Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

iako sam u aldovom kampu, mislim da ce borba biti vise nego izjednacena do samog kraja. ono sto mi se svidja kod mekgregora je to sto ima skil da podrzi sav taj trestok (nesto poput cael sonena) i to sto jebeno voli da se bije pa netaktizira kao vecina jebenog UFCa (mozda se to ovog puta promeni obzirom da je pojas u pitanju, ali su mi bas mrsave sanse za tako nesto). 

razlog zbog kog mislim da ce borba biti izjednacena jeste taj sto je konor kontras, te aldov poverkik nece biti toliko presudan pa ce morati da boksuju veci deo borbe a obojica su odlicni bokseri. jos jedna stvar koja ide konoru u prilog jeste taj vajd stens, sto znaci da ce aldo morati posteno da se namuci kako bi nadmudrio ovog cirkuzanta :-)

obojica su odlicni borci i nikad spremniji i moje je misljenje da ce borbu odluciti sudij. ono cemu se radujem jeste da sam 100% siguran da ce biti krvi i to puno krvi!!!

 

  • Upvote (+1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ај, чуда се понекад и дешавају, али то баш и није често. Жозе остаје шампион, Вајдман губи титулу.

Pa to jeste, u mma svi imaju punchers chanse, ali nekako mi deluje da CM vs hoze ne moze da traje duze od tri runde, u smislu da cu biti iznenadjen ako aldo prezivi toliko dugo...

E sad, to je moje misljenje, aldo jeste bog i batina vec koliko 7-8 god, ali nekako mi deluje istroseno i umorno, zadnja borba pre vise od godinu dana, i to u brazilu, dok sa druge strane McGoat ide i ubija ljude, deluje kao da moze lava da pobedi ako treba, nikad nisam video neku osobu da ima toliko samopouzdanja. 

Aldo npr kad prica da ce da prebije konora, deluje mi kao da ni sam on ne veruje u  to sto prica...i jos plus sto je CM za broj veci od alda..

U sv sl videcemo u nedelju sve, ja predvidjam McGoatovu pobedu u 2, max tri runde i to nekim brutalnim nokautom...

Weidman-Rochold ne znam, obojca su zveri, ne mogu da se odlucim, kad bih bas morao da biram izabrao bi weidmana, samo zato sto je mnogo veci i jaci i sto nekako ne mogu da zamislim da njega neko dobije..Rockholda mogu, a i vec sam video :D

sta god da bude,  ceka nas spektakl u nedelju :)

Edited by nikola kralj
Link to comment
Share on other sites

Жозе (не Хозе) :P  је прави борац, комплетан, Конор је дошао ту где је по "политичкој" линији, зато јер се људи ложе на њега због "треш тока" и атлетицизма и доносе смрдљивом Дејни паре, не по заслугама, то знају сви који иоле прате мма. Тај хајп ће сутра да падне, као што је пао и хајп око Ронде. Најдраже ми је од свега што ће после Алда и остали да се посеру по њему, и Едгар и Мендез и други. 

Ако будем у криву, није фрка, признаћу после меча, али сам убеђен у овај исход. 

  • Upvote (+1) 1

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Жозе (не Хозе) :P  је прави борац, комплетан, Конор је дошао ту где је по "политичкој" линији, зато јер се људи ложе на њега због "треш тока" и атлетицизма и доносе смрдљивом Дејни паре, не по заслугама, то знају сви који иоле прате мма. Тај хајп ће сутра да падне, као што је пао и хајп око Ронде. Најдраже ми је од свега што ће после Алда и остали да се посеру по њему, и Едгар и Мендез и други. 

Ако будем у криву, није фрка, признаћу после меча, али сам убеђен у овај исход. 

Slazem se za sve sem za ishod, mada sad kad sam video weigh in, conor je izgledao kao da je izasao iz zombi apokalipse, a aldo je delovao vrlo dobro, tako da mozda ipak aldo prezivi do trece :D 

Bice mnogo dobra borba i sto kaze fata, puno puno krvi, jedva cekam :)

ne vidim da ova osoba moze da izgubi ikada :D

Link to comment
Share on other sites

Ako mec bude fer Aldo ce ga unistiti. Ali mislim da nece biti fer. Zasto ? Iz razloga zato sto je Mcgregor showman i puni stadione. A Aldo je dobra masina koja ipak nije atraktivna pritom jedva prica engleski jezik. Ovo za jezik ce nekome mozda biti smesno ali je veoma bitno. 
Ako Mcgregor izgubi mec UFC gubio sampiona koji im donosi najvise para,pravi najvecu pompu,najveci show i jos mnogo toga...samim tim ako izgbubi mec vise nikad nece biti to sto je bio i to ljudi iz UFC-a znaju,takodje znaju da Aldo kao sampion onda nece im donositi tolike prihode NIKADA.

