Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

 

koliko sam samo jebeno presrecan, AJAOJ. jos je palo i par Stockton slapova! \o/

jedva cekam da vidim sta ce McFlinch fanovi da kenjaju sad =D

ne mogu da se setim sta je Konor rekao, kada ce zavrsiti borbu? u drugoj? ili prva? moracu da iskopam. sve u svemu, bas je dobar fajt. kada sam u drugoj rundi bacio pogled na to jos koliko traje snimak malo sam se ukenjao jer sam video da ce "uskoro nesto da se desi", a Diaz sav krvav. i onda kombinacija, stockton slap, pa onaj "what's up, bitch?", pa kombinacija, pa Konor pravi onu "eeeh, it's nothing, ye" facu, a ne zna gde se nalazi, pa onda ulece u takedown i to je to. bas mi je drago, opet Ronda situacija.

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Problem je što Konor ništa nije mogao da dobije ovom borbom što već nema...Ipak je on neko ko radi u kategorili 145lbs, pa je dogovorena borba u 155lbs sa RDA koji otkaže pre 2-3 nedelje navodno zbog povrede, a Konor prihvati borbu u 170lbs koja nije za pojas, sa veoma nezgodnim protivnikom i po načinu borbe potpuno drugačijim od RDA. Po meni nije trebalo da prihvati tu borbu iz svih prethodno navedenih razloga plus što je promenio potpuno režim ishrane u poslednje 2 nedelje kako bi nabio kilažu. Svakako ekstra borba...

Miša Tejt konačno do titule, ako se Ronda vrati ne znam koga bi mogli da joj daju, jer realno zaslužuje da radi za pojas, ali isto tako bi trebalo da radi i sa Holi Holm koja joj je nanela prvi poraz...

UFC 196 nimalo nije razočarao :-)

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Uf koliko mi je drago. Nekako uvek volim skromne sampione nego lajave majmune. Konor ga je dobijao realno, sto se videlo i po Diazovoj faci, ali je Vanja dao vrhunski primer sta se desilo :) Sve u svemu, odlicna borba i krajnje zadovoljavajuc ishod :D

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Па он је и прихватио ту борбу, јер је мислио да ће лакше да прође, одбио је Кхабиба јер је знао да ту нема шансе, одбио је Петиса, тражио је најлакшег противника, али се зајебао у процени. Сад ће тек редом да пишају по њему.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Nate je legenda, ali i CM je ispao car sto nije kukao i trazio izgovore kako to obicno biva posle L..

jbg, svi su potcenili nathana, i mislili da ce konor samo da predje kroz njega, videlo se u prvoj kad je konor krenuo da ga ubije i potrosio svu snagu.

ovog puta overconfidence nije pomogao CM-u, trebao je samo da prati dos anjosov gameplan, da posece diazu noge i da kad ovaj umre u drugoj

trecoj rundi da ga GnPuje, nije trebao da boksuje sa njim..

ali zato poslednjih minut i po druge runde predstavljaju malo MMArts remek delo Natea Diaza, od strikinga preko bullyinga uz ogradu do sjajnog

displeja BJJ na kraju

STOCKTON MOTERFUCKERS!!!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Вели цар, надам се да ће успети да се врати у велтер, премали је кад погледам ове мрцине што улазе у октагон са скоро сто кила, Вајдмана, Рокхолда, Ромера... :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Da, kimura je bila dobra, ali napravio je par tehničkih grešaka verovatno zbog adrenalina i falilo mu je malo vremena...Jedva čekam da vidim koga ce sledećeg da mu daju, trebalo bi da bude u velteru, ali opet verujem da će prihvatiti šta god da mu ponude, jbg mora da se dokaže

U dobrom je timu, dosta sparinguje sa Neil Magny-jem koliko sam video, a on je ozbiljan borac koji neverovatno napreduje, tako da biće ovo dobra priča :-)

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

То би му био најпаметнији потез, онако би везао једно 4 пораза (Диаз, Едгар, Алдо), био обрукан и можда попио отказ, овако ће можда да се посвети партеру, па да се врати као комплетан борац.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

true dat, mislim da su mu se svi bas nameracili otkako ga je Diaz pobedio i skinuo tu "auru nepobedivosti". ne kazem da bi sve te borbe izgubio, ali mislim da bi ga Edgar odrao bas fino, da ne pricam sta bi se desilo kad bi se desila ta borba sa RDA (sto mislim da je prilicno nemoguce s obzirom na ove okolnosti). povukli su ga sa main carda za UFC 200 zato sto nije hteo sa Islanda da ode u Las Vegas da radi media tour ako sam dobro shvatio. takodje, prica se da je bio skenjan jer se njegov teammate Ward borio sa onim Portugalcem koji je par dana posle borbe umro, pa da je i to doprinelo da se "povuce". Diaz ide danas da prica sa celavcem i vidi sa kim ce se boriti.

btw, Joe Rogan rece da je McG zaradio ~5mil od borbe sa Aldom, nesto slicno sa Diazom. fine cifre skroz, nisam znao da zaradjuju toliku kintu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

