Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ocekivao bi covek da kazes "na stadionu". koji si papak jbte :)

meka stolica, nema vetra, nema kishe...mislim da stadion nema sanse. osim naravno ako prichamo o gledanju uzivo, koje mi ne mozemo sebi da priustima. Ja pricham o prenosima

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ocekivao bi covek da kazes "na stadionu". koji si papak jbte :)

boli me chuka od nerviranja, bukvalno. onaj gmaz sto prenosi je retardiraniji od zvonka mihajlovskog

Dobra to tekma bese, sahranismo Barselonu i tamo i kuci ! Doduse kuci izgubili ali prosli dalje :)

Onaj komentator je najgori retard na svetu ! Kao da mu je Bane Ivanovic keva, tako prica o njemu...

Link to comment
Share on other sites

ocekivao bi covek da kazes "na stadionu". koji si papak jbte :)

boli me chuka od nerviranja, bukvalno. onaj gmaz sto prenosi je retardiraniji od zvonka mihajlovskog

ali njegov glas te prosto tera da se nerviras, ali i njegova pojava, sa onim naocarima...

znaci toliko je iritantan da kada bi ga sreo na ulici, instant bi dobio penicu u glavu...

a sto se samo tekme tice, ja ne znam sta da kazem.. stvarno perfekcija.

jes da su prva 4 gola pala posle neizradjenih akcija, al bez obzira na to perfektna utakmica.

ne zna se da li je bolji gol onaj cehov prvi, ili mozda aleksova bomba ili pak veliki autogol reine :O

ne znam, jos sam pod utiskom :)))

Link to comment
Share on other sites

namestena je tekma,Milan tarot je sad u upravi liverpula:))))))

Smorio sam se samo kad je mrtvi Alex dao onu evrogolchinu,konacno je uspela lopta da mu predje preko noge i da postigne taj gol,a uvek kad cekam celzi za pare nadju se on i Balak da promase slobodnjak.Kad ce bre vise da puste chika Frenka da daje golove i iz prekida:))

Vrhunska zabava,sve u svemu,Aurelio je danas odigrao vrhunski,a Ceh je pokazao zasto nije najbolji golman na svetu.

I da,mojne da gledate barsu bajern,dosadna tekma jednom.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jel neko primetio samo onu situaciju kada je frenki uzeo loptu lukashu,kad su trcali jedan pored drugog, a lukash imo mozda par metara prednosti..?

to mi je jedan od highlightova..znaci izgledalo je ko na igrici..pa je frenki `crvena forma` a lukash `bela`..koji smeh od duela..mislim da bi mu milijash zadao vishe problema..

u ss liverpul je odigrao za aplauz..igrali su jako bez dzerarda a mesto toresa je igrao njegov dubler-vodonosha koji se nije puno pojavljivao na tekmi..i uz sve to 4-4 u gostima i smrznuto govno u chmaru svim navijachima celzija u jednom momentu..

moracu da snimim sutra reprizu ako je budu pustili..

Link to comment
Share on other sites

lelelel kakva golčina

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...