Bdw slicno misljenje imam i za mec Ronda vs Holy. UFC zna da ce Ronda biti odsutna god-dve dana,a za to im je trebala nova zvezda koja ce da pravi ludilo kao sto je Ronda. A gde ces bolju priliku za davanje takvog uspeha nekome od poslednjeg Rondinog meca? Tako je UFC dobio novu Rondu dok nje nema.

Edited by kblo11c
Link to comment
Share on other sites

mnogo zalazis u teorije zavere kojih zapravo nema. aldo je tu gde je zato sto je jeo za uzinu takve kao sto su mkcirkuzant. jedini poraz koji je doziveo bio je na izletu u kategoriji do 70kg, dok je u svojoj kategoriji izgubio jedva nekoliko rundi.

sto se tice ronde, ne znam da li si ozbiljan ili trolujes i kako uopste mozes da poredis nju i alda kao i konora i holms?/??

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

mnogo zalazis u teorije zavere kojih zapravo nema. aldo je tu gde je zato sto je jeo za uzinu takve kao sto su mkcirkuzant. jedini poraz koji je doziveo bio je na izletu u kategoriji do 70kg, dok je u svojoj kategoriji izgubio jedva nekoliko rundi.

sto se tice ronde, ne znam da li si ozbiljan ili trolujes i kako uopste mozes da poredis nju i alda kao i konora i holms?/??

Ja ne znam gde sam napisao da aldo nije tu gde jeste zato sto jede sve pred sobom ? Sve vreme pricam da ako je fer borba aldo ce ga progutati bez razmisljanja. Ali ja ukazujem na to da aldo nije tako interesantan,showman,"brbljiv"...tacnije sve ono na sta se ljudi koji vole UFC loze...a to mcgregor jeste...samim tim ukazujem da ako mcgregor izgubi ovo on ide u zaborav,a to UFC-u ne ide na ruku.

Link to comment
Share on other sites

Zato sto posle ovog poraza nece vise biti tolike buke oko njegovih meceva. Mcgregor  je prvenstveno atraktivan zbog njegovih izjava,nacina ponasanja,zajebavanja...jednom recju showman je i to UFC-u puni dzepove. Ako bude bio porazen od alda sve to pada u vodu. E zato kazem AKO bude fer. Da se razumemo Aldo je mnogo kvalitetniji ali jednostavno nije atraktivan,a to ne ide UFC-u u prilog...

Link to comment
Share on other sites

Дејна је хтео д'умре после Рондиног пораза, тачно му се видело на лицу, у глави му је већ био меч Ронде и Сајборг и милиони у џепу. :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Zato sto posle ovog poraza nece vise biti tolike buke oko njegovih meceva. Mcgregor  je prvenstveno atraktivan zbog njegovih izjava,nacina ponasanja,zajebavanja...jednom recju showman je i to UFC-u puni dzepove. Ako bude bio porazen od alda sve to pada u vodu. E zato kazem AKO bude fer. Da se razumemo Aldo je mnogo kvalitetniji ali jednostavno nije atraktivan,a to ne ide UFC-u u prilog...

To je sve tacno za repa, to je ufcu prvo na pameti pa sve ostalo, aldo je, to se vidi, normalan lik, ne zanima ga mnogo da se sprda kao konor, ali to fakat donosi pare...e sad i mene zanima sta mislis pod frazom da bude fer? 

tj na sta tacno, kao conoru ce da progledaju kroz prste ako se napuca necim ili ce aldu da sipaju laxativ u kafu?

ne napadam te, samo me zanima na sta mislis

Link to comment
Share on other sites

Које срање, као да је попиздео због свог овог хајпа око Конора, па је хтео да докаже свима да може да га заврши брзо, и онда налетео као почетник. Сад неће моћи да се живи од проклетог Ирца и његових ложана. :)

Жао ми је Вајдмана, али видело се још раније да има много рупа у његовој борби, са друге стране Рокхолд је импресиван у последњих пар мечева.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...