Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Na kojoj to konzoli ?

Preko kompa :)

Uf uf, neispavan sam. Jebeno. :)

I posle kad dodjesh ovde kukash kako nemash pare, mrsh skote burzhujski! :D

Wat ? Pa imam 35 evra za gejmped prokleti ? :D

Ma FU bre, skoro celu platu potroših na vas prošli put, fegoti prokleti. :))

Dobro, tebe sam video 2 puta, ti se ne računaš ,)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

au brate mili. kupio neki pomfrit, iscedio 100g ljutog kechapa na njega, i popio pola litre koce, zeludac mi otkazuje u vulkanskim naletima. posla nikad vise, kako je dosao prvi septembar, kao da je neko povukao liniju i rekao "dosta bleje, udri"

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@kruko.. ranisan, famotidin itd.. ;]

;]

@peja_ .. poklonu se ne gleda u zube.. ai c kaffa je tako retro..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

ustao jutros u pola 8. tako rano nisam... pa od kada ne radim. ima nedelja :]

i tako, celo jutro sam vadio neku gvozhdjuriju iz dedinog podruma, trebala mu pomotj. mislim da sam celog fitju, i nekog sitroena, izvukao iz tog podruma. shraf po shraf, svetjicu po svetjicu, klip po klip, radilicu po radilicu, felnu po felnu, blok motora po blok motora, plus par akumulatora, i tako dalje... i josh ga slusham kako mi govori "eto ti, bolje od teretane!". odlichan je :D

sad kuntitj mali, pa na odbojku popodne. ta ta o/

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

bleja... treba neki izvestaj da zavrsim za koji mi realno treba jos 2 sata, ali cenim da cu ga zavrsiti za dva dana. mrzi me :)

jedva cekam 15ti, idem na vikendicu da nestanem sa lica zemlje na par dana.

samo ja, dve gajbe piva, tona pljuga i par paketa srece, jedna dve knjige i uzivanje...

vikendica nema vode, nema struje, nema telefon

samo cista priroda... mmmm...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@kruko.. ranisan, famotidin itd.. ;]

;]

@peja_ .. poklonu se ne gleda u zube.. ai c kaffa je tako retro..

puna mi fioka ranisana u kancelariji

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...