Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

ne bih da budem flejmovan, ali moje misljenje je da je kejn klasa za fedora (sto ne znaci da je fedor los borac) i da jednostavno ne moze da mu se desi sto i fedoru, sto opet ne znaci da mu se nece desiti :-)

 

kakvo je moje vidjenje stvari... kejn zna da je werdumovo najjace oruzije parter i samim tim logicno je da ce pokusati da se sto vise bori na nogama... werdum zna da kejn zna da mu je najjace oruzje parter i da ce gledati da  ga izbegava, isto tako zna da ne zeli kejna na sebi zato sto koliko god on bio dobar u parteru, 120kg agresivnog pitbula na grudnom kosu nije prijatno i ne moze da se izdrzi vecno bez posledica... te ce i on gledati da sto vise da boksuje na nogama..

 

kejn je u dva navrata uspeo da nadboksuje najboljeg boksera kojeg UFC ima dok je werdum dobio prasca i prosecnog trevisa na poene

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ne bih da budem flejmovan, ali moje misljenje je da je kejn klasa za fedora (sto ne znaci da je fedor los borac) i da jednostavno ne moze da mu se desi sto i fedoru, sto opet ne znaci da mu se nece desiti :-)

 

kakvo je moje vidjenje stvari... kejn zna da je werdumovo najjace oruzije parter i samim tim logicno je da ce pokusati da se sto vise bori na nogama... werdum zna da kejn zna da mu je najjace oruzje parter i da ce gledati da  ga izbegava, isto tako zna da ne zeli kejna na sebi zato sto koliko god on bio dobar u parteru, 120kg agresivnog pitbula na grudnom kosu nije prijatno i ne moze da se izdrzi vecno bez posledica... te ce i on gledati da sto vise da boksuje na nogama..

 

kejn je u dva navrata uspeo da nadboksuje najboljeg boksera kojeg UFC ima dok je werdum dobio prasca i prosecnog trevisa na poene

Jedan ogroman Kejnov plus je i sto je odlican rvac, samim tim mocice da mu se nabije u lice i da ga kontrolise gore.

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

ne bih da budem flejmovan, ali moje misljenje je da je kejn klasa za fedora (sto ne znaci da je fedor los borac) i da jednostavno ne moze da mu se desi sto i fedoru, sto opet ne znaci da mu se nece desiti :-)

 

kakvo je moje vidjenje stvari... kejn zna da je werdumovo najjace oruzije parter i samim tim logicno je da ce pokusati da se sto vise bori na nogama... werdum zna da kejn zna da mu je najjace oruzje parter i da ce gledati da  ga izbegava, isto tako zna da ne zeli kejna na sebi zato sto koliko god on bio dobar u parteru, 120kg agresivnog pitbula na grudnom kosu nije prijatno i ne moze da se izdrzi vecno bez posledica... te ce i on gledati da sto vise da boksuje na nogama..

 

kejn je u dva navrata uspeo da nadboksuje najboljeg boksera kojeg UFC ima dok je werdum dobio prasca i prosecnog trevisa na poene

pola boraca u ufc je klasa za fedora,nikako to nisam mogao(niti mogu i dalje :D) da objasnim drugaru koji drka pisicu na fedora ceo zivot i misli da je on majkl dzordan MMA

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko da mi objasni na koju foru je Alvarez dobio Melendeza? Tri takedowna u kojima apsolutno nista nije uradio i jedan spinning elbow? Meni je ovo bila bas izgrindana pobeda Melendeza, ali nista mi nije jasno. I nije bila ni neka borba na kraju, ocekivao sam vise.

Sto se tice Werduma i Velaskeza, zasluzeno skroz, ulubio ga na svim poljima, potpuno jednostrana borba bila.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@alvarez melendez

 

dosadniju borbu skoro nisam gledao, cak sam preskakao delove i nakon togla pogledao ceo fajt... prvo grujane, melendez nista nije izgrindao jer jebeno nista nije ni uradio i to je glavni problem kod tih borbi koji odu u desizn. ne znas sta ce sudija da boduje i kome ce dati prednost na osnovu aktivnosti, agresivnosti itd... u ovom slucaju ta 3 obaranja i 4minuta kontrole su bila dovoljna da prevagnu u alvarezovu korist.

 

@kejn werdum

 

bas sam se smorio kako je glupo izgubio. i ne bih se slozio grujane da ga je werdum ulubio na svim poljima... mislim da je kejn dobio prvu rundu, werdum drugu dok je u trecoj bilo even sve dok ga ovaj nije zavrsio giljom. ono sto se videlo u prvoj rundi, a bilo jos ocitije u trecoj jeste da je kejn bio jebeno nespreman. ne umanjujem pobedu werduma stvarno me je iznenadio, ali ovaj kejn nije bio ni priblizan onom od pre 2godine.

 

ono sto je zanimljivo u HWu jeste sto se divizija takoreci otvorila. ocekivao sam vise od eventa, ali w/e.. ceka se aldo mekgregor i lavler mcdonald za mesec dana

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

uzmi primer big foot silve,u ufc-u sluzi kao pinjata a seti se sta je napravio fedoru,jedan od mojih omiljenih boraca hendo nije cak ni teska kategorija a ne mogu ljudi ni da kazu da je fedor tada vec bio mator jer je ovaj poprilicno stariji pa ga je i on dobio :),on je cak i slabija kategorija u ufc-u bio uvek,srednja/poluteska se borio ako se ne varam,verduma ne moram ni da spominjem iako smo ga svi podcenili...

Link to comment
Share on other sites

znaci da Fedor ima poraze kao i svi ostali borci.Eto taj pinjata Big Foot je dobio Overeema,koji je gle cuda dobio sadasnjeg HW sampiona.Tvojom logikom Big Foot>Werdum,iako ga je Werdum lagano dobio.Elem Fedor je legenda MMA i najveci deo UFC HW divizije ne moze da mu prismrdi.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Ај, чуда се понекад и дешавају, али то баш и није често. Жозе остаје шампион, Вајдман губи титулу.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...