UFC 199

Rockhold vs Bisping 2

 

posle onog Rockholdovog izivljavanja nad Weidmanom, mislio sam da ce nesto slicno da se desi i Bispingu. rekao bih da sam na momente video ono njegovo kurcevito ponasanje i u oktagonu, kao da je nedodirljiv, da niko ne moze da mu prismrdi, itd, a zapravo mu je ovo tek prva odbrana pojasa. svejedno, mislio sam da ce nogama da unisti Bispinga i da borba nece dugo trajati, kad ono... puf. drago mi je sto ga je Bisping spustio na zemlju, sad gledam post fight conference, Rockhold samo cuti, sedi i gleda u prazno [:D]. Bisping jeste malo iritantan, ali kad sam video da slusa Massive Attack dok skida kilazu dan pre borbe, moram da priznam da sam ga zgotivio [:I]. dugo se bori, ima vec solidan broj godina, pobedio Andersona u prethodnoj borbi, a sada i Rockholda - zasluzio je, realno.

 

Cruz vs Faber 3

 

ovde sam ocekivao sam da padne neki KO, Cruzu je islo dobro i sve je izgledalo fino... ali opet dobija borbu na osnovu poena =( i dalje ne mogu da mu svarim kretanje, ali svejedno dominira u ringu, tesko ga je pogoditi i pobedjuje. ne znam da li mu fali snage u rukama za KO i vise se oslanja na kretanje/jab, ali malo je dosadnjikavo gledati 25 minuta borbe gde je najzanimljiviji sam kraj i proglasavanje pobednika. meh, wouldn't bang

 

Henderson vs Lombard

 

preokreti su uvek zanimljivi, ali ovaj je bio bas dobar. ne znam kako je Henderson preziveo prvu rundu i one udarce, poluge, itd. delovalo je kao da ce druga runda da traje ~30 sekundi, ako i toliko. brutalan nokaut Henda. btw, znao sam da je mator, ali nisam znao da ima 45 godina =o

 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, digrejzo said:

UFC 199

Rockhold vs Bisping 2

  Reveal hidden contents

posle onog Rockholdovog izivljavanja nad Weidmanom, mislio sam da ce nesto slicno da se desi i Bispingu. rekao bih da sam na momente video ono njegovo kurcevito ponasanje i u oktagonu, kao da je nedodirljiv, da niko ne moze da mu prismrdi, itd, a zapravo mu je ovo tek prva odbrana pojasa. svejedno, mislio sam da ce nogama da unisti Bispinga i da borba nece dugo trajati, kad ono... puf. drago mi je sto ga je Bisping spustio na zemlju, sad gledam post fight conference, Rockhold samo cuti, sedi i gleda u prazno [:D]. Bisping jeste malo iritantan, ali kad sam video da slusa Massive Attack dok skida kilazu dan pre borbe, moram da priznam da sam ga zgotivio [:I]. dugo se bori, ima vec solidan broj godina, pobedio Andersona u prethodnoj borbi, a sada i Rockholda - zasluzio je, realno.

 

Cruz vs Faber 3

  Reveal hidden contents

ovde sam ocekivao sam da padne neki KO, Cruzu je islo dobro i sve je izgledalo fino... ali opet dobija borbu na osnovu poena =( i dalje ne mogu da mu svarim kretanje, ali svejedno dominira u ringu, tesko ga je pogoditi i pobedjuje. ne znam da li mu fali snage u rukama za KO i vise se oslanja na kretanje/jab, ali malo je dosadnjikavo gledati 25 minuta borbe gde je najzanimljiviji sam kraj i proglasavanje pobednika. meh, wouldn't bang

 

Henderson vs Lombard

  Reveal hidden contents

preokreti su uvek zanimljivi, ali ovaj je bio bas dobar. ne znam kako je Henderson preziveo prvu rundu i one udarce, poluge, itd. delovalo je kao da ce druga runda da traje ~30 sekundi, ako i toliko. brutalan nokaut Henda. btw, znao sam da je mator, ali nisam znao da ima 45 godina =o

 

Spoiler

Holy shit Bisping car hahahhahahaha

 

Edited by freej!

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Биспинга никад нисам нешто готивио, и сад мислим да је Рокхолд три пута бољи борац, али ми је много драго што је изгубио, курчење му је дошло главе. Само се надам да неће бити неки инстант реванш, јебали их инстант реванши. 

Хендо цар, јесте да се вероватно дрогира, али је увек био цар. :)

Круз смарач, да је Фејбер мало користио ноге, можда би било другачије, не можеш само на 1-2 против његовог кретања. 

Грин се глупирао исто против Поријеа, зато је и попио преко пичке, Холовеј одличан као и увек (осим против брадатог јарца), Мутапчић одличан против Алијевог зета, на крају је нерешено можда ипак најправедније.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jedva cekam da gledam MacDonald vs Thompson. rekao bih da ce Rory da dobije, zivotinja je. sa druge strane, opet sam odgledao kako je Wonderboy izdominirao Hendricksa i ne znam sta da mislim. obojica su mi bas gotivni likovi, ali ne mogu da vidim Wonderboya kako dobija one batine kao Rory protiv Lawlera i da uzvraca istom merom 25 minuta.

ClEiFaqXIAEz6QI.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...