Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

jebote kakva borba.Ne pratim ja nesto,ali ovo je bilo do jaja.Sta je sve izdrzao Fedor,neverovatno,svaka cast Silvi,i svaka cast za postovanje koje je na kraju ukazao Fedoru...

evo sad gledam izjave,fedor hoce da napusti! [:(]

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

au sinisteru napusti sahranu.

realno i treba da ode u penziju, on vishe nema shta da trazhi protiv ovih full size hw-ova. svi su mnogo veci od njega, standup mu jednostavno nije tehnichki dovoljno dobar, a imao je i nesrecu da se bori sa dva world class bjj gde njegov sambo ne mozhe da dodje do izrazhaja. nishta drugachije ne bi bilo i da se borio protiv nekih ufc-ovih rvacha. znam da svi drkaju na fedora i ja se slazhem da je otelotvorenje borca ali je zastarela sorta. od borbe sa crocopom do ove sa werdumom nije imao worldclass protivnika, a porediti mma pre 2005 i ovaj danas je smeshno. neshto mi smrdi da ce ovo da bude samo marketinshki trik, kao povuko se pa ce onda da mu prave veliki kambek. sve u svemu voleo bih da ga vidim da se spusti u lhw, al neshto ne vidim da ce to da se desi.

hteo sam josh shtoshta da napishem al me mrzi jer je kasno, ostavicu za sutra.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Sad se probudih.

Event je bio dobar.Sve je proslo kako sam mislio da ce proci,naravno osim glavne borbe.V.Overeem je rutinski odradio Sefa.Ko li je njega zvao da mi je znati.Sefo je trebao u k-1 penziju jos pre 5-6godina.Sergei vs AA,bas kao sto sam ocekivao,AA brzi i opasniji,sve dok ne popije prvi udarac.Posle toga zna se pada KO.Glavana boraba,Fjodor je stvarno zreo za penziju.Da ce lose proci videlo se pred pocetak borbe.Ovo je bio prvi put da ga vidim nervoznog pred borbu.Videlo se da nema vise one psihicke nadmocnosti kojom bi nadoknadio fizicku prednost protivnika.Jednostavno delovao je nemocno.U prvoj rundi bacao je 1-2 komboe,koji su bili samo bleda senka onog starog Fjodora.Druga rudna totalna dominacija,mada se mora odati pocast za izdrzano.

Bice jako zanimljivo gledati ko ce ovo uzeti.Alistar jeste broj jedan na papiru,ali mene najvise zanima u kakvoj je formi Barnnett.Ako dodje u izdanju poput Mighty Mo-a,nece proci ni Rogersa.Ali ako dodje spreman kao u Pride danima,veoma lako on moze do titule.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Не бих се сложио да је Федоров стил "застарео", једноставно истина је да човек има 35 година и да није више "млади лав" као некада, а и чињеница је да има много више добрих бораца него раније.Мада верујем да би са некадашњом формом био и сад шампион, мада сигурно не онако убедљиво као некад

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da li neko ima ideju gde mogu da nadjem Asics ili Adidas patike za rvanje?

hahahahahahahahaahahahaahaha... i još jednom HA!.

Već vidim u malim oglasima za mesec dana: "prodajem patike za rvanje, manje korišćene...ne smrde ni malo" :))))

jel su Collector's Edition? :tf:

Link to comment
Share on other sites

pu je, bas skoro uzeli ovi moji u prajdu ( koristimo za boks te patike takodje).Pitacu ovih dana trenera,menadzera,nekog da mi kaze neko sto-posto provereno mesto da ne ides opet dzabe.

bio sam skoro sto posto siguran za prajd,izvini :)

Edited by cela.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...