Jump to content

Depeche Mode u Beogradu (maj 2009.)


ChemerBoy

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Wednesday, May 20th, 2009 Belgrade, Serbia USCE Park - Tuborg Greenfest on sale now

Da potvrdimo i sa njihovog sajta, ali ono sto me interesuje "U okviru tuborg green festa" da li ima negde neki info koliko ce DM svirati i ko ce jos biti tamo? Kako to ide? Kapiram da je pitanje mozda glupo ali sta da radim.. :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

al me interesuje kako uopste nabaviti kartu za Depeche sada. Tj. da li ce ih biti jos u prodaji ili je ono sto su prodavali u oktobru/novembru bilo sve?

To i mene zanima pa ako neko ima neki info nek podeli sa nama smrtnicima.

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

Slusaj jos, nije dosadan.

preslusacu opet, za sad me ne radi nesto posebno, bolji mi je gahanov solo album.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

novi album je dobar ali nije za koncerte. na koncertu hocu da rejvujem a ne da kontempliram o tajnama koje se kriju u mrachnim dubinama ljudske dushe

vidi se da nisi nikad bio na dopu :|

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@igi

Promasio si bend, onda :D

kako sam to promasio? Ne kazem da je ovaj album losh, ali je veom introspektivan i hermetichan. Ne mogu da zamislim da ima neke "Razmene energije" na koncertu tokom izvodjenja ovih novih stvari u poredjenju sa pesmama sa albuma Exciter, Violator, SOngs for the mases pa i ovaj prethodni pLaying the angel. Ovaj novi album mi je vishe za neko slusanje muzike, kada si sam i radish nesto ili se vozish basom pa stavish slusalice

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako ti dozivljavas Depeche Mode, ali meni su oni po definiciji nesto introspektivno i letargicno. Ima izuzetaka, tipa "People are people", "Personal jesus" itd. Idem na koncert da cujem pesme uzivo, a ne da mi atmosfera oduva mozak :)

Link to comment
Share on other sites

pa ako pogledash njih od pocetka, oni su su kao jedni od najpoznatijih primera sint-popa 80-tih, tokom vece dela svoje karijere bili sve sem letargichni. Njihovo usporavanje se primecuje tek nakon albuma Songs of faith and Devotion, jer je 1996-te Gahan bio klinicki mrtav pet minuta u Los Andjelesu od overdoza. Nakon toga on se skroz menja, ostavlja drogu, alkohol, pochinje da vishe utiche na tekstove i muziku za koju je do ovog albuma bio iskljuchivo odgovoran Gor. Na ovom albumu 3 pesme je napisao Gahan

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...