Jump to content

Slike koje su promenile Srbiju!


Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije mi jasno, kacite random slike. ja za ovu imam objasnjenje

%7Boption%7D5651cb6ebda76d74.jpg[/img

drzava nam se raspala zbog chobanskog roka. ne bi bilo rata da ovi likovi nisu postojali, posle njih je jednostavno moralo da pukne, od epicentra prema obodima

ok,potpuno se slazem da je Bijelo Dugme chobanski rok tj da cak ni ne zasluzuje rec rok pri kategorizaciji,ali ne kontam zasto se zbog njih (ili zbog slicnih ljudi) raspala drzava na onaj nacin?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Gde je mozak da stavis ckalju i ovog danila lazovica medju ove ljude?

Mohi, smatram te za bistrog momka koji moze da poveze dva i dva...

No, da pojasnim: protagonist je okacio sliku Sonje Savic, koja je, nazalost, nedavno preminula.

Moje pitanje je bilo kako je slika Sonje Savic promenila Srbiju i, ajde da ne serem i ja mnogo, kako je Sonja Savic promenila Srbiju?

Prateci tu logiku okacio sam slike upokojenih dramskih umetnika koji su mi u datom trenutku pali napamet.

Eto...

Link to comment
Share on other sites

Бијело дугме је основни узрок распада СФРЈ. уз то иде и Плави оркестар и Црвена јабука и остали севда'-рок.

Суаааадааааа, Суаааадаааа...

мислим, разумете да се то није дало издржати, морали смо да се поубијамо после тога...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Mohi, smatram te za bistrog momka koji moze da poveze dva i dva...

No, da pojasnim: protagonist je okacio sliku Sonje Savic, koja je, nazalost, nedavno preminula.

Moje pitanje je bilo kako je slika Sonje Savic promenila Srbiju i, ajde da ne serem i ja mnogo, kako je Sonja Savic promenila Srbiju?

Prateci tu logiku okacio sam slike upokojenih dramskih umetnika koji su mi u datom trenutku pali napamet.

Eto...

Ja sam samo hteo da izrazim moje gnusanje prema stavljanju likova ove dvojice pored ovih ostalih.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...