Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ArktickiMajmun notjna&dnevna strazha.. ruski filmovi.. notjna strazha i dnevna strazha mogla bih ovih dana o5 da ih pogledam.. el neko zna kad tje nastavak i kako tje se zvati? hvala.

@topik.. bila u deltashitiju.. na kuglanju.. beshe xtra.. dodjoh qtji.. qnotj..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Auuuh sad dodjoh kuci, nije mi zdobro mrtav sam umoran, jbt danas mi tachno 2 meseca kako nisam okusio kap alkohola... idemo dalje... kaman! Rekoh sebi da do nove godine necu... valjda cu da izdrzhim,kad sam uspeo 2 meseca, shta je josh 2 xD

EDIT: Da bre sad se setih scene sa autoputa xD Vozimo se 3 ortaka i ja... i pored nas prolece Peugeot 107 sa 150kmh, mi ishli oko 100, za njim prodjoshe jedna pandurska kola sa rotacijom, posle 5 sec druga, pa ,treca, chetvrta, peta, 1 interventa, druga... i za bajom uz bubanj potok.... piche oni mi kao, aj da probamo da pristignemo malo... krenemo niz bubanj potok, sve nam blizha svetla od rotacije, vamo tamo, posle 2 krivine batica se zakucao u zid , stigli ga panduri mi stizhemo (prvi na licu mesta naravno :D) izlazimo iz kola zbunjeni ne znamo shta se jebeno deshava 15 pandruskih automobila niotkud se stvorilo i blokirali ceo autoput... gledamo mi, od auta nishta nije ostalo, panduri ubishe baju od batina stavljaju ga u kola i odvezoshe... e sad shta se tu desilo, da li je baja ukrao auto, da li je opljachka neshto, i krucijalna stvar shta ce bre sa onim chudom na autoputu da bezhi od murije xD totalna konfuzija, chekam novosti ili vesti da li ce neshto da objave da mi bude malo jasnije :D

aj uzdravlje odo sad da spijem, ko prochita prochita jbg :D

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Auuuh sad dodjoh kuci, nije mi zdobro mrtav sam umoran, jbt danas mi tachno 2 meseca kako nisam okusio kap alkohola... idemo dalje... kaman! Rekoh sebi da do nove godine necu... valjda cu da izdrzhim,kad sam uspeo 2 meseca, shta je josh 2 xD

EDIT: Da bre sad se setih scene sa autoputa xD Vozimo se 3 ortaka i ja... i pored nas prolece Peugeot 107 sa 150kmh, mi ishli oko 100, za njim prodjoshe jedna pandurska kola sa rotacijom, posle 5 sec druga, pa ,treca, chetvrta, peta, 1 interventa, druga... i za bajom uz bubanj potok.... piche oni mi kao, aj da probamo da pristignemo malo... krenemo niz bubanj potok, sve nam blizha svetla od rotacije, vamo tamo, posle 2 krivine batica se zakucao u zid , stigli ga panduri mi stizhemo (prvi na licu mesta naravno :D) izlazimo iz kola zbunjeni ne znamo shta se jebeno deshava 15 pandruskih automobila niotkud se stvorilo i blokirali ceo autoput... gledamo mi, od auta nishta nije ostalo, panduri ubishe baju od batina stavljaju ga u kola i odvezoshe... e sad shta se tu desilo, da li je baja ukrao auto, da li je opljachka neshto, i krucijalna stvar shta ce bre sa onim chudom na autoputu da bezhi od murije xD totalna konfuzija, chekam novosti ili vesti da li ce neshto da objave da mi bude malo jasnije :D

aj uzdravlje odo sad da spijem, ko prochita prochita jbg :D

ukro patike!!

Link to comment
Share on other sites

Burazov hard samo što nije crko, sad se jebavam bekapom raznih govana dok sve nije otišlo u kurac :| Treba sutra sranje da teram na reklamaciju, opet će oni u amejzu da me vozaju, "a možda je kabl", "a možda je ploča" :| Što nisu svi ko u Imtelu, doneseš kvarnu robu, utvrde za 5 min da ne radi, daju ti ispravnu i ćao zdravo :|

Link to comment
Share on other sites

bilo veselo sinoc,ali ipak nisam preterao,dobar sam bio :).

jedino sto sam vikao,pa sam malo izgubio glas,sad moram da krknem neke strepsilse,tantum verde,sta vec da povratimo to,da budem u fullu za derbi :).

edit: i naravno,RAMA LAMA RAMA LAMA DING DONG! :)))

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

da se zakuco u zid sa 150 nebi ostalo ni od njega ni od kola nista :D

Ma bre usporio je "valjdaa, ne znam" kad je ishao niz bubanj :D nebitno ,videcu danas shta je bilo to :D

Spavam kao beba poslednjih dana , opushtencija xD

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...