Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

idem da spavam, sutra ujutru u Bec pa u New York.

pozdrav momci, pa se cujemo kad stignem.

ako me smaraju na ulazu u USA, pokazacu im Kole maju i reci

"Kole!

U redu je"

...i prodjem [:D]

sve najbolje!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa tekme,popio par piva da razblazim razocharenje,a sad u krevet jer mrtav sam umoran...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

joj bozhe boli me vugla.

smorio me kompjuter i monitor i sve zivo.

a gledam u njega bar 14h dnevno.

pa dobro sta nije problem

on the other hand, u ponedeljak pocinje fudbal tokom zime. ALL HELL BRAKE LOOSE.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Uzivaj Formice!

@topic

Juce imao sudar, izletela mi budala iz sporedne ulice i sad mi auto nije u voznom stanju :(

Nije neka ogromna steta, ali mi je prednji desni blatobran tako zajebano zguzvan da ne mogu da okrenem tockove u desno...pa onda iskrivljena hauba, polomljen far...da ne pricam da sam dva i po sata cekao muriju da dodje na uvidjaj posto ovaj retard nije hteo da prizna krivicu...uzas...

Link to comment
Share on other sites

Krule, ko to treba da te zove? [:D]

Ma nije to problem, i lik je vec navatavao nesto, al se bas zaljubio, a i ona u njega, bar po prici. Taj njen put je bio planiran jos odavno tako da su oboje znali sta ce se desiti. Nego najjaci mi je sa pricom bas bih pukao da se ona navata sa nekim a ovamo se on navatavao. Rekoh mozda nisi trebao, mozda bas zbog toga tolko mislis o tome. Elem, to je onaj najgori trip, tamni vilajet, ako opalis kajaces se, ako ne opalis kajaces se. Valjda bi trebalo da samo bude u svom fazonu, to sam mu i rekao.

Inace prica od ranije jednog mog drugara: "ja odmah prevarim ribu, da ne bih razmisljao o tome dal me ona vara".

fuckin` stupid ako mene pitas

hah, nije bitno ko treba da zove, bitno je da telefon nije zazvonio!

mega stupid trip ti ima ortak, a kapiram da ga ima jos gomila likova. olicenje nezrelosti, i jako sujetno, a pre svega plitko ako misli da ce lupanjem crte u momentu kad ima ribu smiriti sebi podsvest. on je u stvari na keca u glavi vec zavrsio sa tom ribom. debilizam. sad mogu da izlozim kompletnu psiholosku konstrukciju celog tripa, ali me mrzi da kucam, maybe tomorrow [:D]

muka mi je svega [xx(]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...