Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ovo je bre v8 vantage, manji od db9. u Beogradu postoji jedan DB9 na Senjaku, blizu kuce/muzeja Kralja Petra I

i ivane, pre bih uzeo maseratija nego ovo chudo sa mondeo dugmicima u kabini ;) ali stvarno, maser je lepshi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dsc0054pe3.th.jpg

BALA BALU STIZE!

visim ceo dan po bashtama nista ne radim, iskoriscavam vreme do kraja nedelje sto mi je kanc u samom centru grada... od ponedeljka sam u pizdincima... dodushe fensi pizdinci... tako da od pon. smao hard kor biznis :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa mogao si da blejish i kod kutje :P

jel raspad ? ja sam bio u 2 (onaj kod taka i onaj kod plastika) i totalno su raspad, ono nije da sam neki chistunac al ono je ispod svakih uslova

Nije raspad (sobe su skroz kulturiska), mnogo je cistije nego npr. u Srudenjaku na NBG-u. Plus ekipa je mnogo kulja. Jedino sto oko doma ima djubreta kolko oces jer devojke vole da bacaju djubre kroz prozor [:)]

Dakle danas sam ustao u 8 (sam od sebe) i odma me devojka ulovi da joj odem po prijavu na faks (ucila celu noc pa oce da spava). Usput sam platio neke racune, bese sve to korisno. Od ove sljake me polako boli glava a i kolega mi rece da smo od septembra svi na stendbaju jer se jedna kladionica zatvara i trte mrte. Treba mi novi posao. Imam neku ponudu al to nije sigurno. Ako neko cuje nesto lepo u IT sektoru nek javi.

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

[Orc peon] Work work [/Orc peon]

zavrsi se jos jedan radni dan ...

malo bleje pa in teh action veceras \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Kakav sam blajv dobio za Arenu :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

smorena za 3 medalje.. skontala da ucheni ljudi.. koji zavrshe fax i neshto vishe se "boje" da odu kod lekara.. eo bash gledam kad sam volontirala u domu zdravlja.. redovi i guzhva kod lekara.. sve neke stare babe koje boluju od starosti.. i neko ko zaista xtra zariba pa ne mozhe vishe.. eto.. smorche sam zhestoko.. idem kod sisterke da pajam.. i tako.. u petak mi zvanichno pochinje ispitni rok.. pismeni iz genetike.. koji ne znam kako tju polozhiti.. no.. nema veze.. josh vecheras i sutra.. pa shta mi bog da..

e da.. jedino superql je sad ovaj smajli..

mocantina.gif

odoh.

:|

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

sanjala sam kruka kako izlazi iz kontisha i shatro naduvan mi se javlja, pita sta radim i tako. [:D]

other than that, danas sam ceo dan ultra nervozna.. :|

oh hai

n532623387_517359_7840.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...