Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

kakva je tuga ovaj ufc postao nema dalje, vidi se iz aviona da se ponavlja silva-weidman fajt prosto ne mogu da verujem da se brazilci prodaju za pare, ne kapiram kako ih ucenjuje glupi dejna , vidi se da aldo plache jer se prodao a ne zbog poraza

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

ma sve je to jako lepo, i svakako da je DW ucinio sve sto moze da poveca sanse konoru da pobedi, ali na ishod najvise uticu aldo i CM.

da je konor kanta, ne bi mu pomogla ni 3 dana whitea ni 5 mcmansiona i cesanje jaja od strane UFCa.

U ringu(octagonu) su samo njih dvojca, a tu moze biti samo jedan alfa(konor u ovom slucaju).

Edited by nikola kralj
Link to comment
Share on other sites

Mcgregor  je prvenstveno atraktivan zbog njegovih izjava,nacina ponasanja,zajebavanja...jednom recju showman je i to UFC-u puni dzepove. Ako bude bio porazen od alda sve to pada u vodu. E zato kazem AKO bude fer. Da se razumemo Aldo je mnogo kvalitetniji ali jednostavno nije atraktivan,a to ne ide UFC-u u prilog...

Jesi li gledao uopste McGregor-ove borbe u UFC-u? McGregor je prvenstveno atraktivan zbog nacina na koji se bori i zbog toga sto je njegov nacin za sada efikasan...Trash talk, izjave, slike, ponasanje i sve ostalo je doslo kasnije, tako da je bezveze pricati da je prvenstveno zbog toga atraktivan

Chael Sonnen moze prvenstveno da bude atraktivan zbog svog trash talk-a, zato sto cesto nije umeo da to potkrepi u oktagonu

Weidman - Rockhold je bila odlicna borba, ali Weidman nije bio spreman, pre svega kondiciono...Da li zbog povrede, da li je lose skinuo kilazu ili sta, nisam pratio da li je rekao nesto na tu temu. Rockhold mora da poradi na svom rvanju, to mu je verovatno najslabija tacka

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Konor je jednostavno prevelik za tu kategoriju. Zadnje skidanje je jedva odradio, prosao je kroz pakao. I najvaznija stvar kod njega jeste sto je originalan borac, pokusava stalno neke nove stvari, nove udarce, uglove, pokrete i na kraju se to isplatilo. Aldu je isto tako previse usao u glavu, isprozivao ga je kao najgore smece, rugao mu se i to je dovelo da je ovaj liptio od besa non stop sto mu je na kraju i doslo glave. Na kraju aldo je hteo da uradi ono sto se njemu desilo :) 

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Svaka cast decku. Koliko se secam on je bio u kvalifikacijama za Ultimate Fighter (Edgar vs Penn) i tad je izgubio na TKO, a vidim na sherdogu da je 2013 imao poraz od Jotka, koji je sad vec neko vreme u UFC-u.

Ha, sad sam video na kraju vida da mu je Neil Magny u korneru, do jaja :)

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

 

UFC Fight Night 81: TJ Dillashaw vs Dominick Cruz

prilicno neizvesna borba do kraja, iskreno nemam pojma ko je pobedio. u pocetku je Cruz bio bolji, kasnije je TJ krenuo da ga pogadja sve vise. Rogan rece da se pri kraju borbe Cruz vidljivo "teturao" zbog povrede noge. ja to nisam video jer jednostavno nemam pojma, a i zbog toga sto Cruz ima toliko cudan stil kretanja da je prilicno tesko videti da li mu se ista desilo sa nogom ili ne. poceo sam da gledam sve njegove intervjue pre nekih nedelju dana i bas sam ga zavoleo (iako pre toga nisam znao nista o njemu). prva njegova borba koju sam odgledao je ona iz 2011. sa Faberom i tu mi je njegov stil bio toliko odbojan i neprirodan da sam se bas nadao da ce Faber bar jednom da ga pogodi kako treba i zavrsi borbu, ali nije. posle toga sam pogledao jos par borbi, intervjua i prilicno ga zgotivio. u ovoj poslednjoj je bilo neizvesno, ali mislim da je dobio pojas zato sto ga ljudi vise gotive od Dillashawa, a i zato sto je njegova prica bas u Roki fazonu - naravno da je sjajna prica da borac koji je bio sampion sa jednom izgubljenom borbom i gomilom povreda padne sa prvog na dvanaesto mesto (zbog neaktivnosti, a ne poraza), da se vrati 3 godine kasnije i odmah uzme pojas, a pritom ga svi gotive. ne kazem da je samo zbog ovoga uzeo pojas, nego mi deluje da je doprinelo, jer je borba bila prilicno ujednacena. a i decko je prilicno pametan, umeren i milina je slusati ga (narocito kako dominira Dillashawa u ovom klipu iznad).

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Anderson Silva vs Michael Bisping

okej, Bisping ga je sve vreme "udarao" i verovatno time dobijao poene kod sudija, ali overall mislim da je Silva daleko vise uradio (sto se i da videti po licu Bispinga). flying knee i onaj "Vitor Belfort" udarac ftw. smor =(

 

 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...