Jump to content

Potrebne patike


Eilla

Recommended Posts

air max rula bre !

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

lol za air max, ne znam da li mi se cini ili ih ceo beograd ima ...strasno

skejterice su najjace patike an svetu.

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ajde što ih ima ceo Beograd, nego ih nose i devojke, bez obzira što im patike često potpuno odskaču od ostatka odeće.

Ali dobro, proći će i to.

jbg vudu ne pratis trend... britni je opet hit i ona tako nosi pa jel te moraju i devojke...

meni je licno to jako gotivno... tipa haljina i patike i jos maxice kako ih one zovu bas je lezerno :)

sry za spam

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Uh koliko su dobre patike :O jel ima u delta sitiju?

Pa ja sam ih kupio pre oko dve godine, i nakon tog perioda ih više nigde nisam video. Čak sam gledao i preko, ali izgleda da je bio neki limited edition. A tad kad sam ih pazario bile su "svugde" tj. u baš gomili radnji.

Tako da je u mom slučaju propala ta varijanta "idem preko pa ću taman da kupim patike", što je očigledno glavni način da i čovek koji je otvorio topic dođe do svojih :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja sam potpuno batalio da nosim patike. Leti nosim one krockers papuče, po jeseni/proleću nanule ili sandale + čarape, a za ovu zimu sam kupio super tamno zelene čizme. Ortaći me zajebavaju da su baštovanske ili one koje koristi gradska čistoća, ali meni je bitno da je u njima toplo i da ne moramo da pere da noge svaka 2 dana jer se ne znoje stoplala puno u njima.

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...