Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

takodje sam zastupnik teorije da je bugarin veliki fejl, jer lik izgleda celu sezonu ko da samo bleji na terenu i nezainteresovano setka..bez ikakve ideje ili inicijative da stvori sebi sansu ili prospe neki gol ni iz cega (kao sto bi trebao napadac od 33 miliona evra - kao Tores npr)

jeste dao odredjen broj golova ali igra sa jebenim runijem kristijanom i gigsom u ekipi koji crtaju lopte po terenu i namestaju poprilican broj sansi..

medjutim stoji to da igraju losije odkako njega nema ali ne znam sad dal bi njemu mogli pripisati tolku zaslugu sunce mu jebem..mada sam i posumnjao u svoj sud sinoc kad je jebeni radomir antic poceo da prica kako mancesteru fali berbatov..staznam..valjda covek sa tolko iskustva i znanja zna sta prica o igracima..

ma i dalje je drvo xD

p.s. veceras liverpul celzi 4+ :)))

Link to comment
Share on other sites

barsa ih puni li puni, josh ja razmishljam josh od mecha sa volfsburgom da odigram barsu u nekom masnom hendiju al kao danas reshim da igram na sigurno, dvoumio sam se izmedju -2AH i -1.5 i odigram ovo drugo. sad sam se smorio ko da sam izgubio :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...