potpisao za http://www.vatreniring.com/

Svaka cast [:)] Fine borbe sinoc

Franklin car pobedio, a za Mirka sam se iskreno nadao da ce da ode u penziju, ali izgleda nece

[:D] Jedna borba prekinuta prerano, par dosadnjikavih borbi, sve u svemu ok

Sad se ceka finale tuf-a sledece nedelje chris mccray vs court mcgee,

nadam se da ce bar ovde da pobedi lidel

[:D]

a i jardine vs hamil borba obecava [:)]

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

spojlovi si :D

inache to sa avatara ti je liddell sto posto, bash sam sinoc obratio pazhnju, samo su ga okrenuli na suprotnu stranu :D

elem

franklin po meni ochekivano sabio liddella, baja je zreo za penziju vec neko vreme. suvishe jednodimenzional i lako predvidiv borac koga ochigledno ni brada vishe ne sluzhi, a franklin je protivotrov za takve. pat barry jebeni faktard, imao je mirka u prvoj rundi i umesto da ga pritisne on se majmunishe, iako sam stavio pare na njega drago mi je bilo na kraju shto ga je mirko isprashio, ipak je ovo mma a ne kik boks, chovek je video de je protivnikova slabost i iskoristio je. mislim da je ovo sad prava prilika da se penzionishe iz ufc-a, ne vidim mnogo koga vishe mozhe dobiti u HW diviziji. karlos kondit me je impresionirao, izgubio je chisto prve dve runde i u trecoj je tachno znao shta mora da uradi da dobije mech, kapa dole. rotvel isto potpuno ochekivan tok mecha, ovaj yvel bi taka zhivotinja mogo da bude samo da ima malo bolji ground game. paulo thiagovu borbu nisam gledo, otisho sam da kupim koka kolu :D ne znam shta je bilo u danzig - wiman borbi, chito sam na sherdogu da je bio losh stopage, kao da je wiman imao danziga u giljotini i rekao sudiji da je danzig u nesvesti i sudija zaustavio. a danzig em nije bio u nesvesti em nije tapovo :/

sve u svemu zanimljivo veche, sledeci ufc brock - carwin ou jea

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Moze biti moze, ice man je car ali je stvarno za penziju. Evo odspoilovo sam gore [:p]

A danzig-wiman je no comment, kako je ono uspelo da se desi ne znam, nije mu lik bio ni uhvatio potpunu giljotinu, kaze komentator cela jedna strana vrata je bila slobodna (sto se doduse nije videlo iz ugla odakle je snimano), jos ovaj drzi jednu ruku gore da je sve ok a sudija ga hvata za suprotnu, koju je ovaj samo odmarao, da proveri dal se onesvestio i prekide lik ladno

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Jedva cekam njegovu borbu sa Anderson Silvom....lelelelle kakav ce to mec da bude..steta sto moramo da cekamo godinu-dve dok ne dodje do toga

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

@Elle, ne rece ko ti je drugar od momaka koji su prosli audiciju lista? A i kad krece ovo, hoce li biti medijski propraceno, jel imas neki info?

12, bice na areni sport kolko znam. nije mogao da se bori u milanovcu jer je uslov za vatreni ring bio da nema ni jedan profesionalni mec pa je odustao ;)

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...