Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

vecheras je Strikeforce: Heavy Artillery

http://www.strikeforce.com/events/stlouis.html

MAIN CARD

ALISTAIR OVEREEM VS BRETT ROGERS

ANDREI ARLOVSKI VS ANTONIO SILVA

"JACARE" SOUZA VS JOEY VILLASENOR

ROGER GRACIE VS KEVIN RANDLEMAN

ANTWAIN BRITT VS RAFAEL CAVALCANTE

UNDERCARD

Jesse Finney vs Justin DeMoney

Vitor Ribeiro vs Lyle Beerbohm

Fransisco "Kiko" France vs Lee Brousseau

Mike Chandler vs Sal Woods

Tom Aaron vs Erik Steenberg

Matt Ricehouse vs Greg Wilson

Booker DeRousse vs Darryl Cobb

u 3 po nashem vremenu :)

Link to comment
Share on other sites

koji car ovaj rogers. u intervjuima daje neke komentare tipa "izmoricu ga, ubicu ga, ovaj me popreko pogledao - vidite kako sam ga razbio, blabla", dodje borba i uberknee ga izuje.

neka ide da prica sa werdumom opet. overeem ga covek, oljustio. steta sto nije bilo nekih dobrih cistih udaraca ali jebiga. ceka se strikeforce: fedor vs overeem

mislim da dosadniju borbu od arlovski - silva nisam gledao. [:(]

25fnfcg.jpg

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

koji car ovaj rogers. u intervjuima daje neke komentare tipa "izmoricu ga, ubicu ga, ovaj me popreko pogledao - vidite kako sam ga razbio, blabla", dodje borba i uberknee ga izuje.

neka ide da prica sa werdumom opet. overeem ga covek, oljustio. steta sto nije bilo nekih dobrih cistih udaraca ali jebiga. ceka se strikeforce: fedor vs overeem

mislim da dosadniju borbu od arlovski - silva nisam gledao. [:(]

25fnfcg.jpg

word.delimicno povlacim ono sto sam rekao o alisteru:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

mislim da cu biti jedini chovek u srbiji koji ce navijati za overeema protiv fedora, kada i ako do te borbe uopshte dodje. u svakom sluchaju mi ti strikeforceovi teshkashi mi uopshte nisu impresivni, ako ne dodje u ufc dzaba mu sve.

Link to comment
Share on other sites

mislim da cu biti jedini chovek u srbiji koji ce navijati za overeema protiv fedora, kada i ako do te borbe uopshte dodje. u svakom sluchaju mi ti strikeforceovi teshkashi mi uopshte nisu impresivni, ako ne dodje u ufc dzaba mu sve.

Meni je bas obrnuto svi UFC teskasi su masovno naduvani Cain,Lesnar,Carwin i JDS zajdno imaju jedva vise borbi od Fjodora a od Overeema su daleko ispod, cim dobiju mec dva odma ih ishajpuju kao sto su i sa

Machidom uradili. Daleko da je Machida los ali pogledaj sta mu Shogun uradi, tako su pre toga isto duvali Lidella i Kotura a sada padaju ko drvece. Do pre godinu ipo svi su vristali da se Fjodor bori sa Koturom a tada

kao i sada ko zna da li bi ziv izasao Kotur. Trenutno dva najbolje teskasa na svetu su Fedor i Overeem a u UFC-u me ne bi iznenadilo da ih Nelson na kraju sjebe sve.

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

Za Machidu gresis samo tako.Ludilo oko njega je krenulo tek kad je uzeo titulu.Pre toga on je bio podcenenjen i od ufc-a i od fanova.A da je zasluzio title fight,zasluzio je debeelo.A dobio je tek kad je prvobitni Rampage-Evans fight otkazan,pa je on upao umesto Ramage-a.Kad je dobio Evansa,onda je krenulo ludilo i gomili likova on postaje bog i batina.

