Jump to content

pričajte


Recommended Posts

koji je to fax drzavni koji kosta toliko sawke je li ?:D a postoji i opcija da odes u nis da studiras :D jeftiniji su stanovi :D i sve je jeftinije ;D

Na filozofskom, 110 hiljada je godina,a jedan prenesheni poen se placa 1850 dinara,shto je u sluchaju istorije 22x toliko(jer svako ko nije upao na budzet nije dao rim i grchku shto je 22 poena)

@topic: Prespavao sam ceo dan malopre sam ustao,i imam onaj najgori osecaj vremenske konfuzije.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dosao neki nas novi lik na fax ove godine, i tako blejimo mi ovo ono doda me on na fejs, sve kul. dodjem ja kuci kad neka riba jasmina me dodala. ja kao u jbt koja jasmina... koji je ovo sad fantom. i gledam njene slike, i ni jednu nisam prepoznao. i kao taj ortak mi salje poruku, e jel te dodala moja riba? ja tek tada upao u konfuziju, kao shto bi me njegova riba dodavala. i posle jedno 10 minuta na fejs chetu ona mi salje poruku "gde si komsija". i ja tada premotam film i to je devojka koja je zivela kod mene u kraju pre jedno deset godina ima najmanje, a ni tada smo bili poznanici fazon... ali ludilo jbt. mali svet. i fejsbuk konekting pipl

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jel lucky stvarno bio na rhh-u? nisam ga videla, a receno mi je da je bio tamo tek kad sam izasla... ne mogu da verujem da ga nisam upoznala :D

Gde onolikog coveka da ne vidis, bogte.. :o

taj ti ne cita poruke, samo postuje

E jbga... pa dobro, valjda ce da se pohvali ako je sprco... :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Prošetao sam peške od Slavije do Zelenjaka misleći da malo vidim šta ima posle sto godina, a gledajući ljude samo sam se nešto gadno smorio. Bolje da ne izlazim iz kuće više...

VUDU VOLIM TE !! I NAPIO MA SE I BLELKJJ

:(

bojan says:

uskoro ce upis u sledecu godinu?

Satan says:

zeli m da jebem

bojan says:

lol

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Naravno da da

slusao sam u kolima live na radiu...boze koja katastrofa... :(((

a tek plox i sl

a koja je fora za plox?Meni nikako nije jasno kakve veze to ima sa "pls" ?! o.O

@topic bio malo na Tashu,bilo zanimljivo,pa otisao do metroa,pa na Brdo kupili picu i kocu,zaboli se u kola i slusali live iz Expo centra...mega blejkauskas!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa cela fora sa tim stilom se zasniva sa omashkama usled broz kucanja i brojkama,pa je tako i plox.

Pa recimo krenuo je sa pls,pa kad je pristinuo "p" i "l" usput je ocheshao i "o" pa je onda umesto "s" stisnuo susedno "x" [:D]

Edited by Sawovsky

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

taj ti ne cita poruke, samo postuje

mendzi ne diraj mi kocku, shta zna ciga shta je komp :D

slusao sam u kolima live na radiu...boze koja katastrofa... :(((

Fly project katastrofa, sachuvaj bozhe,ali anotine je bio do jaja....

@tema: mrtav sam sad dodjoh doma,bilo sjajno:!

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

jel lucky stvarno bio na rhh-u? nisam ga videla, a receno mi je da je bio tamo tek kad sam izasla... ne mogu da verujem da ga nisam upoznala :D

mira samo tvrdo:)

bio bio, smao je promenio mesto da zavara trag , zapravo kad si sela na moje mesto on je sedeo preko puta tebe:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

mira samo tvrdo:)

bio bio, smao je promenio mesto da zavara trag , zapravo kad si sela na moje mesto on je sedeo preko puta tebe:)

Mislis, onaj medvedic preko puta tebe sto pwnuje sa scoutom...:) A, zato smo se mi mucili sinoc....:)

Dobar dan svima....

Odradio jutarnje trcanje, malo pljucka kisica i malo je frigidnjikavo, ali sve u svemu nije lose...:)

Jos malo pa na kuglanje....

[blue]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Sestra i buraz sad idu na ekskurziju i spominju neko nošenje više stotina evra omg, a ja kad se setim svoje ekskurzije u Grčkoj, poneo sam 50e a potrošio 30 i nešto, a pritom sam se tamo useravao od girosa, pili smo svako veče i još sam svakom nešto doneo odande...

Link to comment
Share on other sites

jao to kuglanje....ne javljaju mi se iz pinkija na fon vec drugi dan, bice veselo kad dodjemo na prepad 10 ljudi =o)

pa verovatno ne rade pr 12 recimo, ili su ih opet zatvorili.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

bolje da popravi svoje znanje geografije nego da igra wow ;o)

a za 35 jura na ekspkurziji...koliko dana, koja godina, koliko su ti dobri bili ortaci i nisi valjda nosio konzerve sa mesnim nareskom konemac na jadran? ;o)

margi brate prosli put kad su zatvorili neko je bio na fonu non stop, i rade uvek od 11....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...