Jump to content

ZNACI LOL


Eilla

Recommended Posts

Prvo, realna cinjenica, eilla ponasas se kao debil.

Drugo, evo ti racunica: svako iole sposoban u Beogradu moze da zaradi 700e mesecno od plate. Za 22 dana po 8h dnevno ne mozes ni lika da izlevelujes do lvl 70... Pa sad vidi sta vise vredi. Ako si ti neka lenstina ili klinac pa nemas te pare, nemoj da se cudis ako neko drugi ima. Nemam ni ja ali mi je ok da igram sam pa kolko stignem. Ako lik proda budzenog heroja za 600e lepo, zelim mu da ga proda za jos vise jer je vreme koje je ulozio mnogo vrednije

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u kojoj pecini zivis kad si toliko likova gearovo

sva sreca pa si ti killy u svojoj wow karijeri imao samo jednog lika koji je jedva ubio 4 bossa u karazhanu [:D]

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

sta se lozish brate toliko..

Chovek toliko ceni svoj account a ti mozes na glavi da dubish ne mozesh nishta da promenish..

600 eura nije nishta..

Na Laughing Skull realmu je igrao decko sa Tauren War.. imao je preko 120k (120.000) ubistava najjacu opremu na serveru najopremljeniji lik...jednostavno ne mozes ga ubiti..taj lik je prodao svoj account za 1400 $...

Shta svi treba da rade??Da urlaju..Inache dechko je i sam stavio 1200 $ cenu za svoj account a dobio je 1400 $...

Link to comment
Share on other sites

To sto taj lik trazi je realno low. Lik mu vredi i vise. A tvoje tvrdnje " ko ovde ima te pare " su toliko retardirane da je to cudo. Jel Srbija jedina zemlja na svetu ? I kao da je 600e cak i ovde nesto "nerealno mnogo" ... Zasto bi lik zeleo da proda svoju robu ovde, pored cele Evrope/sveta ? Sta ga sprecava ? Kakav paypal, koji ce mu to ? Prodao sam i ja lika kad smo kod toga, za 750e, i cenim da je to neki minimum za utroseno vreme/opremu koju imam...

Kao sto su ti ljudi rekli, stavi na papir sve troskove koje si imao igrajuci wow...sve ce ti biti jasno...

Link to comment
Share on other sites

Eilla, ako si to pitao Nebru, ne znam zasto kazes klinac, jer kolko ja znam, Nebra je stariji od tebe. Vidim, cesto pominjes klince a i nisi ni ti nesto mator. Tebi je to mnogo jer se jos skolujes i nemas svoje prihode, nije ista situacija kod svakog gradjanina da je svakom 600e mnogo, veruj mi. Vredi i vise heroj, to je sigurno, samo sto njemu su verovatno pare potrebne sto pre pa je udario samo toliku cenu. To sto je Killy meni prodao za 4k din svog paladina koji je realno odlicno gearovan bio, ne znaci da svi treba da ga slede. (:D)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Umm evo opet, kao i pretbc. Da li ti stvarno mislis da ce neko ko je skupio t6, cim odradi prvih par q u Northrendu odmah ih onako bzvz baciti ?? Realno, t6 ce se nositi do end-game raidova na 80. kao sto se t3 nosi do Karazhan i Gruul raida, do dobijanja t4.

@topic: Kako je lik mogao kinezu ili japancu (nekom zutacu sigurno) mogao da proda acc za 10k evra, nikom nista. Moj komsija je prodao priesta za 900e. Sve je pitanje srece.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

1. Plavi gear na 70 > t3.

2. Karazhan nije endgame (samo odskocna daska), to shto neki provedu pola zivota tamo ne znaci nishta

3. t6 ces nositi do 70 i zameniti ga u normal instancama

4. opet ces da provodis 6/7 dana svako vece u raidu i cistices sve opet i opet i opet i opet jer jbno govno nece da padne

5. nemojte mi zameriti na hejtu... Taman sam prestao sa WoW-om, moram negde da se ispraznim

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Na Laughing Skull realmu je igrao decko sa Tauren War.. imao je preko 120k (120.000) ubistava najjacu opremu na serveru najopremljeniji lik...jednostavno ne mozes ga ubiti..taj lik je prodao svoj account za 1400 $...