A sto se tice Fjodora,ni sam ne znam koliko teskasa su dosad poredili sa njim,kako ce ga razbiti taj i taj.Evo vec 7 godina covek je najbolji HW,a razni jebeni likovi su dolazili i odalzili ili se jos uvek muvaju okolo.Stvarno je smesno reci da Fjodor treba nseto da dokaze u UFC-u.Pogotovo protiv likova koji su dobili par dobrih protivnika.Da bi imao dorbih protivnika,to je sigurno.Ali nema sta on njima da se dokazuje,vec oni njemu.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

problem koji ja vidim sa fedorom je taj shto se on od crocopa i nogueire nije borio sa dostojnim protivnikom, a to je bilo pre 5 godina! niko od kasnijih protivnika nije bio kompletan mma borac, pritom je u poslednje dve borbe bio u velikim nevoljama i protiv arlovskog i protiv rodzersa, a vidite kako su oni proshli u svojim narednim mechevima. takodje mislim da vreme teshkasha kao shto je fedor polako prolazi, a da su buducnost "super teshkashi" poput broka, carwina, velasqueza, duffeea, koji su sjajni rvachi a pritom neverovatno snazhni i eksplozivni. sa overeemom je slichna pricha, lik se od prajda nije borio sa nekim ko je vredan pomena, a tad su ga prashili, naravno pricham o mma ne o k-1. ok, jeste bio impresivan protiv rodzersa, ali ko je taj baja uopshte? ima "heavy hands" shto bi ameri rekli i nishta drugo. tako da ima i on mnoooogo da dokazuje. da se vratim na fedora, jeste on sjajan borac u to nema sumnje, ali mislim da u zadnjih 5 godina nije imao priliku da to i potvrdi. ne kazhem ja da bi ga brok ili neko od ovih nabrojanih porazio, mozhda bi a mozhda i ne bi ali hocu jebeno da vidim te borbe, a ne da se bori sa ufc-ovim odpadcima po strikeforceu (i nekada afflictionu)... uostalom vreme ce pokazati :D

Link to comment
Share on other sites

Koji super teskasi.Lesnar?!Dobio Mira,koji je gubio od LHW boraca i to brutalnije nego od samo Lesnara.Taj superiorni rvac koji nije mogao da baci matorog Coture-a,vec je ovaj njega gurao.Todd Duffee,LOL,koga je taj covek dobio da bi uopste bio spominjan u istoj recenici sa Fjodorom.Njegovi protivnici su sigurno opansiji od AA i Rogersa.Kao sto sam rekao,bilo bi tu dorbih protivnika za Fjodora,Carwin,JDS,Velasquez,ali oni nisu nista vise opasni od Rogersa i Arlovskog.

I potpuno je smesno sto ljudi olako otpisuju Werduma.Nije neki stand up borac ali covek je visestruki osvajac ADCC-a.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

nisam ja rekao da je dafi world class borac, daleko je on josh uvek od toga, ali sam rekao da je prototip buducih ufc teshkasha. svako ima pravo na svoje mishljenje, a moje je da ni arlovski ni rodzers ne bi mogli da dobiju nijednog od trenutno top5 ufc teshkasha.

shto se werduma tiche mislim da je on dosta jednodimenzionalan borac i da kao takav odgovara fedoru, te da se potpuno uklapa u profil njegovih protivnika u zadnje vreme.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam rekao,mma je sad u fazi gde se jedni podcenjuju,a drugi precenjuju i hajpuju do neba.Wredum je visestruki adcc osvajac i kao takav moze smotati svakog borca,ukljucujuci i samog Fjodora.Onda se moze reci za sve ufc borce da su jednodimenzionalni.JDS je smo solidan bokser i nista vise po toj logici.Sve sto Carwin ima je samo teska ruka.Cain je rvac koji ne moze da zavrsi protivnika koji ima nula ground game.Itd,itd...A stvari ne stoje tako.A stoji i to da ce dobri borci gudbiti od boljih u tom trenutku.Gubili su svi u Pride-u i to monogi veoma brutalno,ali niko nije opisan kao kanta,a danas izgubi jednom i postajes kanta.Jednostavno baza mma fanova je veca,ali na zalost to i nije neki plus.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...