Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

ma daaaaaaj bre gledao sam ga pre godinu dana...ovo ko da nije on jbt, u faci se usvinjio, da ne pominjem preteranu misicnu masu koja mu kurcu nece vredeti(bobsaped).imace snage za maks pola runde protiv nekog iole ozbiljnijeg protivnika.pu govedo jedno, kad se setim kako sam navijao za njega u afflictionu protiv chaka bese...i tad je popaso bananu.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

meni bilo lepo kad ga Badr Hari usr'o od batina u K-1 pre par meseci

Najlepse useravanje Overroida

mada ne bi rekao da Rogers ima sanse protiv njega sada, bolji je mnogo Alistar udarac on njega ali ko zna, treba videti nije imao cestitog protivnika u MMA odavno.

I da ne propustite za vikend Shogun vs Machida rematch :) !!!

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

Jel mozes da procitas ponovo sta si napisao i da nam prevedes?

Da [:)] hteo sam da kazem da je Rogers udarac nema dobru borbu u parteru nikada nije pobedio sa polugom,davljenjem ili tako necim, sve pobede je ostvario uglavnom nokautom, a sada mislim da je Overeem trenutno

mnogo bolji udarac (bolji od Rogersa) nego ranije dok nije imao masu pogledaj samo sta radi u K-1 sumnjam da bi Rogers mogao tako nesto u K-1, plus Overeem nije imao uopste

losu borbu u parteru, a to da u mma nije imao ozblijnog protivnika (Overeem) stoji jer se od Cro-copa (koji je tad vec bio mator i senka onoga stoje bio) borio sa nekim jadnicima koji su na zlasku karijere.

I za kraj kako Machidin cale trenira sina :)))))))

Edited by Grotar2

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

mada kapiram da je shoguna ukenjalo zesce da je skucao onako povezane udarce i da ga je osamutio , jer se to retko vidja u MMA obicno slabo pogadjaju, ostaje da vidimo sledeci rematch sta ce biti :)

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

pre bi ocenio ovo kao useravanje od batina, jer kimbo nije bukvalno davao ikakav otpor od kraja prve runde a ni u jednom trenutku nije ozbiljno ugrozio coveka, mislim kao som se izmorio dizajuci i bacajuci coveka od 115kg okolo sa cim nije absolutno nista postigao...

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...