Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

Zasto?

Jedan od najboljih bjj je submitao Fjodora.Posle skoro 10 godina poraz Fjodora.Sad ide penizja ili ce se boriti vise.Nadam se barem 3 borbe godisnje.Werdumu svaka cast,jeste iznenadjenje,ali svak cast.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

neverovatna greska fedora, onaj armbar mi ne izlazi iz glave

Nije armbar nego vai cavalo, armbar+choke, Werdum je radio na tome 6 meseci jer je lik znao da "jedan" submission nece biti dovoljan. Znaci isao na je na to, pravio se povredjen legao dole i navukao Fedora da ga g'n'p, i izveo potez koji je nije vidjen do sad i eto... Svaka mu cast sto i toliko trajao bez poraza, jednostavno je dominantan u svakom segmentu ali se preracunao za bjj gde u 1 sek ostajes bez ruke...

Link to comment
Share on other sites

da ne bude told you so, ali sam osecao da ce fedor biti porazhen u jednom od naredna dva mecha jer vec duzhe vreme nije onaj stari, hteli to neki da priznaju ili ne. sa druge strane nisam ochekivao da ce to biti fabricio, svaka chast njemu ali za ovaj poraz je najzasluzhniji fedor. izlagati se takvom riziku protiv jednog od najboljih grapplera ne samo u mma-u vec na svetu, kad imash jasnu prednost u standupu je chista ludost, amaterska greshka je blag termin. uz sve ove igrarije sa M1 i prichama o njegovom povlachenju drago mi je shto je izgubio, shto im se kocka nije isplatila. ono shto ja vidim kao opcije za fedora su povlachenje ili spushtanje u lhw diviziju, njegovo vreme kao teshkasha je proshlo. nemojte pogreshno da me shvatite, kapa dole za sve shto je uradio, chovek je potpuno zasluzhio epitet najveceg mma borca ikada ali svachijoj vladavini jednom dodje kraj, a kraj njegovoj se vec neko vreme nazirao. jedino mi zhao shto nisam stavio 5e na verduma a razmishljao sam, bila kvota 6 :(

Link to comment
Share on other sites

da ne bude told you so, ali sam osecao da ce fedor biti porazhen u jednom od naredna dva mecha jer vec duzhe vreme nije onaj stari, hteli to neki da priznaju ili ne. sa druge strane nisam ochekivao da ce to biti fabricio, svaka chast njemu ali za ovaj poraz je najzasluzhniji fedor. izlagati se takvom riziku protiv jednog od najboljih grapplera ne samo u mma-u vec na svetu, kad imash jasnu prednost u standupu je chista ludost, amaterska greshka je blag termin. uz sve ove igrarije sa M1 i prichama o njegovom povlachenju drago mi je shto je izgubio, shto im se kocka nije isplatila. ono shto ja vidim kao opcije za fedora su povlachenje ili spushtanje u lhw diviziju, njegovo vreme kao teshkasha je proshlo. nemojte pogreshno da me shvatite, kapa dole za sve shto je uradio, chovek je potpuno zasluzhio epitet najveceg mma borca ikada ali svachijoj vladavini jednom dodje kraj, a kraj njegovoj se vec neko vreme nazirao. jedino mi zhao shto nisam stavio 5e na verduma a razmishljao sam, bila kvota 6 :(

Ne baljezgaj, proslo njegovo vreme bla bla ...ljubi te Dana White. Kontam da je ovo jedini nacin da izgubi, da bullrushuje ko konj i napravi gresku. Werdum je verovatno najbolji HW BJJ borac pored Minotaura, stim da je mladji,brzi i perspektivniji. Nije mi zao sto je izgubio, Werdum se cini mi se zadnji put borio na istom eventu kao Fedor, i kad je cuo da ce dobiti sansu protiv Fedora trenirao je pola godine kao zmaj i isplatilo mu se, kapa dole. I dalje mislim da je Fedor za klasu iznad Werdum u svim ostalim aspektima osim bjj, i da bi ga dobio 8/10 ili 9/10 meceva.

Vreme mu je proslo samo ako on odluci da mu je vreme proslo :D i nadam se da ce ovo motivisati da se sto pre vrati u ring.

Link to comment
Share on other sites

LESNAR VS CARWIN juce niko da komentarise

steta bas sam se nadao da ce da ga dobije Carwin, I realno je mogao da ga zavrsi u prvoj rundi al nema veze, izgubio je ovu , odvalio ga je od batina u prvoj rundu, sledecu kapiram da bi dobio ako poradi na kondiciji to jest da ne spuca svu energiju na jednu rundu...

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

koje veche zjao :)

kolko sam se smorio krajem sonnen - silva, bukvalno sam zanemeo na par minuta. josh sam stavio 10e na sonnena @ 4.65, 20e na fitcha @ 2.16 i po 5 na nelsona, hjuza i morecrafta. mogo je biti epic dan :( i josh morecraft izgubi onako poshto je ugazio banderasha u prvoj rundi :(

a onaj hjuzov submission, vau, vau, vau!

sad sam se probudio pa cu da bacim pogled na prelims.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sad odgledah borbe koje sam propustio dok nisam imao net

lesnar vs carwin

bedak za carwina, mogao je da dobije. medjutim, brock se nije nesto umorio, pa ga lako dobio. hteo sam da vidim raging-motherfucking-Lesnara, al' tuki. :(

cro cop vs barry

kakva borba, bas sam se odusevio. onakav odnos mi je bio do jaja, grljenje, pozdravi i osmeh na obe strane.

medjutim, Barry kao da je kasnije nekako bio u fazonu "evo mi ga idol, ne zelim da ga pobedim", i nekako se malo suzdrzavao, il' sta vec.

basbas lepa borba.

silva vs sonnen

najbolja borba koju sam gledao u zivotu. 5 jebenih rundi divljanja, peglanja i dominacije. priznajem da sam za sennon-a prvi put cuo iz ove borbe,

ali decko se bije za medalju. malo sam se zbunio kad sam video da silva ne moze da prdne, kako ga ovaj pegla 20 minuta bez prestanka.

kol'ko god da volim andersona, ipak sam navijao sa sennona. steta, al' jbg.

sta bih jos mogao da odgledam?

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Malo da osvezimo temu :)

Drugog oktobra k-1 final 16 za sada ucestvuju: Semmy Schilt, Tyron Spong, Badr Hari, Alistair Overeem, Jerome Le Banner, Errol Zimmerman, Ewerton Teixeira, Ruslan Karaev, Kyotaro, Freddy Kemayo, Ben Edwards i jos petorica koje izaberu odavde.

Za sada se zna da ce Overeem vs Ben Edwardsa i Spong vs Karaeva :) Nadam se da ce Ignashov dobiti mesto kao i Saki, Ghita i Gerges a Texeiru da ne pozovu mislim da se niko ne bi bunio.

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...