Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

so? :)

Ne razumem logiku raspodele doba,sve tripujem da su promashili za jedan mesec :)

Mislim znam astrologija,matematika bla bla,ali:

Ceo septembar je kao leto, a u suhtini sve na njega gledaju kao na jesen :)

Dok je gotovo ceo jun kao prolece, a u suhtini je leto.

Decembar koji je vecini olichenje zime je 20+ dana jesen.

Mart koji vec pretstavlja klasichni prolecni mesec,je to u stvari samo deset dana :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

so? :)

Ne razumem logiku raspodele doba,sve tripujem da su promashili za jedan mesec :)

Mislim znam astrologija,matematika bla bla,ali:

Ceo septembar je kao leto, a u suhtini sve na njega gledaju kao na jesen :)

Dok je gotovo ceo jun kao prolece, a u suhtini je leto.

Decembar koji je vecini olichenje zime je 20+ dana jesen.

Mart koji vec pretstavlja klasichni prolecni mesec,je to u stvari samo deset dana :)

jesi li ti cuo za solsticije, ravnodnevice, dugodnevice...

evo prvog prvog septembra gde vishe nemam skolskih obaveza.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Govorim de facto naspram de jure ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ghay?

funny da mi je danas drugar rekao to isto zato shto sam igrao odbojku celo popodne... ;[

high?

i wish :]

Daj mi tu shemu Rami

i wish :]

RAMI MORA DA JE BLEJKAO SA DEVOJCHICOM

i wish :]

bash ste hejteri, a ja samo imao lep dan, notj, pa posle opet dan! ne znam shta vecheras do dushe :o

Link to comment
Share on other sites

Danas sam doživeo ekstazu.

Prvo sam sam uživo video plavog Bugatti Veyron-a i čuo njegov zvuk (kupio gazda firme u kojoj radim ) ...

A potom sam čuo o zvuk Toro Rosso formule dok je prolazila pored mesta gde ja radim (gospodin Bourdais je vršio promociju F1 po Parizu), gde sam se upiškio u gaće ...

KAKAV ZVUK SVETI ISUSE BOŽE !

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

Drugareve sestre FTW! [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Red je da odem da spavam xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...