Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo ja kutji radim za faks neku prezentaciju, inace moram da vozim kola da proverim pumpu za gorivo,

i da se spremam u nedelju moram idem u Veneciju - jebote KOJI SMOR !!!1212

manje vise je sve ok.

i evo jos jedne fotke za dobro jutro.

jvn_001.jpg

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

kanon 40d, tibore, lepo... ja bih za to fotkanje zgrada uzeo neko mekše sočivo al kapiram da to ko košta više nego ceo aparat tako da jebi ga :)

THE :D

Brate, da li je moguce da ne smem da pogreshim na forumu? :D

Pa ovde imam typo i kada pishem na srpskom a kamoli na eng :)

jedno je typo a drugo je kad neko ne zna razliku između superiornosti i inferiornosti tbh

Link to comment
Share on other sites

smorio sam se :(

mafija sto gradi zgradu prekoputa mene odlucila da radnim danima uvodi instalacije preko glavnog puta... ceo prokleti dan guzva nenormalnih razmera a treba da idem u grad :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

@ Seth

mozda , ali ne grade vec 7 godina oko tvoje kuce/stana ,zgrade nicu ko pecurke , i kada pocne da lupa prokleti temelj u 7am , mozak se topi od bola :(

Taman sam se nadao da ce da zavrse sa ovim glupostima sa ovim kompleksom zgrada , kada dolazi neki lik u X5 i kaze "ovde se pravi novi trzni centar i pokazuje tik pored moje zgrade :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

kanon 40d, tibore, lepo... ja bih za to fotkanje zgrada uzeo neko mekše sočivo al kapiram da to ko košta više nego ceo aparat tako da jebi ga :)

Sad gledam,to chudo koshta kilo evra ffs

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Aj da ne otvaram novu temu, molim savet RUR mudraca:

Sta kupiti nekom za rodjendan, svira klarinet i slusa rep?

NO SPAM PLS!

PA KUPI MU 2PACOV KLARINET FFS !!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...