Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako se lepshe osecam kad se probudim u Jagodini,i znam da nigde ne moram da zurim i jurim...milina.

Edited by Sawovsky

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ruchala pa tju posle na karneval brodova..

Karneval brodova, održava se na Savskom pristaništu i okupiće oko 700 učesnika. Studio B direktno će prenositi karneval koji će pratiti sa 11 kamera. Prenos će trajati od 18 časova do kraja zabave.

nastavak vesti

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Zadnja subota na raspustu, moram propisno da se ubijem :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

-1 naravno, alkohol je zlo!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sigh ... nervoza , histerija ,raspad sistema, SUICIDE TIME \o/

Da barem mogu da se izvucem iz kuce ali neeeee , ispiti cekaju da zagorcaju zivot ... au bre zadnji dani raspusta su zagarantovani za "Fresh meat" koje izlaze da se oproste od nocnog zivota

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

@exile da jbt,ja nisam mogao da verujem kad sam prvi put cuo...a pre jedno nedelju dana bio je i kurd maverick...:)

@rami nisam stigao na pocetak,ali kad sam ja usao bilo je PREPUNO...

u svakom slucaju fenomenalno vece...i da,posle sam mu pruzio ruku i cestitao na nastupu :DDD

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ehe,ok

znachi koji smor ne verujem

do jedno 11 bilo extra bleja sve super onda zove me ovo drugo drustvo kao ae dodji ja se sjebo od kud me oni zovu nisu se javili 100 godina kad aj dolazim u taj neki lokal oni chekaju dole na stepenicama,ja pitam sta je kako je da se pozdravim kakvo to svi cute cekaju nekoga,i tu bili jedno 15 minuta i drug mi kazhe chekaj nekog lika u crnoj majici pijan po dosta.

Kad eto ti kroz 5 minuta nose lika neka cetvorica i ovaj jedan drug se smeje,ja gledam pa i meni smesno kad drug rastera tu cetvoricu oko njega i podize ovog lika...

kad ga je kreno mlatit,jebo te dan,i na kraju ga spuca onako pesnicom i ovaj lezhe dole,kako ruzhna slika,u pichku lepu materinu(mislim,da se razumemo,nije to ruzno sto je to tucha,nego sto ovaj lik i onako nije mogao da stoji na nogama).I posle toga odemo shetamo da iskuliramo kad drug dobija poruku "pozdravio te taj i taj prebicete u ponedeljak bolje povedi ekipu"

i kasnije se ispostavi da lik kojeg su mlatili ima brata grmalja :(((

koji smor...

A ima i dobar razlog sto je ovaj popio batina,prevrnuo sto drugovima i ovima propalo 2 paketa piva :))))

typo

Edited by psyduck
blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...