Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam primetio da je neko u zvezdi psovao sudiju u facu i da ovaj to vidi.(pricham o zvezdi jer sam zvezdu redovno gledao).

za svako pljuvanje u facu se dobija tehnichka, a tripkovica spominjem zato shto nisam primetio da se tako ranije ponashao.

tipa trchi, gleda sudiju u facu i jebe mu kevu u neomashceno dupe zato shto ovaj nije svirao faul.

svi zivi ih psuju, ali kad su im iza ledja:)

ovaj debilko to radi jadno i drsko, bash kao i debeli dule. ako shutirash trojke 10/10 blago tebi, al' mrsh kod trenera da te nauchi shta i kako sa sudijom.

npr. na chetvrtoj tekmi je tripkovica smarao beloshevic 5 minuta zato shto je psovao drugog sudiju. a tripko baja se samo smeje u fazonu ko mu jebe mater.

moze on da bude vrhunski igrach, a dule vrhunski trener, ali to nece promeniti chinjenicu da su kao ljudi govna :)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

nisam primetio da je neko u zvezdi psovao sudiju u facu i da ovaj to vidi.(pricham o zvezdi jer sam zvezdu redovno gledao).

za svako pljuvanje u facu se dobija tehnichka, a tripkovica spominjem zato shto nisam primetio da se tako ranije ponashao.

tipa trchi, gleda sudiju u facu i jebe mu kevu u neomashceno dupe zato shto ovaj nije svirao faul.

svi zivi ih psuju, ali kad su im iza ledja:)

ovaj debilko to radi jadno i drsko, bash kao i debeli dule. ako shutirash trojke 10/10 blago tebi, al' mrsh kod trenera da te nauchi shta i kako sa sudijom.

npr. na chetvrtoj tekmi je tripkovica smarao beloshevic 5 minuta zato shto je psovao drugog sudiju. a tripko baja se samo smeje u fazonu ko mu jebe mater.

moze on da bude vrhunski igrach, a dule vrhunski trener, ali to nece promeniti chinjenicu da su kao ljudi govna :)

(oo)

Link to comment
Share on other sites

svaki put umrem od smeha kada chitam hejt za Duleta....mrzite ga, kao da je chovek pobio pola Srbije....samo zato jer delje sve redom :)

debeli vepar je car bre :)) mnogi koji su namazani i rade 'ispod zita' su mnogo vece ljige od njega...

I Peshicu svaka chast, on je vrhunski trener i dobar je lik. Bar se vidi po njegovim realnim izjavama.

edit: btw Tripkovic ima vishe titula nego Zvezda u poslednjih 55 godina :))

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

svaki put umrem od smeha kada chitam hejt za Duleta....mrzite ga, kao da je chovek pobio pola Srbije....samo zato jer delje sve redom :)

debeli vepar je car bre :)) mnogi koji su namazani i rade 'ispod zita' su mnogo vece ljige od njega...

I Peshicu svaka chast, on je vrhunski trener i dobar je lik. Bar se vidi po njegovim realnim izjavama.

edit: btw Tripkovic ima vishe titula nego Zvezda u poslednjih 55 godina :))

vece ljige od duleta vujosevica i danilovica u nasoj kosarci ne postoje. gurke je pljuvao sudije i srao al brate ova dvojca su tukli sudije a danilovic je dobio 6 meseci ?! i to mu je preko leta isteklo kao da nije dobio kaznu

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi voleo da Pesic ostane u Zvezdi jer je od nishta napravio neshto. Ako sledece sezone bude imao neshto mozda ce da napravi cudo! Svako mu cast...

jel ti to sada mene zajebavas :)

pesic je za onog smrdu izmislio kosarku :) niko ne prigovara duletu za rezultate, vec za svinjsko ponashanje na terenu i van terena, i sto mu se naravno to tolerishe. jebote pochinje tekma i posle 2 min on je vec u terenu i psuje sudije... lol nece od njega nista biti van partizana nazalost

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ма дааааај... мислим да је Стинг био искрен. то и ја мислим, озбиљно.

Пешић је шмекер, али ДУЛЕ је ЈЕБЕНИ ГЕНИЈЕ!!! мало ко зна о њему било шта ван терена. лик је колекционар уметничких слика, веома је начитан и широко образован, поред тренирања и васпитава играче и учи их односу према животу. просто сјајан лик.

сад "свиња је дебела што грокће по терену" је типично цигањски приступ нечијој оцени. нхф.

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

e pa nije isti kao dule nemoj srati pogledaj kakav on cirkus pravi :D kao ulece na teren sad cu da ti jebem mater pa ga todorovic i ekipa vracaju nemoj dule nemoj a on ma beste na mesto poltroni moji :D i tako skoro svaku tekmu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se slozio,slazem se da je Dule veca seljacina,al sam u finalu video vise Pesica u terenu nego Duleta...

da,ali kad je Peshic u terenu(lol:D) on prica svojim igracima gde da se postave i sta da rade,a kad je Dule u terenu,on se sudiji unosi u facu i psuje ga u lice...

@debeli cuo sam i ja da je on nacitan,blabla,da cak i svojim igracima daje knjige koje moraju da procitaju(ne znam kolika je to istina),ali jbt,covek je SE-LJA-CI-NA! Jednostavno ne ume da se ponasa na sportskom mecu. Ne znam kakav je on van terena,mada iskreno ne verujem da moze to mnogo da se razlikuje. Mislim,svakog klepi adrenalin i sve,ali moras imati bar neku kontrolu...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...