Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

worst day evar!

prvo 2 sata sna, pa bleja u bolnici od 4 sata...

onda cujem da mi je srce u kurcu, a dok sam cekao da to cujem riknu mi 2 baterije za player, i pocnu da trokiraju slushke (doduse traju god i po, sto je za mene super rekord).

onda dodjem kuci i komiram se, i kazem matorom da me budi u 6;15 zato sto sam isplanirao sve tako, i kreten me pusti da spavam do 15 do 8.

i onda sam preko kurca popio kafu, obavio 3 razgovora fonom, jeo i zapalio na brzaka kod jednog ortaka, pa kod drugog...

i sad dosao kuci, oprao kosu, i tako..

sutra opet u bolnicu da se smaram sa nakazama... jebo mater, tako sve sam go goblin ili trol.

il su mali i nadrkani, il su veliki i retardirani, ali su SVI JEBENO RUZNI!.

ufff...

al dobro, sutra palim do zene popodne, pa eto malo srece u celoj prici [:)]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

njega treba koriste samo graficki dizajneri koji se bave ilustracijom...za sve ostale je bacanje para, jer nema sta obichan mish ne moze da odradi

taj rad, u sustini, dizajneru i ne treba tablet, on i ako odradi neki cross-class trip tipa ilustraciju, obicno radi vektorski, nama ilustratorima, sa druge strane koristi do jaja, pogotovo za concept art, gde treba da drndas i menjas gomilu stvari na crtezu/slici, za sta bi ti trebalo sto godina da radis tradicionalno. a opet, prirodnije je raditi 'fizickim alatom', ali je zato didzitali komotnije.

cizra:

e da ga jebem, zato ja ne idem kod doce, sto ne znas ne moze te povrediti.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja volim rezak ukus... volim i kad smrdi... a volim i elegnaciju ukusa u pivu... i ne rekoh da je najbolje pivo EVAR... smao gotivim da promenim pivo u zavisnosti od raspolozenja... ako pijem stalno karlsa postace mi obican ;)

pa sto ne pijes onda apatinsko :D

ne mogu da spavam ,izgleda da sam oboleo od hronicne insomnije :O

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

A ja chak i do 5 xD

Moracu da se zapijem ovih dana :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

CAOS

ODO JA NA ISPIT

CAOSKE

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A za stars zvake? :D 'Ne treba telefon, samo autogram' :D Ili "Ove devojke su moje" :D Jebem ti zivot.

I sve one reklame bazirane na Vratiće se rode su sranje. Serija priča neku kao surovu real life pričicu, a onda to recikliraju u govnjivu bankarsku korporativnu propagandu o plaćanju karticama i držanju para u banci. :(

Link to comment
Share on other sites

A za stars zvake? :D 'Ne treba telefon, samo autogram' :D Ili "Ove devojke su moje" :D Jebem ti zivot.

Jel pochela da se emituje za te zhvake neka retardirana reklama kad neki tip kao valjda drzhi koncert pa ga posle intervjuishe neka riba a smrdi joj iz usta ili tako neshto? :)

Bash sam lepo spavao, iako sam kasno otishao da kuntam. Ocekivao sam da cu teshko ustati, bilo je prilicno lagano, valjda zato sto sam malo nalozhio grejanje pa nije bilo onog problema "joj necu da ustanem, tako je hladno van ovog tjebeta" :)

Link to comment
Share on other sites

ustao, pijem kafu i smisljam se kako da ne umrem od dosade dok budem cekoa kod doktora..

elem, evo jedna pesmica za sve dronove foruma [:D]

I wake up to a grinding day

In a grinding week

In a grinding month

In a grinding year

Grinding away

The daily grind is grinding me

I just go to work

then I go back home

and I try to sleep

and I go to work again

I'm waiting for my life to begin

Waiting for something to believe in

My dream it is just so real

there I am on stage

singing in my band

for some crazy fans

I'm as tough as steel

And that is what I thought was real

it's amazing how

you can fool yourself

and believe this things

when you dread each day

I'm waiting for my life to begin

Waiting for something to believe in

Grinding on through restless sleep

where my mind repeats repeats

Grinding on and on and on

Where has my precious life time gone

Grinding away

grinding all my life away

Grinding away

I must start my life today

I'm waiting for my life to begin

Waiting for something to believe in

"joj necu da ustanem, tako je hladno van ovog tjebeta"

jel ovo neki potencijalni penal, ili sam ja samo pospan pa mi se prividja ?

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...