Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@arktickimajmun

svaka cast ako ne ukljucis teletext posle 8 minuta gledanja kao sto ja svaki put uradim :P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

uopste mi se ne svidja ovo sto se desava sa Mancesterom u poslednjih nekoliko tekmi

de bas sad nadje kad su najvaznije utakmice :(

mada mislim da bi se igralo drugacije da su Bugarin i Rio u ekipi, Evans je supalj ko svajcarac

valjda ce biti bolje u nastavku..

 

 

Link to comment
Share on other sites

JEBEM TI SUNCE!!

:(

nista posebno od Mancestera, Ronaldo se nije primecivao, kao da nije igrao, Vidic je bio dobar, a Evans je usrao kod prvog gola, mada ok, niko nije savrsen

valjda ce biti bolje u sledecem mecu, s'obzirom da se Ferdinand vraca u ekipu, i valjda Berbatov

kako paklena sedmica sledi Mancesteru, treba da se krljaju u Premijer Ligi i u LS, njima treba 30 dobrih igraca za sezonu :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

brate meni samo nije najjasnije sta se desilo sa mancesterovom odbranom kog drugog gola?

90 minut, vode 2-1 i lik sam kao DUH..kako da ga ne da..

prstace revans..

a adebajor je dao fantastican gol. kakav se stvarno retko vidja

koja crna odbrana kad igra Evans? A da, da ne uvredim nekog, ipak je on još jedan sjajan produkt Fergusona, naravno pored neprelaznih stubova odbrane O'Shea i Browna. Umesto što je dao 30 miliona na Bugarina koji se ne vidi, bolje da je dao pare na polovnog štopera, koji im fali već pune 3 sezone, sa ovom (setite se samo Milana i 0-3 na San Siru)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bravo highl1, nikad mi nije bilo jasno sto ne dovede jos nekog, a ima dosta opcija, ovako Tevez sedi na klupi a igracina je.Sve u svemu, mnogo sam se radovao Portu i drago mi je sto ima jos ekipa koje igraju fudbal, i realno gledano bili su bolji od uniteda i zasluzili su da dobiju tekmu, ali kad se onaj lik izglupirao i asistirao Runiju...Sa ovih 2:2 imaju bas dobre sanse za ih opet izbace, za sta se stvarno nadam iz sveg srca.

Adebajor je dao zverski gol!Mada je i Senin vrhunski ali je ostao u senci :)

~~

Link to comment
Share on other sites

koja crna odbrana kad igra Evans? A da, da ne uvredim nekog, ipak je on još jedan sjajan produkt Fergusona, naravno pored neprelaznih stubova odbrane O'Shea i Browna. Umesto što je dao 30 miliona na Bugarina koji se ne vidi, bolje da je dao pare na polovnog štopera, koji im fali već pune 3 sezone, sa ovom (setite se samo Milana i 0-3 na San Siru)

tako je brate!

osim sto je najbolji strelac ekipe ove sezone, nevidljiv je!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

odlicne obe utakmice,mada sam sa vecim uzivanjem gledao arsenal,koji polako podseca na onaj uigrani,brzi,sa duplim pasOvima arsenal,nije to to al bice oni do jajajni ! adebajorov gol kao i senin su VRHSTRA,adebajorov me podsetio na onaj ronaldinjov u primeri (cini mi se da je i tada bio viljareal ),sve u svemu drago mi je sto se vratio fabregas koji je pokazao kolko znaci a i volkot...dok za mutd,pa ono,bio sam ubedjen da nece primiti gol iako nije igrao ferdinand tako da sam igrao tm2ng,al sam isto tako bio ubedjen da nece dobiti,tako da sam igrao x :) ,glupi mancester :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

koja crna odbrana kad igra Evans? A da, da ne uvredim nekog, ipak je on još jedan sjajan produkt Fergusona, naravno pored neprelaznih stubova odbrane O'Shea i Browna. Umesto što je dao 30 miliona na Bugarina koji se ne vidi, bolje da je dao pare na polovnog štopera, koji im fali već pune 3 sezone, sa ovom (setite se samo Milana i 0-3 na San Siru)

Pero,mislim da si jedino Bekija Bekica dotakao bez razloga,tacno se vidi koliko su JADNI otkad on ne igra.Bezidejni su totalno,nadigrala ih je i Vila a i Porto,a i isti slucajevi su bili i sa ostalim utakmicama kad doticni nije igrao.Tek se sad vidi koliko je jebeno Tevez losh,znaci decko ni u nedelju ni u sredu nije PRIMIO nijednom loptu,nek je dao gol,to i dalje ne moze da me ubedi da je dobro odigrao.Covek kao da je zaboravio da igra fudbal,ja ne mogu da verujem.Evans kriv za prvi gol,O Shea za drugi,da je igrao Rio uzeo bih pare na kladzi milion posto.A i da ne zaboravimo da cist penal nije sviran,samo zato sto je Hulk resio da pada celo veche,pa kad je zapravo bio penal,ovaj mu i dalje nije verovao.

Krivo mi bre sto lepo Viljareal nije dobio Manchester da ih izbaci,a Arsenal Porto:) i onda jbg barem bi imao jedan od mojih timova u finalu :)))

Gledajuci jucerasnju tekmu u kladzi,mislim da je Arsenal blizi prolazu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

od odbrane mancestera nema nishta dok ne zaigraju vidic i ferdinand zajedno.evans je dobar igrac,ali je mlad,greshi i kurcina.i ves braun im fali do jaja.

u svakom slucaju mancester ultra losh,porto odigrao odlicno i hrabro.realno su zasluzili pobedu,da nije onog idiota shto je asistirao runiju za prvi pogodak :) znaci runiju svaka cast,ostali po kurca nisu odigrali.da nije igrao runi bilo bi 2-0.

ali opet sam siguran u prolazak mancestera,jebem li ga.gore ne moze

veceras se nadam goleadi u barseloni i minimalcu celzija(nek crknu dushmani) [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...