a onda ok

Link to comment
Share on other sites

sva sreca pa si ti killy u svojoj wow karijeri imao samo jednog lika koji je jedva ubio 4 bossa u karazhanu [:D]

e pa kad si vec pitao :D da nabrojim jer mi je jako dosadno : )

ud mage bwl mc predjen i rank 10

human warr bwl mc predjen rank10

human mage bwl mc i pola naxx bosova predjeno i rank14

huntard lvl 60 full honor gearovan bio

bc

human warr u s1 kara/gruul/s1 gear

orc warr u s2 s2 geared pa s3 geared i sad skoro s4 full gear

i sad shaman 4/8 t6 + full s4 resto gear + full bt enha gear + mh ele gear + bear mount/cenarion mount + 25k golda [:D]

kad bi racuno sve to zajedno ja mislim da bi vredelo nekoliko k eura

@topic

ja kada sam prodavao warra a jos uvek ga nisam prodo iz ociglednih razloga

sto prodajem lika koji ima exalted sve reputacije kurci palci mnogo dobar gear i te fore

i dodju mi debili da mi nude 100-150e ili nekog zelenog lika i 50e

pa pre bi ga drzao ne korisnjcenog nego za te pare da ga prodam

nisam ja igrao godinu dana to da ga dam sad za 100e

tako da ono nisu bas cisti svi ti ljudi koji se bave trgovinom accova ali to je vam to sto usta se svako upusta

takvi su ljudi kod nas i to nece otici

Link to comment
Share on other sites

Neznam sta se bre cudis za 600e. Ja sam pre 6 meseci prodo warriora full s3 geara za 250e. I to nisam prodao ceo account nego samo lika a kupac je platio transfer i svoj acc a ja sam imao chistih 250e. Kada sam rekao kevi kako sam i zasto nabavio 250e ona nije mogla da veruje i mislila je da sam ukrao negde :P 2 dana sam joj objsasnjavao. A kroz 3 dana mi je doshao lik i kaze ROFL ja bi ti dao 400e.Poenta price .... Sve ima svoju cenu samo treba naci pravog kupca. Ne znam sto uopste spominjete Srpsko trziste, to je jednako poklanjanju accounta.

@100k

mozes i notepad do otvoris pa da hejtujes

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

1. Plavi gear na 70 > t3.

2. Karazhan nije endgame (samo odskocna daska), to shto neki provedu pola zivota tamo ne znaci nishta

3. t6 ces nositi do 70 i zameniti ga u normal instancama

4. opet ces da provodis 6/7 dana svako vece u raidu i cistices sve opet i opet i opet i opet jer jbno govno nece da padne

5. nemojte mi zameriti na hejtu... Taman sam prestao sa WoW-om, moram negde da se ispraznim

??

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

e stvarno si tard ako si ga dao za 250e :)

pa pored s3 geara nisiam imao nista, sve reputaije friendly/honored, 0 golda, nista pve geara....tako da sam dobro prosao

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Bolje napisi /spit na tvoj barter skill :D

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Ja na jednom acc-u imam 2 lika, rogue 62 (6x dana played), koj je bio samo 2-3 puta u ZG-u i video jednom MC trsh, i lvl 70 warra (skoro 80 dana played) koj nije nikad video karazahan ili karazdan, kako god. Ostali altovi su po razlicitim batlegrupama, i zajedno nemaju 3 dana played. Taj acc nikad nebi pordao ispod par k evra.

A za 50e moze da se kupi 3-4 puta bolji acc od mog ...

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

cene ljudi deo svoje duse izgleda :D

realno moj char, i svi charovi koji su nasvirani /polunasvirani vrede vise nego sto u srbiji mozemo da dobijemo... :s

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

u jbte posle citanja ovog topica, ima da jurim arape da zavaljam mog druida, nemam sta nemam od gira :>

hehe, jk ofc, ne bi zavaljao chara nikad, koliko sam vremena puko na igranje, pa nema tih para koje bi to platilo, pa ni 30 crnaca da me jebe ne bi dao!

Link to comment
Share on other sites

Ovog lika treba banovati jer je ima manji intelekt od jebene mikrocefalije kad je otvorio ovaj "topic".

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...